POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [14.01.2020, 09:53:22] • Kamień Pomorski

Klub Radnych Nasza Gmina rozwiązany!!! W tle prywatyzacja Spółki PGK Eksploatacja

Klub Radnych Nasza Gmina rozwiązany!!! W tle prywatyzacja Spółki PGK Eksploatacja

fot. Materiał Wyborczy

Nasza Redakcja została poinformowana o rozwiązaniu Klubu Radnych Nasza Gmina. Klub rozwiązał się 13 stycznia 2020 na mocy uchwały nr 1/1/2020.

Jak czytamy w uzasadnieniu powodem takiej decyzji jest nieuwzględnienie przez Burmistrza stanowiska Klubu dotyczącego prywatyzacji Spółki PGK Eksploatacja.

Klub Nasza Gmina skupiał radnych koalicji rządzącej w Gminie Kamień Pomorski. Stanisław Kuryłło z tego klubu był kandydatem na burmistrza Kamienia Pomorskiego.

Klub Radnych Nasza Gmina rozwiązany!!! W tle prywatyzacja Spółki PGK Eksploatacja

fot. Organizator

W skład Klubu wchodzili radni:
Jadwiga Cuber
Jacek Golusda
Bogdan Klamborowski
Anna Kowalska
Barbara Majcher
Bożena Mundziakiewicz
Michał Sadowski
Jacek Socha
Mateusz Stodulski
Piotr Beczak
Monika Kchanowicz
Michał Sadowski

Klub Radnych Nasza Gmina rozwiązany!!! W tle prywatyzacja Spółki PGK Eksploatacja

fot. Organizator

Co to oznacza dla Stanisława Kuryłło? Czy straci większość w Radzie Miejskiej? Jakie było stanowisko Klubu w sprawie PGK, które odrzucił Kuryłło?

Do tematu wrócimy.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 51

Gośćreks • Niedziela [26.01.2020, 19:14:23] • [IP: 83.21.53.***]

ty le darmozjadów jest radnych my za to musimy płacic, robią co chcą nawet PGK sprzedali. jaki burmistrz tak i radni !! CHAŃBA !

Gość • Sobota [18.01.2020, 20:36:19] • [IP: 83.23.185.***]

Przypomnijcie sobie z jakim entuzjazmem podchodziliście do wyboru Kuryłły na burmistrza. Tylko on i tylko on. Mądry, dobry, kompetentny, zaufany. No i swój, bo po zawodówce, i piłkę lubi. Nie jakiś wykształciuch, ekonomista, albo nie daj Boże prawnik. Zrobiliście Kurylle dużą krzywdę. To miły facet, na pewno legitymujący się jakąś wiedzą, dużo zrobił dla dzieciaków lubiących piłkę i tak powinno zostać. Nie wylewajcie na niego pomyj!! Przerosło Go to wszystko, ale to Wy mieszkańcy Go wybraliście na burmistrza. To stanowisko nie dla miłych samorodków, tylko dla ludzi, którzy mają duże doświadczenie we władzach samorządowych, wykształconych, dobrze i pewnie poruszających się w obecnej rzeczywistości, nie tylko tej naszej, prowincjonalnej. Teraz musicie Państwo wypić to, co nawarzyliście wybierając pana Kuryłłe na burmistrza!!

Gość • Czwartek [16.01.2020, 23:28:26] • [IP: 188.146.184.***]

Mataczy ten nasz burmistrz i tyle. Jak zawsze.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 14:21:13] • [IP: 178.37.111.***]

Czytam wypowiedzi Kuryłłło na drugim portalu i zastanawiam się jak można utracić dofinansowanie, którego się jeszcze nie dostało? Takie rzeczy tylko w Kamieniu :)

Sąsiedzi z wysockiego • Czwartek [16.01.2020, 08:45:36] • [IP: 37.47.177.***]

Potajemne spotkania na Wysockiego-u suchej z tbs, to tam opijali przyszłą kase.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 08:37:54] • [IP: 37.47.177.***]

