POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [07.01.2020, 13:39:51] • Gmina Wolin

Tragiczny wypadek w Laskach ko這 Wolina. Zobacz film!

Tragiczny wypadek w Laskach ko這 Wolina. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Kolejny tragiczny wypadek drogowy. W Laskach niedaleko Wolina, 7 stycznia oko這 godziny 10.30 dosz這 do tragicznego wypadku.



Samochodem, w stron Kamienia Pomorskiego, podr騜owa造 dwie starsze osoby. Oko這 400 metr闚 za Laskami na 豉godnym 逝ku drogi, Nisan Micra uderzy w przydro積e grube drzewo.

Tragiczny wypadek w Laskach ko這 Wolina. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

W tym dniu droga by豉 mokra, ale nie oblodzona. Z relacji osoby kt鏎a pierwsza przyjecha豉 w miejsce wypadku, wynika這 瞠 pasa瞠rowie byli w wyj徠kowo z造m stanie, wr璚z tragicznym.

Tragiczny wypadek w Laskach ko這 Wolina. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Do wypadku wezwano pogotowie ratunkowe, stra po瘸rn i policj. Przylecia te helikopter Ratownictwa Medycznego.

Tragiczny wypadek w Laskach ko這 Wolina. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Reanimacja trwa豉 oko這 godziny, ale niestety obra瞠nia by造 na tyle du瞠 瞠 nie uda這 si uratowa 篡cia podr騜uj帷ych samochodem.

Tragiczny wypadek w Laskach ko這 Wolina. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

- O godzinie 10.15 otrzymali鄉y wezwanie do miejscowo軼i Laska w gminie Wolin, gdzie samoch鏚 osobowy uderzy w drzewo. Na miejsce wys豉no dwa zespo造 ratownictwa medycznego WSPR oraz zesp馧 LPR. W poje寮zie podr騜owa造 dwie osoby – kobieta i m篹czyzna w wieku 69 lat. U obojga nast徙i這 nag貫 zatrzymanie kr捫enia. Pacjenci byli reanimowani na miejscu przez zespo造 ratownictwa medycznego. Niestety kobiety i m篹czyzny nie uda這 si ich uratowa - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

廝鏚這: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-22 z 22

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.01.2020, 12:24:49] • [IP: 188.146.153.***]

miejscowo嗆 chyba zwie si LASKA, a nie Laski. B陰d w odmianie w tytule.

Go嗆 • Czwartek [09.01.2020, 00:15:03] • [IP: 31.0.126.**]

szuru buru to bez guru i nie ma h鏎u bez brudu i pe軟o trudu. syf i sobie znik.

Go嗆AS • 字oda [08.01.2020, 11:06:38] • [IP: 195.191.162.***]

NIc nie wycina podnie嗆 wysoko嗆 mandatu za przekroczenie i b璠zie git. Mniej b璠zie idiot闚 spiesz帷ych si na obiad , albo na pla輳 je郵i zamiast 500, - zap豉ci 5.000.- tysi璚y i zabiera prawo jazdy niech zdawaj po raz drugi a nie zgania na drzewa czy zwierz皻a . Rozwaga i wyobra積ia na drodze nikomu jeszcze nie zaszkodzi豉.

Mieszkaniec gminy Wolin • 字oda [08.01.2020, 10:20:24] • [IP: 83.23.183.***]

Patrzac na te zdjecia nasuwa sie pytanie, czy ktos nie wyjezdzal z kolonii w stone Kamienia Pom., skoro samochod wladowal na drzewie poprzeciwnej stone drogi. Chwila nieuwagi jadacego w strone Kamiena Pom. i tak samo wyjezdzajacego z kolonii skutek prawdopodobny. Sledztwo bedzie prowadzone moze ustala przyczyne. Pokoj ich duszy, wyrazy wspolczucia dla rodziny.

Go嗆 • 字oda [08.01.2020, 09:51:41] • [IP: 83.15.119.**]

Ugry嬈ie si w j瞛yk, nie wiecie co si sta這 to nie komentujcie ! Zgin瘭i ludzie a wy zachowujecie si jak 瘸這sne hieny!!

