POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [16.11.2019, 17:49:34] • Międzyzdroje

Uruchomienie stacji Moya Międzyzdroje...

Uruchomienie stacji Moya Międzyzdroje...

fot. Andrzej Ryfczyński

Od samego rana przy wjeździe do Międzyzdrojów od „trójki” można zobaczyć baner z napisem JUŻ OTWARTE przy nowo wybudowanej stacji paliw firmy AD*REM Wojciech Teszner, zwanej żartobliwie i skrótowo przez właściciela Moya Misdroy. Nowa stacja paliw sieci MOYA powstała we współpracy z firmą Anwim S.A.

Ponieważ już od początku budowy od roku pisaliśmy o tej inwestycji, to i tym razem zostaliśmy zaproszeni na pierwsze tankowanie. Była kawa i pizza z pieca. Pomieszczenia pachną świeżością, a oferta towarowa wygląda jak mini market. Jednak wrażenie zrobiły na nas pomieszczenia sanitarne, szczególnie dla niemowlaków, a także eleganckie grafiki z lokalnymi motywami. Niestety, mężczyźni nie będą mogli na co dzień podziwiać grafiki w toalecie damskiej – i przeciwnie, natomiast główna ozdoba w formie tryptyku w korytarzu - znany i lubiany widok mola w Międzyzdrojach od północy – jest dostępny dla wszystkich.

Uruchomienie stacji Moya Międzyzdroje...

fot. Andrzej Ryfczyński

Stacja paliw to głównie paliwa. To prawda, ale poza pełną obsługą aut tradycyjnych mamy tu dwa stanowiska do szybkiego ładowania samochodów elektrycznych. Jak na Polskę, to rzadkość, większość ładowarek wymaga kilku godzin postoju, ale zastosowanie QC-45 skraca ten czas do 30 minut.

Uruchomienie stacji Moya Międzyzdroje...

fot. Andrzej Ryfczyński

O kilka słów zapytaliśmy inwestora, Wojciecha Tesznera: Wybudowana stacja paliw działa w ramach sieci stacji franczyzowych Moya, obecnie to ponad 250 placówek. Stacja prowadzi sprzedaż detaliczną dwóch gatunków oleju napędowego i dwóch benzyny bezołowiowej, LPG (tzw. autogazu) oraz dodatku AdBlue. Do dyspozycji klientów jest siedem stanowisk tankowania, w tym dwa dwustronne dla pojazdów ciężarowych z tzw. satelitą i dodatkiem AdBlue na wysepkach obsługowych.

Uruchomienie stacji Moya Międzyzdroje...

fot. Andrzej Ryfczyński

Dodatkowo oferujemy możliwość obsługi samochodów elektrycznych nowoczesnym urządzeniem do szybkiego ładowania. To czynne całodobowo, przyjazne miejsce dla podróżnych, także niepełnosprawnych, z kameralnym pokojem dla matek z małymi dziećmi, wyposażonym w przewijak i możliwość przygotowania pokarmów. Przed nami jest jeszcze przebudowa DW 102, która umożliwi komfortowy wjazd i wyjazd ze stacji. Kończy się procedura uzgodnień, jest szansa na wykonanie nowych zjazdów do wiosny 2020...

Uruchomienie stacji Moya Międzyzdroje...

fot. Andrzej Ryfczyński

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Gość • Czwartek [28.11.2019, 19:56:07] • [IP: 5.173.26.***]

Dobrze ze napisali ze to adremowskie paliwo tam leją bede wiedzial zeby tam nie tankowac

Gość • Czwartek [28.11.2019, 19:52:25] • [IP: 5.173.26.***]

Tankowalem na ad-remie w kamieniu pomorskim to samochod ledwo jechal szarpal i nie chcial sie rozpedzac do jechalem pod goleniow i na shellu zalalem do pelna i auto zaczelo normalnie jechac takze lepiej dac pare groszy wiecej i miec spokój. Co ma swietne wykonczenie toalet jak paliwo do d..py maja

Gość • Środa [20.11.2019, 00:39:27] • [IP: 62.87.202.**]

Widzieliście świetne wykończenie toalet? W korytarzu i we wnętrzu (do damskiego też zajrzałem :-)) piękne grafiki, a standard całości wygląda na wysoki, dopieszczony. Jest fajnie, a po zrobieniu wjazdów będzie super! Już jestem klientem :-)))

Gość • Środa [20.11.2019, 00:14:22] • [IP: 37.47.179.**]

Do szanownego Ramzesa. Cwaniaczek z Ciebie ciekawe jak Ty wyglądasz...kozak w necie piz*a w świecie. Po drugie to zdjęcie o które chodziło zostało już usunięte, chodziło o 2 Panie przy kawomacie...

