POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [05.10.2019, 20:08:04] • Międzyzdroje

Szanowni Mieszkańcy Międzyzdrojów i okolic

Szanowni Mieszkańcy Międzyzdrojów i okolic

fot. Organizator

Serdecznie Państwa zapraszam na spotkanie przedwyborcze we wtorek (8 października) o godz. 18:00 w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach.

Chciałabym się z Państwem zapoznać, ale przedstawić również założenia programu wyborczego Lewicy oraz tego, jak chciałabym działać na rzecz naszego regionu, jeśli dostanę od Wyborców szansę, aby dla Państwa pracować w przyszłym Sejmie. Jestem przekonana, ze znajdziemy również inne wspólne lokalne tematy, o których będziemy mogli w czasie tego spotkania porozmawiać.


Będę zaszczycona, jeśli poświęcicie mi Państwo swój czas i przyjdziecie na spotkanie.
Serdecznie zapraszam!
Z wyrazami szacunku
Joanna Agatowska - kandydatka do sejmu RP


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Poniedziałek [07.10.2019, 20:06:09] • [IP: 188.146.98.***]

Oby SLD miało u nas 50%. A reszta Polski pisiorska to może nas odłączą od ciemnogrodu

Gość • Niedziela [06.10.2019, 22:08:34] • [IP: 188.147.104.**]

Lewica to sldowo pamiętamy i do dziś płacimy za autostradę do poznania kupę kasy za dil z kiulcxykiem

Gość • Niedziela [06.10.2019, 19:13:58] • [IP: 37.47.135.***]

A ostatnich gryza psy!!

Gość • Niedziela [06.10.2019, 17:33:40] • [IP: 77.253.142.**]

Do Gość • Niedziela [06.10.2019, 08:17:33] • [IP: 31.0.85.**] Czytam i czytam i normalnie noz sie sam w kieszeni otwiera. Poczytaj sobie definicje LEWICY. Wszystko co chcesz zlikwidowac jest dewiza LEWICY to ze PiS twierdzi ze jest partia prawicowa nie znaczy ze tak jest. Postulaty jakie napisales istnieja tylko w skrajne prawicy, a taka na krajowym podworku jest tylko Konfederacja.

Gość • Niedziela [06.10.2019, 16:22:14] • [IP: 5.174.179.**]

bede, oddam glos, koniec z niszczeniem kraju, konstytucja! wolne media!

Gość • Niedziela [06.10.2019, 14:39:18] • [IP: 31.0.66.***]

A kto to jest ciemnogrod??. Chyba tylko, , slepogròd, , głosuje na tych ktorzy w ciągu poprzednich 8 lat tak zrujnowali kraj.

Gość • Niedziela [06.10.2019, 12:55:49] • [IP: 188.147.41.***]

Do Niezakodowanego obywatela. Polska leży w Europie nie w USA. To nasi najbliżsi sąsiedzi mają być naszymi partnerami a nie daleki kraj za Oceanem. Pan prezydent Tramp to przede wszystkim biznesmen i niech wszyscy zwolennicy PIS w końcu to zrozumieją, że za wszystkimi decyzjami tego pana stoją interesy Ameryki nie Polski.

Gość • Niedziela [06.10.2019, 10:36:06] • [IP: 188.146.225.**]

Głosujcie na kogo chcecie tylko nie na psychopatów.

Gość • Niedziela [06.10.2019, 10:17:41] • [IP: 31.0.81.***]

Obejrzyjcie sobie materiał na yt jak władza załatwiła Gabriela Janowskiego, bo sprzeciwił sie wyprzedaży polskich spółek zachodnim firmom. Dzisiaj wraca i opowiada o tej sytuacji. W tym momencie tylko PiS gwarantuje nam to, że nie zostanie wysprzedany nasz kraj do końca. Pomyślcie czemu tyle hejtu na PiS? Bo jest niewygodny i dba o POLSKI INTERES. Pozdrawiam. Nieazakodowany obywatel.

Gość • Niedziela [06.10.2019, 08:55:55] • [IP: 5.172.235.**]

nie swirujcie, idzcie na wybory zeby ciemnogrod nie wygral, tylko platforma! ewentualnie pan czarzasty, znowu nas na zachodzie beda szanowac i sluchAC, koniec z pincet plus dla nierobow, zasilki takale tylko na dzieci czyli na przedszkole, zlobek a nie pieniadze do reki bo od razu przepijaja alkohole albo na siebie wydają na wycieczki i piwko, a tu chodzi o dzieci!! koniec z tym rozdawnictwem!