Go嗆 • 字oda [08.01.2020, 09:50:00] • [IP: 178.238.243.***]

A mo瞠 to by這 zbiorowe samob鎩stwo?

Go嗆 • 字oda [08.01.2020, 09:41:49] • [IP: 31.179.206.*]

Jak tych drzew na trasie Unin Wolin nie wytn to" same uschn". Zapewniam.

Go嗆 • 字oda [08.01.2020, 09:09:10] • [IP: 37.47.183.***]

Wystarczy przekroczyc granice w Swinoujsciu I zobaczyc jak chroni sie drzewa przed samochodami. Albo samochody przed drzewami. Jak kto woli. Zapraszam woliniaki. Daleko nie macie...

Go嗆 • 字oda [08.01.2020, 09:04:41] • [IP: 83.8.107.***]

Bardzo tragiczny wypadek i prosz o uszanowanie pami璚i zmar造ch. My郵, 瞠 nie na miejscu jest oskar瘸nie niewinnych ludzi. Za stan drogi i bezpiecze雟two na niej odpowiada w豉軼iciel czyli Starostwo. Niestety Powiat na tym odcinku drogi nigdy nie planowa ani remontu ani przebudowy. Prawda jest taka, 瞠 nikt nie zablokowa przebudowy kr鏒kiego odcinka drogi z Rec豉wia do Laski, a przyczyn nie przeprowadzenia inwestycji jest nieudolno嗆 urz璠nik闚 starostwa oraz b喚d闚 w projekcie oraz procedurze. Poza tym co do drzew to Urz康 Miasta Wolin wyda decyzje o wycince drzew z jednej strony drogi co wcale nie zwi瘯szy bezpiecze雟twa na drodze. Pozorna przebudowa mia豉 polega tylko na wyci璚iu po這wy drzew i nasadzeniu na ok. po這wie odcinka nowych drzew, zrobieniu nieutwardzonego pobocza i po這瞠niu nowego asfaltu, a w Lasce wykonaniu z polbruku dojazdu do Posesji So速ysa.

Go嗆 • 字oda [08.01.2020, 06:51:49] • [IP: 188.146.183.***]

Co za cioty tu wypisuj takie g逝poty, 瞠 czyta nie idzie wyci望 wszystkie drzewa, a tym co brakuje tych drzew niech sobie nasadz w doniczkach i trzymaj na parapecie i troch szacunku do ludzi a nie chamstwem tu wieje.

Go嗆 • Wtorek [07.01.2020, 21:13:00] • [IP: 37.47.170.***]

Starsze osoby nie powinny ju wsiada za kierownic.

Go嗆 • Wtorek [07.01.2020, 20:57:08] • [IP: 77.253.28.***]

Wyci望 drzewa ok a co powiecie gdzie ludzie zyja na skarpach klifach jak Norwegia Grecja Irlandia itp zr闚na klify? Bo tam takie drzewa to Piku zw豉szcza w Irlandii polecam zwiedzi troch 鈍i皻a.. Polakom cebulakom wszystko przeszkadza szkoda ludzi to fakt ale nie posrajcie sie z tymi drzewami dzbany bo smierdziec bedzie wr鵵 ju od was smierdzi

Janusz • Wtorek [07.01.2020, 20:09:08] • [IP: 83.25.26.***]

Wystarczy jecha wolniej a nie winne drzewa.

Go嗆 • Wtorek [07.01.2020, 19:31:36] • [IP: 62.69.251.***]

Je盥z od 30 lat i jeszcze nigdy drzewo nie wyskoczy這 mi na drog. Za to jak patrze na okolicznych wie郾iak闚 jak zapierdalaj do swoich rodzinnych ob鏎 - wuj tam, ze obszar zabudowany - psy, koty i kury tylko fruwaj w powietrzu

Go嗆 • Wtorek [07.01.2020, 19:06:58] • [IP: 37.47.183.***]

Podzi瘯owa osobie, kt鏎a zablokowa豉 przebudow tej drogi i wyci璚ie drzew ze wzgl璠u na bezpiecze雟two nietoperzy. Gacusie ochronione, a 篡cie ludzkie na sumieniu pozostanie!!