Ramzes III • Wtorek [19.11.2019, 08:50:26] • [IP: 83.20.250.**]

154* A kto na Ciebie uwagę zwróci? Jakiś babochlop na czarno, podobny zupełnie do nikogo

Gość • Wtorek [19.11.2019, 08:04:11] • [IP: 80.245.177.***]

Ja również życzę sukcesu, ale wjedz tam tirem kolego

Gość • Poniedziałek [18.11.2019, 18:20:01] • [IP: 188.146.187.***]

Gość • Poniedziałek [18.11.2019, 08:40:33] • [IP: 80.245.177.***]Najpierw zróbcie wjazd i wyjazd Przeczytaj, zastanów się i dopiero pisz. Inwestor szybciej wybudował stację, jak otrzymał uzgodnienia co do drogi wojewódzkiej nr. 102. Wiosną będzie przed sezonem cały ten fragment przebudowany pewnie tak jak przewidują normy i przepisy. Dokładnie czytać i jeszcze raz czytać. Można pewnie iść na stację i się dowiedzieć więcej. Polski inwestor i polski kapitał, to się ceni. Życzę sukcesu.

Stefan • Poniedziałek [18.11.2019, 12:11:01] • [IP: 37.47.178.***]

Przemiła obsługa, pyszne hotdogi, piękna stacja bardzo dobrze wyposażona. Polecam wszystkim, będę stałym gościem. PS. Pozdrawiam Panią Sarę, może kawa?

Gość • Poniedziałek [18.11.2019, 11:57:32] • [IP: 91.233.18.***]

Więc mamy trzy stacje benzynowe na wjeździe...niedalego terminal paliwowy teraz wybudują elektrownię atomową do kolekcji...

Gość • Poniedziałek [18.11.2019, 08:40:33] • [IP: 80.245.177.***]

Najpierw zróbcie wjazd i wyjazd

Gość • Poniedziałek [18.11.2019, 07:25:05] • [IP: 37.47.197.***]

A ojciec z małym dzieckiem to ma zmienić pieluchę w kiblu na podłodze?

KUBA • Niedziela [17.11.2019, 23:03:37] • [IP: 81.219.207.***]

SUPER STACJA, MIŁA OBSŁUGA, BARDZO DOBRA KAWA I JEDZONKO POLECAM 😉🤩🌞

Gość • Niedziela [17.11.2019, 21:09:03] • [IP: 37.30.0.***]

Piękna stacja! Będę stałym gościem :)

Gość FIKOŁ • Niedziela [17.11.2019, 20:11:00] • [IP: 46.169.175.**]

DO :steff • Niedziela [17.11.2019, 14:15:11] • [IP: 83.23.253.**]Przecież Tobie nikt tu tankować nie nakazuje, możesz jechać sobie zatankować do Kamienia a nawet do Poznania bo tam jest paliwo po 4, 89 zeta za litr...A wtedy policzysz ile zaoszczędziłeś na jednym tankowaniu...⛔

Gość • Niedziela [17.11.2019, 19:41:34] • [IP: 83.23.170.**]

Zamiast Moya to może maja

steff • Niedziela [17.11.2019, 14:15:11] • [IP: 83.23.253.**]

Toz to przeciez szok, 4.95 zeta za benzyne gdy Orlen ma po 4.92.a ADREM w Kamieniu jak sie nie myle ma po 4.90 zeta

Gość • Niedziela [17.11.2019, 13:35:54] • [IP: 37.248.161.***]

Przeciętny elektryk kosztuje od 100 tysiakow wzwyż więc się szaraczki nie podniecajcie, nie dla psa kiełbasa, tylko elita biznesmenów pod egidą platformy będzie tu prąd za free tankowac

Gość • Niedziela [17.11.2019, 13:06:41] • [IP: 5.173.154.***]

nie przypominam sobie żebym wyraziła zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w artykule poza tym co to wgl jest by stać za szyba i fotki pstrykac?.. a kawa na stacji jest okropna... w

Gość • Niedziela [17.11.2019, 06:16:59] • [IP: 89.174.73.**]

Do czasu budowy ciągów komunikacyjnych (wjazd- wyjazd) stacja nie powinna być dopuszczona do eksploatacji ze względu na bezpieczeństwo.Co będzie w przypadku (odpukać !) np. po- żaru lub zablokowanie wjazdu przez uszkodzoną ciężarówkę?Wszelkie uzgodnienia dotyczące komunikacji stacji z drogą 102 powinny być dokonane na etapie projektowania tej inwestycji, a nie dopiero teraz!

Gość • Sobota [16.11.2019, 23:33:21] • [IP: 94.254.224.***]

Ale circle ma tańsze piwo ale jedzenie ma drożej. Moya zjechało paliwo 10 groszy to i circle też zjechało coś w tym jest głupie 10 groszy na. Miesiąc to mało ale. Rok to dużo będą korzyści dla szaraczkow. Ale circle zawsze miało najdrozej w Polsce bo jeżdżę dużo w końcu po dupce dostanie. Może i Orlen też zjeździe w dół grosz do grosza, będzie Kokoszka. Stwierdzam tak, po alko jechać do circle Orlen b osa promocje a na moya po szame bo alko maja drogo

Gość • Sobota [16.11.2019, 23:09:04] • [IP: 80.245.177.***]

Świetna sprawa z ładowaniem elektryków Brawo inwestor- będzie sukces

Edek z Łodzi • Sobota [16.11.2019, 22:55:43] • [IP: 31.60.242.**]

Kiedy w końcu będzie ręczna myjnia w Międzyzdrojach?!

