POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [16.01.2020, 08:34:10] • Międzyzdroje

Kasa PKP w Międzyzdrojach istnieje tylko wizualnie

Kasa PKP w Międzyzdrojach istnieje tylko wizualnie

fot. Czytelnik

Na dworcu PKP w Międzyzdrojach jest kasa, jednak myliłby się ten, kto widziałby w tym fakcie możliwość kupienia biletu.

Dworcowa kasa jest nieczynna. Nie podano jednak informacji o terminie wznowienia jej działania. Nieczynne do odwołania i tyle. Przerwa pozasezonowa? Zimowy sen? Zmniejszony ruch turystyczny? Chyba żaden z tych powodów nie ma zastosowanie w takim przypadku.

- Można się zdziwić chcąc kupić bilet na stacji PKP w Międzyzdrojach. Kasa nieczynna do odwołania. Jest to duże utrudnienie. W takim mieście to chyba wstyd - pisze Czytelniczka

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Piątek [17.01.2020, 20:47:38] • [IP: 83.20.243.***]

Tyle nas dojeżdża do Międzyzdrojów do pracy.Również pracujemy na rozwój miasta.Dlaczego nie mamy miejsca godnego na poczekalni.Siedzą tam bezdomni, iskaja się, terapią i nieładnie pachną.Burmistrz niech również to rozważyć.Jestem dojezdzającym pracownikiem już ponad dwadzieścia lat.Uważam, że zasługuje na godne traktowanie.Z całym szacunkiem

Gość • Piątek [17.01.2020, 12:27:19] • [IP: 188.146.181.**]

Może i kiedyś był syw w Kamieniu Pom, ale teraz jest w miarę czysto i już tak nie śmierdzi widać, że ktoś przychodzi i sprząta do toalety też można wejść jest c widać też że ktoś się stara. Ale przede wszystkim należało by gnac, tych pijakow ze Stacji P. K. P bo ktoś się stara sprząta, a te skór... Przyjdą i zaraz nastraja. Gdzie jest Policja, Burmistrz, a te dyzurni, też siedzą nic nierobia, mogli by te śmierdzace dupy ruszyć i wyjść zobaczyć, albo zadzwonić na policję. Raz drugi trzeci i by tego niebylo. Nawet rozkładów jazdy niema porwanie, kontakty powyrywane i nikt tego niewidzi, kasa też chyba raz do Roku czynna bo niemozna nawet nic się dowiedzieć Wstyd P Burmistrzu gdzie wy jesteście, gdzie policja taki piękny budynek PKP, a się niszczy może w końcu ktoś się zainteresuje stacja PKP w Kam Pom. Co.?? Wizytówka miasta.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 20:37:20] • [IP: 5.173.146.***]

Nie każdy może kupić on-line.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 19:08:04] • [IP: 31.60.253.***]

Władze miasta nie będą zajmować się takimi głupotami jak nieczynna kasa biletowa. Ważniejsze są dobre kontakty z deweloperami stawiającymi kolejne betonowce i wyprzedaż działek. Bogole nie jeżdżą pociągami tylko wypasionymi furami!

Gość • Czwartek [16.01.2020, 18:38:35] • [IP: 37.47.131.**]

Koniecznie otworzyć Kasę Biletową na PKP w Międzyzdrojach! Przecież to wstyd, tutaj jeżdżą turyści.Wprost nie do uwierzenia, żeby nie obsługujący komputera pasażerowie nie mogli kupić sobie biletu.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 15:48:33] • [IP: 188.146.184.***]

Nieczynna do odwołania. Szkoda tylko, że tej informacji nie ma na stronach w internecie. Tam nadal jest czynna. Pojechałam i nic nie załatwiłam.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 15:45:51] • [IP: 185.176.78.***]

Postawić biletomat i po kłopocie

Gość • Czwartek [16.01.2020, 15:43:51] • [IP: 94.254.232.***]

Zaorać i zasiać buraki

Gość • Czwartek [16.01.2020, 15:20:22] • [IP: 83.13.155.**]

Jak na wsi. Proponuję zburzyć dworzec kolejowy (jest niepotrzebny) i postawić tam wysoki hotel. Miejsce jest na wzniesieniu, będzie ładny widok na morze.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 15:14:03] • [IP: 151.248.62.***]

Kiedyś to było Międzyzdroje lata 60-70 te teraz biznesssssss

Gość • Czwartek [16.01.2020, 15:13:53] • [IP: 37.47.154.***]

Nie zersrajcie sie oj oj kasa zamknieta pewnie polowa z was cepy nawet pociagiem nie jezdzi

Gość • Czwartek [16.01.2020, 15:05:14] • [IP: 5.173.129.***]

Bo to mała wiocha ze średnimi hotelami i tyle, reszta to nadmuchany balon który nie długo pie... Kwestia czasu.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 14:54:49] • [IP: 94.254.224.**]

Nie każdy może kupić on-line.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 12:55:37] • [IP: 31.0.45.***]

Wymarle miasteczko

Gość • Czwartek [16.01.2020, 12:06:20] • [IP: 85.219.172.***]

wstyd? każdy ma prawo do urlopu... a jak nam wiadomo, ludzi do pracy brakuje ;) takie realia. .. można kupić online lub u konduktora.