Co ma niby Ania do tej całej sytuacji, nie odwracajcie kota ogonem.To był cichy geszeft tamtych cwaniaczkow.Im mniej ludzi wiedziało tym więcej do podziału.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 02:27:59] • [IP: 37.47.184.**]

A czy na tym zdjęciu jest ten co pracowal w pgk, były radny z zarzutami, co go aresztowali? Chyba jest.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 00:20:50] • [IP: 83.23.236.***]

wybierzcie sobie Anie na burmistrza

Gość • Środa [15.01.2020, 23:44:39] • [IP: 77.112.42.***]

Proponuję zobaczyć zdjęcie na molo... kto był...a kto uciekł dużo wcześniej... bo widział. Miłego dnia.

Gosc • Środa [15.01.2020, 21:12:00] • [IP: 104.216.60.***]

Podobno rozmowy zapadaly na Wysockiego a miski w kapturach wchodzily. Tylko przez balkon bylo slychac glosno i wyraznie.

Gość • Środa [15.01.2020, 20:46:54] • [IP: 83.16.227.**]

Ciekawe jaki jest efekt dzisiejszej narady burmistrza z prezesem w znanej smażalni?

Gość • Środa [15.01.2020, 17:01:02] • [IP: 89.10.249.**]

Ludziska!! Pogońcie tego burmistrza, ten człowiek nie ma zielonego pojęcia na czym polegać powinna jego praca. Równie dobrze proponuję posadzić w ratuszu manekina, któremu nie trzeba będzie płacić, a wszystko co się dzieje będzie miało podobne wyniki. Ocknijcie się!! Kamieniowi potrzebny jest manager z prawdziwego zdarzenia, nie marionetka.

Go�� • Środa [15.01.2020, 13:57:39] • [IP: 104.216.60.***]

Oto caly kuryllo. Klamac krecic odwlekac w czasie i zganiac na innych. Najpierw oklamal wszystkich ze o niczym nie wiedzial, ze to prezes pgk wszystkiemu winien. Radni podjeli decyzje o odwolaniu prezesa. Kuryllo sie zgodzil tylko poprosil o troche czasu bo umowa na smieci do podpisania. W miedzy czasie wyszlo ze o wszystkim burmistrz wiedzial, wyrazil zgode, sa nawet na to dokumenty. Zatem zwolnienie prezesa PGK stalo sie niemozliwe. Kiedy radni zrozumieli jak ich burmistrz oszukal po raz kolejny, rozwiazali klub. A Kuryllo wyskoczyl z oswiadczeniem ze radni winni bo podjeli nierracjonalna decyzje. Podjeli ja razem z toba. O wszystkim wszystko wiedziales. Oszukales radnych, mieszkancow i najblizszych wspolpracownikow. Jestes skonczonym zerem. Klub rozwiazany koniec zakazow rozmawiania mediami i ludzmi na ulicy. Powodzenia.

Gość • Środa [15.01.2020, 12:26:33] • [IP: 80.53.77.**]

Cd blokowania wpisów na ukr info to chyba nikogo nie dziwi zaskakująco niska" frekwencja" wpisów. Aż 47 komentarzy pod wywiadem roku kuryłły. Pewnie nikogo to nie interesuje :) a może prawdziwe wypowiedzi mieszkańców płyną zbyt szerokim strumieniem?

Gość • Środa [15.01.2020, 11:28:13] • [IP: 37.248.214.***]

Stachu ugotowales się tym oświadczeniem. Naplules radnym w twarz. Dobrze wiesz że tak nie było. Przyjdzie czas odpowiedzieć za ten paszkwil.

Gość • Środa [15.01.2020, 11:04:59] • [IP: 5.172.255.***]

kurrylo nigdy nie byl dobrym GOSPODARZEM

Wiebac • Środa [15.01.2020, 10:55:26] • [IP: 84.241.149.***]

Zostałem jak zwykle zbanowany na ukraińskim portalu więc tu muszę udzielić odpowiedzi dla Gość z godz 10:21 z pomarańczowego portalu. Dziwne pytania zadajesz, dla kogo? Wszyscy wiedzą kto a nie wiadomo kto!! Zebrała się grupa kombinatorów która chce przekręcić gminę czyli nas. Wszystko ustalone i zaplanowane, prezesem czy burmistrzem się bywa a później też żyć trzeba.