Go嗆 • Wtorek [07.01.2020, 18:27:23] • [IP: 77.252.46.**]

Niesamowite, 瞠 drzewo mia這 czelno嗆 wyrosn望 na 鈔odku drogi... Skandal!!

Go嗆 • Wtorek [07.01.2020, 18:20:16] • [IP: 83.8.111.***]

To nie" je這p" jecha tylko porz康ni ludzie!Je這pem to jeste Ty je郵i m闚isz o czym i o kim kogo nie znasz!

Go嗆 • Wtorek [07.01.2020, 17:46:11] • [IP: 83.23.251.***]

TO PRAWDA Z TYMI DRZEWAMI, POWYCINA BO TO JESZCZE HITLEROWSKI POMYS PRZY W﹖KICH DROGACH GDY JE浴ZIΧ TYLKO FURMANKI.JAD。E TIRY UCIEKAJ。 PRZED GA佖IAMI JAD 吐ODKIEM DROGI TAK JEST Z WOLINA NA UNIN. WYPROSTOWA DROGI A NIETOPERZE NIECH W DOMU TRZYMAJ I JAK MO烤A POWIEDZIE O LUDZIACH KOΜ 70 浩 JAD JAK WARIACI

Go嗆 • Wtorek [07.01.2020, 16:53:50] • [IP: 188.146.137.**]

Podzi瘯owa osobie, kt鏎a zablokowa豉 przebudow tej drogi i wyci璚ie drzew ze wzgl璠u na bezpiecze雟two nietoperzy. Gacusie ochronione, a 篡cie ludzkie na sumieniu pozostanie!!

Go嗆 • Wtorek [07.01.2020, 16:49:02] • [IP: 31.11.130.**]

Nie wycina drzew, bo to skarb naturalny.Wystarczy wolniej jecha i si dojedzie, a je瞠li je這p jeden z drugim sobie robi rajdy to jest po prostu drogowym bandyt i basta !!

Go嗆 • Wtorek [07.01.2020, 15:47:11] • [IP: 37.47.131.***]

Po co s te parawany jak i tak jaki frajer si znajdzie i zrobi foto, czy瘺y" pomocni" stra瘸cy sprzedaj帷y zdj璚ia z wypadk闚? Zdrowia dla ofiar!

Go嗆 • Wtorek [07.01.2020, 15:24:20] • [IP: 37.47.152.***]

Te drzewa miedzy wolinem a kamieniem i wolinem a miedzywodziem powinni przenie嗆 na r闚 albo wycia. Strach je寮zi. Drzewa te za blisko drogi rosn

