POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [04.01.2020, 20:09:02] • Powiat Kamieński

Powiat bez uciech?

Powiat bez uciech?

autor: artpodporin autor: Aleksandr Rybalko (slider)( fot. stock.adobe.com/pl )

Tyle się ostatnio mówiło o pewnej kamienicy z pokojami na godziny – pisze nasz Czytelnik. – Ciekaw jestem, czy w powiecie kamieńskim w kamienicach i mieszkaniach działają takie przybytki. Mieszkańcom to nie przeszkadza?

Tyle się ostatnio mówiło o pewnej kamienicy z pokojami na godziny – pisze nasz Czytelnik. – Nasze województwo uchodzi za bardziej liberalne, gdzie swobodniej podchodzimy do „pewnych spraw”. Ciekaw jestem, czy w powiecie kamieńskim w kamienicach i mieszkaniach działają takie przybytki. Mieszkańcom to nie przeszkadza?

Zapytaliśmy o to Komendę Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim.

- Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim nie otrzymała zgłoszeń od mieszkańców powiatu kamieńskiego dotyczących interesującej Państwa kwestii – informuje st. sierż. Aleksandra Berenda, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim.

Czy to, że nie ma zgłoszeń, oznacza, że czegoś nie ma? To pytanie adresujemy do naszych Czytelników.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Czwartek [09.01.2020, 13:33:37] • [IP: 188.47.94.*]

09:45:53 Taki wpis może pochodzić tylko od diabelskiego pomiotu!

Gość • Środa [08.01.2020, 22:41:34] • [IP: 77.61.9.**]

Ja bym chcial wiedziec gdzie jest takie miejsce w kamieniu a i chetnie bym odwiedzil, ale one ciche nic sie nie oglaszaja

Gość • Środa [08.01.2020, 09:45:53] • [IP: 31.179.206.*]

Jak to nie ma uciech? Idziesz do kościoła po mszy i się bawisz z księdzem. Tylko potem d.. boli.

Gość • Wtorek [07.01.2020, 04:53:13] • [IP: 31.0.33.**]

Gość • Niedziela [05.01.2020, 00:21:13 Ha ha ha haaa. Teraz jest sezon. U mnie już był z kropidłem

Gość • Wtorek [07.01.2020, 01:09:54] • [IP: 213.238.80.***]

To chyba jakieś stare dewotki takie zgorszone, co to komu przeszkadza, jak ktoś potrzebuje to niech idzie.

Gość • Poniedziałek [06.01.2020, 15:10:57] • [IP: 94.254.200.**]

Zamiast tak gadać lepiej jakiś telefon dajcie do tych panienek ;)

• Niedziela [05.01.2020, 22:52:05] • [IP: 83.144.96.**]

To co tam na tej Dziwnowskiej? Kolega pyta;)

Gość • Niedziela [05.01.2020, 20:35:05] • [IP: 83.8.19.***]

nie lepiej iśc do kościołą i się umartwiać całe życie

Janusz • Niedziela [05.01.2020, 19:20:57] • [IP: 31.0.23.***]

Lepsza rączka iż rzeżączka.

Gość • Niedziela [05.01.2020, 19:08:37] • [IP: 188.146.187.***]

fajnie, że nie boicie się i takich tematów. tak trzymać

Gośćreks • Niedziela [05.01.2020, 17:00:22] • [IP: 83.23.183.**]

po co jechać daleko jak teraz jest wszystko w zasięgu ręki. nawet kięża mają blisko na bra-bara ! SUPER !

Gość • Niedziela [05.01.2020, 16:51:29] • [IP: 83.23.184.***]

A po co w Kamieniu lokale rozrywkowe jak tam same prawie przyglupy na dopalaczach mieszkają

Gość • Niedziela [05.01.2020, 15:54:28] • [IP: 83.11.155.***]

Nie spodziewałem się po tym portalu takiego artykułu. Nowy Rok zaczniemy takim badziewiem. A zainteresowany niech się przejedzie do Szczecina i tam poszuka.

Gość • Niedziela [05.01.2020, 15:38:41] • [IP: 31.0.70.**]

90% facetów wlazłoby na tą dupcie że zdjęcia

Gość • Niedziela [05.01.2020, 14:04:58] • [IP: 37.47.137.***]

a w czym czytelnik ma problem? Czy nie stac go aby skorzystac z tych uslug czy moze nie ma mozliwosci aby sam jakis pokoik na godziny wynajac i zbierac kase? No chyba ze przeszkadza mu to w odmowieniu modlitwy wieczornej a to cos innego

Gość • Niedziela [05.01.2020, 13:28:29] • [IP: 31.0.122.***]

Na Dziwnowskiej też są panie do towarzystwa

Gość • Niedziela [05.01.2020, 13:13:45] • [IP: 178.238.243.***]

W czym problem? - pod warunkiem, że nie zakłóca to spokoju sąsiadom. Swoją drogą fajna dupeczka na foto.