Gość • Środa [15.01.2020, 10:16:58] • [IP: 83.14.209.**]

Lepiej późno niż wcale-dobrze, że choć niektórzy maja trochę honoru.

Gość • Środa [15.01.2020, 07:13:43] • [IP: 37.248.214.***]

Kuryllo wspiera nowa spółkę PGK Eksploatacja po pierwsze bo tam będzie kasa do podziału z zysków, sam projekt recyklingu 19 mln zł, po drugie ma teraz ochronę pomarańczowego po trzecie Kuryllo tylko administruje, w gminie w 2019r jedna inwestycja chodnik przy Neptunie, reszta wszystko leży jeśli na wiosnę nie odbędzie się referendum za odwołaniem duetu Kuryllo - Szeflinski to w 2023r stolica gminy będzie Dziwnów lub Wolin

Gość • Wtorek [14.01.2020, 23:12:01] • [IP: 83.23.185.**]

szkoda że w tym roku nie ma wyborów...

Gość • Wtorek [14.01.2020, 22:58:43] • [IP: 81.4.110.**]

jej spod Świerzna ma swoje lata max do 10 lat aktywnego życia pozostało a później pewnie DPS i UTW u Grażyny. i na co się tak puszyć... taka prawda

Gość • Wtorek [14.01.2020, 22:47:46] • [IP: 5.173.128.***]

Ale zaraz zostało chyba 3 członków klubu, klub może istnieć już z 3 członkami, wie. Nie rozwiązał tylko wystąpili chyba.

Gość • Wtorek [14.01.2020, 22:14:43] • [IP: 46.215.10.**]

Klub Radnych Nasza Gmina rozwiązany, no i co z tego. Przypominam że to oni wymienili burmistrza z wizją i konkretnymi planami na Gminę na piłkarza którym można manipulować. Teraz by zachować twarz powinni złożyć mandaty oraz powiedzieć wszystko co wiedzą na temat dotychczasowych działań i zaniechań burmistrza oraz jego najbliższego otoczenia. Wtedy część win zostanie im odpuszczona.

Obserwator • Wtorek [14.01.2020, 21:49:16] • [IP: 68.235.60.***]

zeby nie bylo to samo w kamieniu co zrobila z mandziakiem

Gość • Wtorek [14.01.2020, 17:42:05] • [IP: 139.28.219.**]

Na dezinfo udziałowiec PGK Eksploatacja Paweł prowadzi rzetelny wywiad z Kuryłło. Kuryłło mówi, że Adrian G prezes PGK Eksploatacja rzetelnie mu wszystko wytłumaczyłi bez niego wszystko się zawali. Pewnie jeszcze mają opinię prawną że prawo nie zostało złamane przygotowaną przez rzetelną kancelarnię prawną PGK Solution, kolejnego udziałowca PGK Eksploatacja. Kuryłło masz jeden problem. Niektórzy ludzie potrafią myśleć i mnie na przykład ogarnia pusty śmiech jak czytam te wyjaśnienia.