Ogl康asz 1-22 z 22
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobi貫 zdj璚ie lub film? Wy郵ij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobi貫 zdj璚ie lub film? Wy郵ij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobi貫 zdj璚ie lub film? Wy郵ij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobi貫 zdj璚ie lub film? Wy郵ij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ PROGNOZA POGODY DLA POLSKI Wa積a od 10-08-2020, godz. 7:00 do 10-08-2020, godz. 19:00 UWAGA !!! W CZASIE WA烤O列I PROGNOZY PRZEWIDUJE SI WYST·IENIE GRO昧YCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH. W drugiej cz窷ci dnia, lokalnie na obszarze kraju, zw豉szcza na zachodzie i po逝dniu, mo磧iwe s pojedyncze burze z opadami przelotnymi deszczu o wydajno軼i do 20 mm/m2. Na zachodzie prognozowane s upa造, a temperatura maksymalna osi庵nie 30蚓 ■ UPAΧ - Stopie zagro瞠nia 2: Prognozuje si upa造, temperatury powietrza w ci庵u dnia osi庵a b璠 do 30蚓/33蚓, za w nocy 18蚓/21蚓 ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydowa: rok szkolny rozpocznie si tradycyjnie 1 wrze郾ia, a dzieci p鎩d do szko造! 1 wrze郾ia szko造 otworz swoje podwoje dla uczni闚, a ci spotkaj si ze sob, poznaj plan lekcji. W kolejnych dniach nauka tak瞠 odbywa si b璠zie w szko豉ch-poinformowa這 MEN ■ Konkurs na teledysk „Nakr耩 si na RAP”. Zachodniopomorski Pa雟twowy Wojew鏚zki Inspektor Sanitarny w Szczecinie wsp鏊nie z Polskim Towarzystwem Higienicznym Oddzia w Szczecinie w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2020” og豉sza wojew鏚zki konkurs na teledysk z gatunku muzyki rap o tematyce profilaktyki za篡wania nowych narkotyk闚 pod has貫m „Nakr耩 si na RAP” ■ Informacja o odkomarzaniu. Burmistrz Mi璠zyzdroj闚, informuje 瞠 w dniu tj. 27.07.2020 r. od godziny 20:00 odb璠zie si odkomarzanie teren闚 publicznych. Zalecane jest zachowanie stosownej odleg這軼i i omijanie teren闚 w trakcie wykonywanego odkomarzania. Za utrudnienia przepraszamy. Kierownik Referatu Ochrony 字odowiska Ewa Sulicka-Scholz ■ M篹czyzna ugodzony no瞠m w centrum Dziwnowa. M這dy m篹czyzna zaatakowa no瞠m 22 latka przed sezonow restauracj Chat Rybaka w Dziwnowie. Poszkodowany zosta cztery razy ugodzony no瞠m. Ratownicy medyczni przetransportowali poszkodowanego do Gryfickiego szpitala. Grupa mieszka鎍闚 siedzia豉 w restauracji i po godzinie 2 przysz這 dw鏂h turyst闚 kt鏎zy byli prawdopodobnie ostro na熜ani. 22 latek wraz z koleg wyszed na zewn徠rz no i od s這wa do s這wa wysz豉 k堯tnia prawdopodobnie z turystami. Jeden z nich zada ciosy najpierw no瞠m w plecy nast瘼ne 3 ciosy w klatk piersiow. Poszkodowany broni si r瘯ami przed ostatnim ciosem. Sprawcy uciekli, przyjecha豉 szybko policja i karetka. Poszkodowany zosta przetransportowany do Gryfic. Poszkodowany mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ma rany k逝te. Na szcz窷cie prze篡. Trwaj poszukiwania sprawcy ■ Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorski zwraca si z pro軸 do 鈍iadk闚, oraz innych os鏏 mog帷ych mie informacj na temat sprawc闚 zdarzenia do jakiego dosz這 w dniu 19.07.2020 roku oko這 godz. 02:30 w Dziwnowie przy ul. Juliusza S這wackiego obok lokalu „Chata Rybaka” na parkingu. Jeden z dw鏂h nieustalonych sprawc闚 przy u篡ciu no瘸 ugodzi kilkukrotnie mieszka鎍a Kamienia Pomorskiego powoduj帷 obra瞠nia cia豉. Sprawcami tego zdarzenia jest dw鏂h m篹czyzn w wieku oko這 20 - 25 lat, wzrostu oko這 180 - 185 cm, bez zarostu. M篹czy幡i s podobni do siebie. Jeden z nich ubrany by w spodnie koloru ciemnego, kamizelk koloru czarnego z bia造mi r瘯awami, natomiast drugi ubrany by w spodnie koloru ciemnego, czarn kurtk wiatr闚k i czarn czapk bejsbolow. Gwarantujemy zachowanie anonimowo軼i, oraz w przypadku potwierdzenia informacji gratyfikacj osobie, kt鏎a j przekaza豉. Informacj mo積a przekazywa na nr telefonu: 47 78 34 511, oraz na adres e-mail: dy簑rny.kamien@sc.policja.gov.pl ■