Gość • Niedziela [05.01.2020, 11:26:30] • [IP: 46.76.202.***]

Chyba, niektórzy wiagry się nażarli, że taki pociąg mają na bara-bara.

Ramzes III • Niedziela [05.01.2020, 09:53:19] • [IP: 83.20.250.**]

Mało cichodajek w kamieniu ??

Gość • Niedziela [05.01.2020, 09:23:27] • [IP: 83.168.84.**]

A gdzie to w Kamieniu ? no bo przecież, w tej wiosce nje ma żadnych lokali rozrywkowych typu - Steńka, Kamyk, Polonia, Capri, kina, czy sali widowiskowej (zabrał kościół) , kina itp.

Gość • Niedziela [05.01.2020, 09:13:54] • [IP: 83.11.175.**]

A co jest w kamieniu? Nawet schronisko dla młodzieży władza zlikwidowała. Miasteczko 10 km od morza i tylko supermarkety.

Gość • Niedziela [05.01.2020, 02:18:51] • [IP: 95.40.32.**]

psiary wiedza gdzie kaczka za darmo i interes a=siekręci jak masz zwidy to odpuść

Gość • Niedziela [05.01.2020, 00:21:13] • [IP: 83.20.239.**]

O FUJ!! Takie rzeczy!! Ktoś ma namiary? Przejdę się z kropidłem ;-)

Gość • Sobota [04.01.2020, 23:44:10] • [IP: 95.160.158.**]

W Kamieniu w ogóle nie ma lokali rozrywkowych. Tęsknimy za Polonią, Zefirkiem, Solankami i Steńką !

Gość • Sobota [04.01.2020, 22:43:51] • [IP: 31.1.81.***]

Burdeliki są w każdym mieście, a nawet na wsiach.I co w tym dziwnego?

Oglądasz 1-25 z 34
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ ■ W południe 4 marca 2021 r. w wieku 75 lat, w 50 roku kapłaństwa, zmarł Ksiądz Prałat Kanonik doktor podporucznik Marian Jan Wittlieb, od 23 lat proboszcz parafii pw. św. Piotra Apostoła w Międzyzdrojach ■ Samochód osobowy wpadł do cieśniny Dziwnej w Dziwnowie. W środku były 4 osoby. Dzieci miały 3 i 7 lat. Kobieta 37 lat, a mężczyzna 41 lat ■ W województwach północnych oraz lokalnie na obszarze kraju w godzinach porannych prognozowane są mgły ograniczające widzialność poniżej 200-400 m, lolanie osadzajądze szadź ■ Czy WPN wprowadzi opłaty za wstęp na plaże? Mieszkańcy zaniepokojeni. Poseł Artur Łącki interweniował. Jest odpowiedź Ministerstwa ■ W centrum Międzyzdrojów przy ulicy Zwycięstwa zapalił się hotel. Pożar wybuchł w środowy poranek, około godziny 7:00. Ogień pojawił się w jednym z pokoi na 3 piętrze. Konieczna była ewakuacja 14 osób, głównie pracowników, którzy mieli się zająć planowaną rozbiórką obiektu. Na ulicę Zwycięstwa szybko przyjechała straż i opanowała pożar i na szczęście nie doszło do rozprzestrzenia się ognia. ■ Akcja „Bezdomni”- nie bądźmy obojętni na ich los. Jeżeli zauważymy osobę narażoną na wychłodzenie, podejdźmy i zapytajmy, czy potrzebuje ona pomocy, a następnie, jeżeli osoba wymaga pomocy, zadzwońmy na telefon alarmowy 112. Telefon odbierze operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego, który po krótkim wywiadzie zadysponuje na miejsce odpowiednie służby. Czasami zaledwie jeden telefon może uratować ludzkie życie. Apelujemy do mieszkańców o pomoc, jeśli widzą Państwo osobę bezdomną lub śpiącą na dworze, a z różnych powodów nie chcą Państwo podejść i sprawdzić czy osoba ta potrzebuje pomocy należy jak najszybciej zawiadomić Policję. Każda taka informacja zostanie sprawdzona. Natychmiast na miejsce skierowany zostanie patrol i jeżeli będzie taka potrzeba funkcjonariusze odwiozą osobę do szpitala, ogrzewalni lub w miejsce dla niej bezpieczne ■ Szczepienia przeciw COVID-19 Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od godz. 8:00 do 18:00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów: - telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179, - telefon komórkowy: 609 479 898. ■