POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [08.11.2019, 18:03:59] • Międzyzdroje

Niebezpieczna kolizja na pasach

Niebezpieczna kolizja na pasach

fot. Andrzej Ryfczyński

Kolizja na pasach zakończyła się mandatem i zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego pojazdu.

Na 102. koło oczyszczalni ścieków w Międzyzdrojach doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierowca audi zatrzymał się prze pasami do Netto, ale jadąca na nim Pani z volkswagena nie zdążyła i najechała na na tył samochodu.

Niebezpieczna kolizja na pasach

fot. Andrzej Ryfczyński

Wystrzeliły dwie poduszki i doszło do dużego zniszczenia przodu samochodu. Na miejsce przyjechało pogotowie, dwie jednostki straży pożarnej z Międzyzdrojów i policja.

Niebezpieczna kolizja na pasach

fot. Andrzej Ryfczyński

Strażacy kierowali ruchem wahadłowym, ponieważ jeden pas był zablokowany. Po udzieleniu pierwszej pomocy kierująca volksvagenem poczuła się dobrze i opuściła ambulans.

Niebezpieczna kolizja na pasach

fot. Andrzej Ryfczyński

Ze względu na doprowadzenie do kolizji ukarana została mandatem karnym i zatrzymano też dowód rejestracyjny uszkodzonego samochodu.

Niebezpieczna kolizja na pasach

fot. Andrzej Ryfczyński

Zgłoszenie dotyczyło zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu jedna osoba miała być poszkodowana, ale nie zgodziła się na udzielenie pomocy przez ratowników medycznych i pozostała w miejscu zdarzenia. - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

Zgłoszenie było o godzinie 9:51. Na wysokości sklepu Netto kierująca pojazdem marki volkswagen golf nie zachowała niezbędnego odstępu za poprzedzającym pojazdem w wyniku czego uderzyła w pojazd marki audi. Zatrzymano dowody rejestracyjne pojazdów, a sprawczyni została ukarana mandatem. - dodaje st. sierż. Aleksandra Berenda.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Poniedziałek [11.11.2019, 21:43:52] • [IP: 37.47.172.***]

Do. 244.*** Cwany jesteś, że masz lepszy? nowszy? Nie każdego na takiego stać. Trupem nie była. Dbałam o nią. Woziłam nią dzieci do szkoły A teraz? Rowerzysta jak tylko zauważył, że nikt nie zwraca na niego uwagi spie***lił. Nawet nie przeprosił. A to jego wina. Ku**a tak się nie robi!

Gość • Poniedziałek [11.11.2019, 18:45:06] • [IP: 95.40.244.***]

Te auta już tak dawno powinny być na zlomie więc o co płacz

Gość • Niedziela [10.11.2019, 22:18:01] • [IP: 37.47.172.***]

Do. ..154.** tunel może i jest ale na końcu przejścia. Rowerzysta jadąc nawet nie spojrzał, czy nie nadjeżdża pojazd i wtargnął na pasy. Gdybym nie zahamowała, wjechałby wprost pod koła dziewczynie. Nie wiem co wtedy by było.

Gość • Niedziela [10.11.2019, 19:18:46] • [IP: 188.146.154.**]

Akurat na tym przejściu jest przy przejściu dla pieszych tzw. tunel rowerowy i rowerzyści maja prawo jechać. Natomiast chodnik, to droga dla pieszych i rowerzystów.

Gość • Niedziela [10.11.2019, 12:28:10] • [IP: 83.168.84.**]

Trzeba zachować odległość od samochodu !! a najbardziej trzymają się tylu samochodu, - poznaniacy

Gość • Sobota [09.11.2019, 21:48:57] • [IP: 77.253.143.**]

Na Warszowie notorycznie z pełnym pędem ze stoczni jadą na przejście dla pieszych rowerzyści, że nawet sygnalizacja nie zdąży zadziałać i zmienić świateł przekonani że mają bezwzględne pierwszeństwo i nie wtargnęli pod samochód tam powinna być kamera i sprawa była by jasna.

Nasty Mosquito • Sobota [09.11.2019, 20:46:12] • [IP: 5.173.145.***]

Poza tym krajanie, tam jest znak przejście dla pieszych plus ścieżka rowerowa.Naród czego nie widzi to sobie dopowie...Baba winna i tyle. Joł

Nasty Mosquito • Sobota [09.11.2019, 20:44:54] • [IP: 5.173.145.***]

Do IP: 80.245.177. Koleżanko, tu nie chodzi o pomyłkę a o siedzenie komuś na dup.ie.Notoryczna wada mózgu polskich kierowców Tyle w temacie.

Gość • Sobota [09.11.2019, 18:16:25] • [IP: 37.47.180.***]

Jak można zachować besbieczna odległość skoro widzi jeden i drugi facet to się w pieprza chama kobieta tak nie robi i kto powinien różaniec odmawiać a rowerzyści też nie patrzą mimo że nie mają tam ścieżki a jadą

Gość • Sobota [09.11.2019, 16:06:35] • [IP: 83.8.110.**]

Masz zachować bezbieczna odległość za poprzedzającym samochodem i koniec gadki

Gość • Sobota [09.11.2019, 10:12:34] • [IP: 37.47.172.***]

Nikt nie wspomniał, że do hamowania doszło, ponieważ nieprawidłowo jadący rowerzysta wtargnął na pasy. Nie po ścieżce ale po przejściu, bez upewnienia się, czy nie nadjeżdża pojazd. Według mnie to ten rowerzysta jest winien kraksy dwóch pojazdów. Ale policja oskarżyła biedną dziewczynę, bo ma oc? Nie wiem. Rowerzyści i piesi również powinni zwracać baczniejszą uwagę jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drodze.

Gość • Sobota [09.11.2019, 09:41:55] • [IP: 37.47.144.**]

Baby to masz w nosie. A statystyki mówią że większość wypadków powodują super mężczyźni. Przecież najlepsi kierowcy. Ha ha

Gość • Piątek [08.11.2019, 23:46:27] • [IP: 5.60.129.**]

Baba za kierownicą = kraksa murowana...Na 100 % różaniec odmawiała w intencji udanych zakupów...

do Nasty Mosquito • Piątek [08.11.2019, 22:12:42] • [IP: 80.245.177.*]

Naprawdę nigdy się nie pomyliłeś? Jeżeli nie to wiedz, że prędzej czy później to nastąpi..

Gość • Piątek [08.11.2019, 20:59:18] • [IP: 81.219.207.***]

Po uszkodzeniach widać, że kierująca golfem nawet nie hamowała. Ciekawe czym była tak zajęta?

Gość • Piątek [08.11.2019, 20:05:38] • [IP: 83.8.110.**]

Odległość czymala tylko poprawiła pewno makijaz