Gość • Sobota [16.11.2019, 22:51:24] • [IP: 5.172.238.***]

Wjazd będzie tylko trzeba załatwić sprawę że stojącym obok przystankiem, najpierw się dowiedzcie a potem krytykujcie :)

Gość • Sobota [16.11.2019, 20:40:42] • [IP: 188.146.187.***]

Za kilka miesięcy DW 102 będzie w tym miejscu przebudowana i będzie trzeci pas do zjazdu. Z tym żadnego problemu nie będzie. A w ogóle to świetnie, że nie ma tych bagien. Jakaś cywilizacja się pojawiła i beznadziejny teren został wykorzystany.

Gość • Sobota [16.11.2019, 20:09:27] • [IP: 77.253.150.***]

Wjazd na tą stację to tragedia!!

Oglądasz 1-25 z 27
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Na Pomorzu Zachodnim: Kołobrzeg, Świnoujście, Kamień Pomorski, Połczyn-Zdrój i Dąbki. Gminy przeznaczają te środki na inwestycje, które są konieczne do utrzymania statusu uzdrowiska, inwestują w infrastrukturę turystyczną - promenady czy parki zdrojowe.- Uważam tą decyzję za przejęzyczenie i proszę rządzących aby się powstrzymali od tego typu działań – apelował Stanisław Kuryłło, burmistrz Kamienia Pomorskiego ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Czy podobne sceny jak te ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieniu Pomorskim mogą się rozgrywać w innych szkołach? Do eskalacji konfliktów dochodzi poprzez zaniedbanie – słyszymy głosy z innych gmin powiatu. Zobaczcie, jak z agresją uczniów walczą w gminach Dziwnów i Wolin ■ Zakończyła się akcja podniesienia i wywozu brytyjskiej lotniczej miny morskiej. Waży 900 kg, a samego materiału wybuchowego ma ponad 400 g. Okręt z tym niebezpiecznym obiektem jest już poza główkami świnoujskiego portu w drodze na poligon morski, gdzie mina zostanie zneutralizowana ■ Awaria jest możliwa w każdej oczyszczalni. Czasem przez mieszkańców. Z kanalizacji wyciągaliśmy już chyba wszystko - przyznaje Sebastian Mamzer, prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Dziwnowie. Pracownicy Zakładu znajdowali w niej między innymi pojemniki, ubrania, 100 m kwadratowych siatki rybackiej, folie, podpaski czy prezerwatywy. Czy podobna awaria oczyszczalni ścieków jak ta w Warszawie mogłaby się zdarzyć w Waszym Zakładzie? Sebastian Mamzer, prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Dziwnowie: Tak. Taka awaria może wystąpić praktycznie w każdej oczyszczalni ścieków w Polsce ■ Pod koniec października rozpoczęły się prace pogłębiarskie na torze podejściowym do portu w Dziwnowie. - Wykonawca, Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. z Gdańska, wybierze z dna toru i odłoży na klapowisko morskie ponad 19 tys. metrów sześciennych urobku – informuje Ewa Wieczorek, rzecznik prasowy Urzędu Morskiego w Szczecinie. Koszt robót to ok. 813 tys. złotych. Mają się zakończyć w połowie listopada ■ Międzyzdroje: Na 102. koło oczyszczalni ścieków w Międzyzdrojach doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierowca audi zatrzymał się prze pasami do Netto, ale jadąca na nim kobieta z volkswagena nie zdążyła i najechała na na tył samochodu. ■ W Wapnicy 4 listopada około godziny 17:00 strażacy na ulicy Okrągłej brali udział w akcji gaszenia domu jednorodzinnego, w którym paliło się poddasze. Mieszkańcy i sąsiedzi próbowali ugasić budynek. Kiedy stwierdzili, że to jest niemożliwe , zaczęli ratować dobytek. Z domu ewakuowano wszystkich mieszkańców i psy ■ Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Węglorz, uprzejmie informuje, że zmianie uległ termin najbliższej sesji Rady Miejskiej w Międzyzdrojach. Zaplanowana na dzień 7 listopada sesja została przełożona na 15 listopada 2019 roku ( piątek) o godz.12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach. Za zmiany przepraszamy ■ Woliński Park narodowy serdecznie zaprasza młodzież szkolna, dzieci, grupy zorganizowane, turystów indywidualnych oraz wszystkich chętnych na zajęcia przyrodnicze z edukacji leśnej na plenerowej ścieżce edukacyjnej Leśne Wzgórze WPN. Ścieżka została zrealizowana wspólnie z Partnerem projektu - Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Zajęcia prowadzimy w poniedziałki od 10.00 do 14.00. na terenie Muzeum Przyrodniczego WPN, przy ul. Niepodległości 3 w Międzyzdrojach ■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■