POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [12.10.2019, 13:54:56] • Kamień Pomorski

Dzieci mogą rozwijać się kreatywnie - potrzebne wsparcie finansowe

Dzieci mogą rozwijać się kreatywnie - potrzebne wsparcie finansowe

fot. Organizator

Brakuje niewiele - wyposażenia pracowni plastycznej, która miałaby działać w SP im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim. Pomysłodawczynią jest Dorota Motyka ucząca tam plastyki i prowadząca Fundację "Zosia".

- Jestem nauczycielem plastyki w Szkole Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim, prowadzę też Fundację "Zosia". Marzeniem moim jest, aby dzieci i młodzież mogły rozwijać się kreatywnie w zakresie artystycznym. W związku z tym, że dzieci, które uczę w szkole , również uczęszczają do Fundacji "Zosia" i są mi szczególnie bliskie - chcę w klasie zorganizować pracownię plastyczną z prawdziwego zdarzenia.

Dzieci mogą rozwijać się kreatywnie - potrzebne wsparcie finansowe

fot. Organizator

Jak Państwo się domyślacie - brakuje mi na to środków finansowych. Zwracam się z prośbą o pomoc, niekoniecznie musi to być właśnie pomoc finansowa: zależy mi na tym, aby w klasie zrobić duże stoły do prac plastycznych - najlepiej wykonane z płyt, które ułożone będą na tzw.koziołkach, do tego jakieś półki i .... szczęśliwi bylibyśmy, gdyby ktoś nam podarował sztalugi - przynajmniej 10 (nie jest to duży wydatek dla potencjalnego sponsora, a dla nas znaczy wiele). Przydałyby się tez ręce do pracy jeżeli ktoś czuje się na siłach pomóc w tworzeniu pracowni.

Dzieci mogą rozwijać się kreatywnie - potrzebne wsparcie finansowe

fot. Organizator

Osoby, firmy, które zdecydują się nam pomóc, dostaną od Fundacji "Zosia" podziękowanie i zostaną wyróżnione na profilu/stronie Fundacja "Zosia". Być może będziemy mieć okazję odwdzięczyć się w jakiś ciekawy artystyczny sposób:)

Dzieci mogą rozwijać się kreatywnie - potrzebne wsparcie finansowe

fot. Organizator

Celem udzielenia bliższych informacji bardzo proszę o kontakt na messenger:

Dorota J Motyka lub telefonicznie 604 863 459 oraz dorotjamotyka@gmail.com.


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Dorota J. Motyka • Piątek [18.10.2019, 01:35:42] • [IP: 37.30.0.***]

Małe sprostowanie: nie chodzi tyle o wsparcie finansowe, co o ręce chętne do pomocy przy tworzeniu pracowni. Będzie trzeba montować blaty robocze, zrobić porządne półki i plansze wystawowe. Wierzę, że jesteśmy w stanie razem to wykonać. Oczywiście przydadzą się jeszcze materiały plastyczne typu: farby, pędzle, glina rzeźbiarska...itp... Już w tej chwili, niektórzy z Was się do mnie zwrócili z chęcią pomocy- bardzo dziękuję, razem można dużo zdziałać :)jednak mam rację, uparcie twierdząc, że Kocham Kamień Pomorski :)

Gość • Czwartek [17.10.2019, 23:37:32] • [IP: 95.40.138.***]

Rodziców powinno teraz stać

Gość • Czwartek [17.10.2019, 23:07:14] • [IP: 188.147.36.**]

Pani Motyka zasługuje na pomoc, była moją nauczycielką plastyki w szkole podstawowej nr 1. Za chęci i pomoc jaka włożyła w moja artystyczna duszę, do dziś zostaje w moim sercu i zawsze bardzo miło wspominam. Wiem, że dzieciaki lubią chodzić do fundacji. Słyszałam właśnie od dzieci, że super się bawią, że robią wiele super rzeczy, które mocno je uszczesliwiają. Ja w ich wieku nie miałam dostępu do takich fundacji, albo domu kultury.. Bardzo żałuję, ale się cieszę, że młodsze pokolenie może z tego korzystać. Wszystkiego dobrego Pani Doroto, robi Pani świetna robotę, proszę się nie poddawać! ♥️

Gość • Niedziela [13.10.2019, 17:48:40] • [IP: 83.23.186.*]

Nierozumiem tych komentarzy oni chcą tylko pomagać.Poznałam panią Dorote która chce pomóc i nieść pomoc.Pomóżmy i my wesprzejmy tych ludzi a jeżeli chodzi o księdza to niemierzmy wszystkich jedną miarą.Przecierz z tej inicjatywy mogą skorzystać dzieci.

adrian raczek • Niedziela [13.10.2019, 00:04:11] • [IP: 188.147.100.**]

Wspaniała inicjatywa dla młodzieży. Brawa dla pani Doroty. Wzywam wszystkich" kamieniaków" - pomagajmy. K ażdy 1 godzinke w tygodniu znajdzie by pomóc. Zapraszam.

Gość • Sobota [12.10.2019, 18:12:04] • [IP: 37.228.233.***]

Klechy niech dadzą kasę niech sie przydadzą do czegoś darmozjady, dziecka bym z nimi ni zostawił

Gość • Sobota [12.10.2019, 17:50:25] • [IP: 188.146.54.**]

Będzie protest jakis ?

Gość • Sobota [12.10.2019, 16:31:34] • [IP: 83.11.134.***]

To nie gmina powinna wyposażać pracownie w szkole?

Gość • Sobota [12.10.2019, 15:38:44] • [IP: 185.220.100.***]

NIE. Stop

Gość • Sobota [12.10.2019, 14:34:37] • [IP: 195.191.162.**]

Pomóżcie przedsiębiorcy z Kamienia.

Oglądasz 1-10 z 10
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ OSTRZEŻENIE NUMER 64/I/2021 OBLODZENIE / GOŁOLEDŹ Stopień zagrożenia: 1 Ważność: od godz. 16:00 dnia 18-01-2021 do godz. 04:00 dnia 19-01-2021 Obszar: województwo dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie. Przebieg: Prognozuje się występowanie opadów mokrego śniegu i deszczu ze śniegiem, które w kontakcie z wychłodzonym gruntem spowodują pojawienie się gołoledzi. ■ Szczepienia przeciw COVID-19 Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od godz. 8:00 do 18:00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów: - telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179, - telefon komórkowy: 609 479 898. ■ Na przeważającym obszarze kraju prognozowana jest śliskość nawierzchni dróg spowodowana marznącą wilgocią oraz szronem - szczególnie nad ranem ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■