POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [05.01.2020, 12:46:23] • Międzyzdroje

Śliski poranek na drogach

Śliski poranek na drogach

fot. Andrzej Ryfczyński

Szklanka na drogach to prawie pewny wypadek - taki właśnie zdarzył się w Międzyzdrojach.

Około godziny 7.30 na ulicy Wodziczki Drogi Wojewódzkiej 102 doszło do niebezpiecznej kolizji. Termometr w samochodzie wskazywał 1- 2 stopnie na plusie, ale gwieździste niebo dało efekt przygruntowego przymrozku. Jezdnie w całej okolicy były jak lodowisko.

Śliski poranek na drogach

fot. Andrzej Ryfczyński

Na kawałku prostej drogi samochód stracił przyczepność i zjechał na pobocze. Przejechał nowo zasadzone drzewo, ścieżkę rowerowo - pieszą, a następnie bokiem uderzył w drzewo i ogrodzenie działek rekreacyjnych.

Śliski poranek na drogach

fot. Andrzej Ryfczyński

Niemal natychmiast przyjechały pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Strażacy odłączyli akumulator. Po zbadaniu młodego kierowcy i pasażerki w karetce pogotowia ratunkowego, nie stwierdzono obrażeń.

Śliski poranek na drogach

fot. Andrzej Ryfczyński

Kierowca powiedział naszemu reporterowi, że jechał ostrożnie około 40 km/h i nie wie dlaczego stracił panowanie nad samochodem. Trzeba dodać, że nie widziałem o tej porze posypanych ulic. Samochód został szybko usunięty na parking.

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość @@@ • Poniedziałek [20.01.2020, 11:22:07] • [IP: 46.215.223.***]

DO :ość • Niedziela [05.01.2020, 15:18:54] • [IP: 37.47.165.**...Co za debilne stwierdzenie, tamtędy przejechało ponad 100 samochodów i tylko jeden wpadł w poślizg lądując na drzewie to o czymś świadczy... 1) o nieumiejętności powożenia..2)o małym doświadczeniu kierującego..3) o braku wyobraźni prowadzącego...Kierujący powinien zacząć naukę powożenia najpierw oślim zaprzęgiem...

Gość • Czwartek [09.01.2020, 23:36:04] • [IP: 89.151.32.***]

Jak pisze jeden z komentujących. Wyprzedzał na tej prostej. I nie winna drogą ani służby tylko laik za kierownicą i nadmierna prędkość. Młody kupił auto i jeździł jak wariat. Dziwne, że dopiero teraz się rozwalił. dobrze, że pasażera nie uszkodził bo auto kupić idzie a życia już nie. Trochę oleju do głowy żółtodziobie drogowy.

Gość • Środa [08.01.2020, 09:54:48] • [IP: 83.15.119.**]

jeśli droga jest nie posypana to wpadniesz w poślizg jadąc nawet 40 na godzinę, widać sami niedoświadczeni kierowcy komentują, albo co lepsze ludzie ktorzy nawet prawka nie maja!

Gość • Wtorek [07.01.2020, 21:34:36] • [IP: 178.36.197.**]

Oceniacie innych chociaz sami nie potraficie jezdzic zapomnial wol jak cieleciem byl.Dla was licza sie jakies zasrane drzewka a nie ludzkie zycie...

Gość • Wtorek [07.01.2020, 18:32:35] • [IP: 77.252.46.**]

To się po prostu w głowie nie mieści❗ ―A jakby akurat tamtędy przechodziła procesja❓❗ 😵

Gość • Poniedziałek [06.01.2020, 22:42:21] • [IP: 5.173.235.***]

Mistrzummmiu kerownicy a czy szkody naprawisz ? Np nasdzenie nowych drzew które zniszczyles?.

Gość • Poniedziałek [06.01.2020, 19:27:05] • [IP: 83.20.247.***]

Do Gościa • Niedziela [05.01.2020, 15:18:54] • [IP: 37.47.165.**] To ty jesteś idiotą jechałem tą drogą jak już Straż Pożarna wyciągała złom i jakoś w poślizg nie wpadłem. Wszyscy wiedzą, że baniak jeździł - bo miał sen o kierowcach rajdowych.