Turysta • Czwartek [16.01.2020, 11:44:22] • [IP: 5.184.208.***]

A teraz Międzyzdroje zamyka kasę co się dzieje w tych miejscowościach

Turysta • Czwartek [16.01.2020, 11:27:14] • [IP: 5.184.208.***]

Często bywam w Kamieniu Pomorskim i korzystam z PKP Ale żeby kupić bilet w kasie w Kamieniu Pomorskim to należy ubrać maskę gazową bo smród jaki panuje w hali dworca jest nie do zniesienia ponieważ są tam stali bywalcy. Pytam się gdzie są służby gdzie policja WSTYD Panie burmistrzu WSTYD.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 09:33:03] • [IP: 176.221.110.***]

Oj wstyd taki Kurort to zenada kupic biletu nienada

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ PROGNOZA POGODY DLA POLSKI Ważna od 10-08-2020, godz. 7:00 do 10-08-2020, godz. 19:00 UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH. W drugiej części dnia, lokalnie na obszarze kraju, zwłaszcza na zachodzie i południu, możliwe są pojedyncze burze z opadami przelotnymi deszczu o wydajności do 20 mm/m2. Na zachodzie prognozowane są upały, a temperatura maksymalna osiągnie 30°C ■ UPAŁY - Stopień zagrożenia 2: Prognozuje się upały, temperatury powietrza w ciągu dnia osiągać będą do 30°C/33°C, zaś w nocy 18°C/21°C ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Konkurs na teledysk „Nakręć się na RAP”. Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie wspólnie z Polskim Towarzystwem Higienicznym Oddział w Szczecinie w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2020” ogłasza wojewódzki konkurs na teledysk z gatunku muzyki rap o tematyce profilaktyki zażywania nowych narkotyków pod hasłem „Nakręć się na RAP” ■ Informacja o odkomarzaniu. Burmistrz Międzyzdrojów, informuje że w dniu tj. 27.07.2020 r. od godziny 20:00 odbędzie się odkomarzanie terenów publicznych. Zalecane jest zachowanie stosownej odległości i omijanie terenów w trakcie wykonywanego odkomarzania. Za utrudnienia przepraszamy. Kierownik Referatu Ochrony Środowiska Ewa Sulicka-Scholz ■ Mężczyzna ugodzony nożem w centrum Dziwnowa. Młody mężczyzna zaatakował nożem 22 latka przed sezonową restauracją Chatą Rybaka w Dziwnowie. Poszkodowany został cztery razy ugodzony nożem. Ratownicy medyczni przetransportowali poszkodowanego do Gryfickiego szpitala. Grupa mieszkańców siedziała w restauracji i po godzinie 2 przyszło dwóch turystów którzy byli prawdopodobnie ostro naćpani. 22 latek wraz z kolegą wyszedł na zewnątrz no i od słowa do słowa wyszła kłótnia prawdopodobnie z turystami. Jeden z nich zadał ciosy najpierw nożem w plecy następne 3 ciosy w klatkę piersiową. Poszkodowany bronił się rękami przed ostatnim ciosem. Sprawcy uciekli, przyjechała szybko policja i karetka. Poszkodowany został przetransportowany do Gryfic. Poszkodowany mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ma rany kłute. Na szczęście przeżył. Trwają poszukiwania sprawcy ■ Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorski zwraca się z prośbą do świadków, oraz innych osób mogących mieć informację na temat sprawców zdarzenia do jakiego doszło w dniu 19.07.2020 roku około godz. 02:30 w Dziwnowie przy ul. Juliusza Słowackiego obok lokalu „Chata Rybaka” na parkingu. Jeden z dwóch nieustalonych sprawców przy użyciu noża ugodził kilkukrotnie mieszkańca Kamienia Pomorskiego powodując obrażenia ciała. Sprawcami tego zdarzenia jest dwóch mężczyzn w wieku około 20 - 25 lat, wzrostu około 180 - 185 cm, bez zarostu. Mężczyźni są podobni do siebie. Jeden z nich ubrany był w spodnie koloru ciemnego, kamizelkę koloru czarnego z białymi rękawami, natomiast drugi ubrany był w spodnie koloru ciemnego, czarną kurtkę wiatrówkę i czarną czapkę bejsbolową. Gwarantujemy zachowanie anonimowości, oraz w przypadku potwierdzenia informacji gratyfikację osobie, która ją przekazała. Informację można przekazywać na nr telefonu: 47 78 34 511, oraz na adres e-mail: dyżurny.kamien@sc.policja.gov.pl ■