POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [06.10.2019, 15:54:29] • Świnoujście

Grupa pracowników i rodziców PSONI Koło w Wolinie „Teatr My” z przedstawieniem „Stiepan Stiepanowicz”, na obchodach 30-lecia założenia w Świnoujściu Koła PSONI. Zobacz filmy!

Grupa pracowników i rodziców PSONI Koło w Wolinie „Teatr My” z przedstawieniem „Stiepan Stiepanowicz”, na  obchodach 30-lecia założenia w Świnoujściu Koła PSONI. Zobacz filmy!

Pan Adam Marian SZCZODRY( fot. Sławomir Ryfczyński )

Zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć archiwalne filmy pokazujące początki Stowarzyszenia, budowę jego obecnej siedziby przy ulicy Basztowej 11 oraz pracę funkcjonujęcych przy stowarzyszeniu placówek: Przedszkola "Jeżyk", Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego, Środowiskowego Domu Samopomocy, Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz Mieszkania Treningowego. 4 października 2019r. w Sali Teatralnej Miejskiego Domu Kultury odbyły się uroczyste obchody 30- lecia założenia w Świnoujściu Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.W trakcie uroczystości wręczono odznaczenia i medale pracownikom oraz członkom Stowarzyszenia.

Grupa pracowników i rodziców PSONI Koło w Wolinie „Teatr My” z przedstawieniem „Stiepan Stiepanowicz”, na  obchodach 30-lecia założenia w Świnoujściu Koła PSONI. Zobacz filmy!

Pani Joanna Dorota KOLAŃSKA, Pani Aleksandra KUĆ, Pani Joanna Maria MIGACZ, Pani Beata Monika PAJOR( fot. Sławomir Ryfczyński )

Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskza zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy oraz wsparcia BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI odznaczony został:
Pan Adam Marian SZCZODRY

Za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej MEDALEM BRĄZOWYM ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ
odznaczone zostały:
Pani Joanna Dorota KOLAŃSKA
Pani Aleksandra KUĆ
Pani Joanna Maria MIGACZ
Pani Beata Monika PAJOR

Grupa pracowników i rodziców PSONI Koło w Wolinie „Teatr My” z przedstawieniem „Stiepan Stiepanowicz”, na  obchodach 30-lecia założenia w Świnoujściu Koła PSONI. Zobacz filmy!

Pani Małgorzata Ratowska, Pani Renata Borzymowska, Pani Monika Karwan, Pani Anna Pianowska-Reterska, Pan Dariusz Korda( fot. Sławomir Ryfczyński )

W uznaniu zasług dla rozwoju Pomorza Zachodniego Srebrną Odznaką Honorową Gryfa zachodniopomorskiego odznaczeni zostali:
Pani Małgorzata Ratowska
Pani Renata Borzymowska
Pani Monika Karwan
Pani Anna Pianowska-Reterska
Pan Dariusz Korda

Grupa pracowników i rodziców PSONI Koło w Wolinie „Teatr My” z przedstawieniem „Stiepan Stiepanowicz”, na  obchodach 30-lecia założenia w Świnoujściu Koła PSONI. Zobacz filmy!

fot. Sławomir Ryfczyński

Medale „Fideliter et Constanter” (wiernie i wytrwale) od Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną otrzymali:
Pani Danuta Grygorowicz
Pani Ewa Obszańska
Pani Zofia Michalak
Pani Małgorzata Śliwińska
Pani Elzbieta Wojciechowicz
Pan Paweł Sujka

Grupa pracowników i rodziców PSONI Koło w Wolinie „Teatr My” z przedstawieniem „Stiepan Stiepanowicz”, na  obchodach 30-lecia założenia w Świnoujściu Koła PSONI. Zobacz filmy!

Pani Danuta Grygorowicz, Pani Ewa Obszańska, Pani Zofia Michalak, Pani Małgorzata Śliwińska, Pani Elzbieta Wojciechowicz, Pan Paweł Sujka( fot. Sławomir Ryfczyński )

Zaproszeni goście na ręce Pani Przewodniczącej Danuty Komorowska-Rożej Świnoujskiego Koła Stowarzyszenia składali życzenia i gratulacje.

Grupa pracowników i rodziców PSONI Koło w Wolinie „Teatr My” z przedstawieniem „Stiepan Stiepanowicz”, na  obchodach 30-lecia założenia w Świnoujściu Koła PSONI. Zobacz filmy!

fot. Sławomir Ryfczyński

Przebieg uroczystości swoimi występami uświetnili pracownicy i uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Świnoujściu oraz grupa pracowników i rodziców Polskiego Stowarzysznia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wolinie "Teatr My" z przedstawieniem "Stiepan Stiepanowicz".