Oglądasz 1-25 z 51
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ OSTRZEŻENIE NUMER 124/I/2020 BURZE: dnia 03-07-2020 Obszar: województwo zachodniopomorskie. Prognozuje się wystąpienie pojedynczych burz z umiarkowanymi opadami deszczu o wydajności do 20-30mm/m2 oraz porywami wiatru do 70-80km/h, przeważnie z kierunków zachodnich ■ Gmin z najmniejszą frekwencją gm. Świerzno - 51,85%. Gminy z największą frekwencją gm. Dziwnów 80,85% ■ Powiat kamieński: Frekwencja 62,76% Liczba kart ważnych 26 450 Liczba uprawnionych 42 147 ■ OSTRZEŻENIE NUMER 122/I/2020 BURZE Stopień zagrożenia: 1 Ważność: dnia 29-06-2020 do godz. 20:00 Obszar: województwo dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie. Przebieg: Wraz z przemieszczającym się płytkim ośrodkiem niskiego ciśnienia nad naszym krajem, prognozuje się występowanie burz z umiarkowanym opadem deszczu o wydajności od 10 do 30 mm/m2 oraz wiatr wiejący w porywach do 70-80 km/h z kierunków południowo-zachodnich ■ Wczasowicze z regionów ryzyka wyrugowani z Heringsdorfu! Jak poinformował serwis niemieckiej telewizji NDR, turyści, którzy przyjechali na wakacje do Heringsdorfu na Uznamie zostali zmuszeni do opuszczenia wyspy uznam. Takie sankcje dotknęły 14 osób – gości z tak zwanych obszarów wysokiego ryzyka czyli terenów Niemiec zagrożonych koronawirusem. Usunięcie gości to wynik czujności właścicieli kwater prywatnych. Jeden z nich miał sprawdzić pochodzenie gości. Gdy okazało się, że przyjechali z rejonu objętego epidemią, mieszkaniec odmówił ich przyjęcia. Dodatkowo powiadomił urząd powiatowy i Ordnungsamt. Jak poinformował rzecznik powiatu Achima Froitzheima, ta „sytuacja pokazuje, że wynajmujący kwatery i hotelarze są bardzo uważni i dobrze działa przepływ informacji. Przemysł turystyczny nad Morzem Bałtyckim cieszy się z rozpoczęcia sezonu. „Chcemy jednak, aby nasi mieszkańcy pozostali zdrowi, a nasi goście mogli także zdrowi po urlopie opuścić ten region”. Według aktualnie obowiązujących przepisów turyści nie mogą wjeżdżać do Meklemburgii-Pomorza Przedniego, jeśli pochodzą z okręgu lub miasta, w którym liczba nowych zakażeń na 100.000 mieszkańców była większa niż 50 w ciągu ostatnich siedmiu dni przed wjazdem ■ W efekcie nieodpowiedzialnego zachowania turystów z południa Polski kilkadziesiąt osób w Rewalu zostaje na kwarantannie w hotelu ■ 27-latek zabił swoją babcię. Zadał jej kilka ciosów nożem. Do tragedii doszło w Stuchowie, wsi położonej na terenie gminy Świerzno w powiecie kamieńskim. Mężczyzna, będący pod wpływem narkotyków zabił nożem swoją babcię. W postępowaniu przygotowawczym sąd dzisiaj zastosował areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy ■ Informujemy, że w Porcie Rybackim (Dziwnów, ul. Osiedle Rybackie 16K) rozpoczął swoją regularną działalność handlową Sklep Rybny „Miruna”. Można go znaleźć na parterze budynku Zarządu Portu tj. w specjalnym miejscu, które projektanci tego obiektu, przewidywali właśnie na tego typu sklep. W ofercie są ryby świeże ■ Urokliwe i widokowe klify, lecz niedostępne dla turysty na rowerach ■ Mateusz Stodulski – radny Gminy Kamień Pomorski z Klubu „Ziemia Kamieńska” składa mandat W gminie Kamień Pomorski w okręgu wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim prawdopodobnie na jesieni tego roku odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej Kamień Pomorski. Mateusz Stodulski w Wyborach Samorządowych w 2018 roku wybrany został w skład Rady Miejskiej Kamień Pomorski z listy „Nasza Gmina Nasz Powiat” w Okręgu Wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim. Radny składa mandat z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania ■ W Międzyzdrojach sieć Plusa uruchamia nowoczesną czwartą generację telefonii komórkowej ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 8:00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ Szczecin – starszy mężczyzna. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 554/19 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie ■ Głowa piosenkarza z gabinetu Figur Woskowych w Międzyzdrojach, powróciła na swoje miejsce ■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■