Gość • Poniedziałek [06.01.2020, 19:13:19] • [IP: 37.47.153.**]

40 km/h x 2

Gość • Poniedziałek [06.01.2020, 15:26:26] • [IP: 188.146.162.***]

Dlaczego przerabiał tłumik. Ta gruba rura i nieprawidłowy wydech powinno być karane. W Niemczech traci się dokumenty samochodu i laweta załatwia cwaniaczka. Chcę chodzić i mieszkać w ciszy i spokoju, a nie przez takich.. wykańczać organizm.

Gość • Poniedziałek [06.01.2020, 11:54:59] • [IP: 37.248.51.***]

prawda jest taka że tam na wysokości działek mało kto przestrzega szybkości, mało tego wyprzedzają się nawzajem z szybkością że aż strach się bać, dziwię się że mało kiedy stoi tam policja drogowa a dużo tych pseudo kierowców pozbawiło by się uprawnień

prukwa emeryt • Poniedziałek [06.01.2020, 10:48:18] • [IP: 77.115.104.***]

jeżeli winny mróz dlaczego tylko on jeden

Gość • Poniedziałek [06.01.2020, 10:06:01] • [IP: 37.47.253.**]

Teraz dawaj ogłoszenie do działu „motoryzacja kupię sprzedam” zdjęcia już są. Bezwypadkowy, lekkie otarcie na dachu, uchylane wszystkie szyby nawę tylna.

Qrczak • Poniedziałek [06.01.2020, 10:01:23] • [IP: 37.47.231.*]

...patrz a na smartfonie udawało mi się driftować … ograniczona wyobraźnia + słabe umiejętności + WIELKA moc = rów i płacz

Gość • Poniedziałek [06.01.2020, 09:37:26] • [IP: 5.173.129.**]

Nikomu nic się nie stało-OK. Taka kraksa jako element wychowawczy i uświadamiający czym grozi brak rozumu za kółkiem- bardzo OK.

Gość • Poniedziałek [06.01.2020, 08:41:46] • [IP: 83.23.252.**]

Krawężnik zrobił swoje:)

Gość • Poniedziałek [06.01.2020, 01:55:40] • [IP: 83.23.251.***]

SZUKAJĄ WINNYCH TYLKO NIE SIEBE, TO PRAWDA ŻE SŁUŻBY ZASPAŁY ALE OSTROŻNOŚCI NIGDY ZA WIELE, WYCHOWAŁEM SIĘ W GÓRACH I NA SERPENTYNACH NIGDY NIE SYPALI TYLKO PŁUG JEŻDZIŁ I JAKOŚ LUDZIE NA NARTY JEŻDZĄ A MŁODY BEDZIE MIAŁ NAUCZKĘ CHYBA ŻE RODZICE BEZ PROBLEMU KUPIĄ 2 AUTO I BĘDĄ SŁUŻBY OBWINIAĆ

Gość • Poniedziałek [06.01.2020, 01:04:03] • [IP: 5.173.136.***]

Wszystkiemu winien MRÒZ.Jakżeby inaczej.

prukwa emeryt • Niedziela [05.01.2020, 21:07:33] • [IP: 46.77.162.***]

ja jako mały znawca myślę że mógł jechać ok 60 lub trochę więcej i prawdopodobnie chciał wykonać manewr wyprzedzania przy 40 tak auto się nie zachowuje

Mieszkaniec gminy Wolin • Niedziela [05.01.2020, 18:42:49] • [IP: 83.8.116.***]

Do 18 24 16, to nie jest temat na podsmiehujki ale jak ty bys tam szedl to, napewno bys mial pelne galoty ze strachu a do tego kupe smrodu.

Gość • Niedziela [05.01.2020, 18:24:16] • [IP: 188.146.182.***]

A jak by ksiądz szedł po kolędzie?

Gość • Niedziela [05.01.2020, 18:18:39] • [IP: 31.0.70.**]

Jeśli się dostosowuje prędkość do warunków, to nie wpada się w taki poślizg.. I nie gadaj tu głupot. Jeżdżę dużym samochodem już kilkadziesiąt lat i nigdy mi się nie przytrafiło. A akurat dziś tamtędy jechałem zaraz po i nic. Więc nie gadaj głupot sam jest winny i koniec