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Wagon nr.13 • Poniedziałek [07.10.2019, 17:06:38] • [IP: 83.26.122.***]

Sztuka wymaga poświęceń. ..szacun dla całej ekipy wystepującej. To co robicie naprawdę wymaga wyższych lotów rozumienia swoich emocji, a co to w ogóle za stwierdzenie, , teatr to można robić po pracy a nie w godzinach". Ten komentarz pokazuje jak komuś żal dupę ściska, że sam lub sama nie zajmuje się niczym, ewentualnie sama lub sam odklepuje godziny w pracy (pisząc takie stwierdzenie osoba odkryła się że też by chciała występować ale jest tak zakompleksiona i zła że niestety Bozia talentu nie dała). Do ekipy występującej : Jeszcze raz gratulacje, miło się Was ogląda, pasję macie wypisaną na twarzy, robicie to z miłością i radością. Życzę sukcesów i dużo występów. Róbcie to do końca życia. Nikt nie może dławić Waszej osobowości którą jest teatr a beztalenciom i ludziom jadowitym i zawistnym mówimy NIE :-)

Gość Poniedzielski • Poniedziałek [07.10.2019, 14:54:38] • [IP: 37.47.174.**]

Trudno się dziwić, że kobiety tak zabiegają o względy Pana Stiepana Stiepanowicza. Mężczyzna idealny. Pięknie tańczy i do tego zamożny.

Gość • Poniedziałek [07.10.2019, 09:44:00] • [IP: 83.15.116.***]

Stiepan Stiepanowicz Polski kandydat do Oskara haaaaaa

Gość • Poniedziałek [07.10.2019, 09:34:42] • [IP: 83.15.116.***]

Teatr to można robić po pracy a nie w godzinach :)

Gość • Poniedziałek [07.10.2019, 07:43:23] • [IP: 87.205.64.***]

Gościu niedzielny z jadem w ustach, widać często oglądasz ten wspaniały spektakl bo jesteś w środowisku tych zdolnych osób.Może stwórz sama coś i pokaż na co Ciebie stać.Wiem jak ciężko pracują aktorzy, wyjeżdżają w soboty i niedziele dla dobra wszystkich-dla Ciebie również.Myślę, że należysz do pracowników przepękać osiem godzin i do domu.We własne gniazdo...

Mieszkaniec gminy Wolin • Niedziela [06.10.2019, 23:20:55] • [IP: 83.23.191.**]

Kobiety, na taka uroczystosc, przyjsc w, , portkach'' wstyd i obciach naprawde.KOBIETY badzcie kobietami, a nie babo-chlopami.

Gość • Niedziela [06.10.2019, 19:25:36] • [IP: 188.47.78.***]

Masakra ile można to oglądać niech lepiej zajmą się pracą. Gwiazdy a nie w czasie pracy próby.

Jazz Kowalski • Niedziela [06.10.2019, 17:49:29] • [IP: 37.47.130.***]

Ach ten Stiepan. Niezwykle przystojny mężczyzna... I jaki frrrancuski...

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Pod koniec października rozpoczęły się prace pogłębiarskie na torze podejściowym do portu w Dziwnowie. - Wykonawca, Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. z Gdańska, wybierze z dna toru i odłoży na klapowisko morskie ponad 19 tys. metrów sześciennych urobku – informuje Ewa Wieczorek, rzecznik prasowy Urzędu Morskiego w Szczecinie. Koszt robót to ok. 813 tys. złotych. Mają się zakończyć w połowie listopada ■ Międzyzdroje: Na 102. koło oczyszczalni ścieków w Międzyzdrojach doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierowca audi zatrzymał się prze pasami do Netto, ale jadąca na nim kobieta z volkswagena nie zdążyła i najechała na na tył samochodu. ■ W Wapnicy 4 listopada około godziny 17:00 strażacy na ulicy Okrągłej brali udział w akcji gaszenia domu jednorodzinnego, w którym paliło się poddasze. Mieszkańcy i sąsiedzi próbowali ugasić budynek. Kiedy stwierdzili, że to jest niemożliwe , zaczęli ratować dobytek. Z domu ewakuowano wszystkich mieszkańców i psy ■ Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Węglorz, uprzejmie informuje, że zmianie uległ termin najbliższej sesji Rady Miejskiej w Międzyzdrojach. Zaplanowana na dzień 7 listopada sesja została przełożona na 15 listopada 2019 roku ( piątek) o godz.12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach. Za zmiany przepraszamy ■ Woliński Park narodowy serdecznie zaprasza młodzież szkolna, dzieci, grupy zorganizowane, turystów indywidualnych oraz wszystkich chętnych na zajęcia przyrodnicze z edukacji leśnej na plenerowej ścieżce edukacyjnej Leśne Wzgórze WPN. Ścieżka została zrealizowana wspólnie z Partnerem projektu - Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Zajęcia prowadzimy w poniedziałki od 10.00 do 14.00. na terenie Muzeum Przyrodniczego WPN, przy ul. Niepodległości 3 w Międzyzdrojach ■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■