Gość • Niedziela [06.10.2019, 08:17:33] • [IP: 31.0.85.**]

Tylko lewica ewentualnie poko jest szansa na ratunek, tylko oni zrownaja wiek emerytalny, nie będą się bali! Myślicie że emerytury się drukuja w drukarni? Trzeba na nie zapracować a nie łapy wyciągać po nie swoje, skończą się socjale na kredyt dla plebsu, krowy plus, 13, 14, skonczy się jeżdżenie na wakacje za pieniądze tych którzy ciężko pracują, lewica wam da wolne niedziele, we lbach się poprzewracalo a później ludzie stoją w kolejkach w sobotę, to pracodawca ma decydować nie państwo, koniec z dopłatami do prądu bo niby z jakiej racji? Reguły rynku, lewica porozmawia po obaleniu pisu z Unią i ta nam pomoże da w budżecie miliardy euro na modernizację, odejście od węgla, nie martwcie się, w uni rządzi lewica, głosujcie tak jak mądrzejsi ludzie z zachodnich państw, a nie ciemnogrod! Głos na lewicę lub poko to głos rozsądku budżet nie jest z gumy, czas skończyć te wszystkie socjale, głową i umiejętnoścoami zróbcie a nie z bogatych i zaradnych zdzieracie, do roboty a nie...

Gość • Sobota [05.10.2019, 21:55:02] • [IP: 37.30.53.***]

Lewica to zagrywka polityczna, a rzeczywistosc to SLD...Jaskiernia, Szenyszy itp.

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W okresie prognozy w rejonach zachodnich, północno - zachodnich oraz południowo - zachodnich możliwe są burze z intensywnymi opadami deszczu do 15-25 mm, gradem o średnicy do 1-2 cm oraz punktowo silnymi porywami wiatru o prędkości do 60-80 km/h. ■ Gmin z najmniejszą frekwencją gm. Świerzno - 51,85%. Gminy z największą frekwencją gm. Dziwnów 80,85% ■ Powiat kamieński: Frekwencja 62,76% Liczba kart ważnych 26 450 Liczba uprawnionych 42 147 ■ OSTRZEŻENIE NUMER 122/I/2020 BURZE Stopień zagrożenia: 1 Ważność: dnia 29-06-2020 do godz. 20:00 Obszar: województwo dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie. Przebieg: Wraz z przemieszczającym się płytkim ośrodkiem niskiego ciśnienia nad naszym krajem, prognozuje się występowanie burz z umiarkowanym opadem deszczu o wydajności od 10 do 30 mm/m2 oraz wiatr wiejący w porywach do 70-80 km/h z kierunków południowo-zachodnich ■ Wczasowicze z regionów ryzyka wyrugowani z Heringsdorfu! Jak poinformował serwis niemieckiej telewizji NDR, turyści, którzy przyjechali na wakacje do Heringsdorfu na Uznamie zostali zmuszeni do opuszczenia wyspy uznam. Takie sankcje dotknęły 14 osób – gości z tak zwanych obszarów wysokiego ryzyka czyli terenów Niemiec zagrożonych koronawirusem. Usunięcie gości to wynik czujności właścicieli kwater prywatnych. Jeden z nich miał sprawdzić pochodzenie gości. Gdy okazało się, że przyjechali z rejonu objętego epidemią, mieszkaniec odmówił ich przyjęcia. Dodatkowo powiadomił urząd powiatowy i Ordnungsamt. Jak poinformował rzecznik powiatu Achima Froitzheima, ta „sytuacja pokazuje, że wynajmujący kwatery i hotelarze są bardzo uważni i dobrze działa przepływ informacji. Przemysł turystyczny nad Morzem Bałtyckim cieszy się z rozpoczęcia sezonu. „Chcemy jednak, aby nasi mieszkańcy pozostali zdrowi, a nasi goście mogli także zdrowi po urlopie opuścić ten region”. Według aktualnie obowiązujących przepisów turyści nie mogą wjeżdżać do Meklemburgii-Pomorza Przedniego, jeśli pochodzą z okręgu lub miasta, w którym liczba nowych zakażeń na 100.000 mieszkańców była większa niż 50 w ciągu ostatnich siedmiu dni przed wjazdem ■ W efekcie nieodpowiedzialnego zachowania turystów z południa Polski kilkadziesiąt osób w Rewalu zostaje na kwarantannie w hotelu ■ 27-latek zabił swoją babcię. Zadał jej kilka ciosów nożem. Do tragedii doszło w Stuchowie, wsi położonej na terenie gminy Świerzno w powiecie kamieńskim. Mężczyzna, będący pod wpływem narkotyków zabił nożem swoją babcię. W postępowaniu przygotowawczym sąd dzisiaj zastosował areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy ■ Informujemy, że w Porcie Rybackim (Dziwnów, ul. Osiedle Rybackie 16K) rozpoczął swoją regularną działalność handlową Sklep Rybny „Miruna”. Można go znaleźć na parterze budynku Zarządu Portu tj. w specjalnym miejscu, które projektanci tego obiektu, przewidywali właśnie na tego typu sklep. W ofercie są ryby świeże ■ Urokliwe i widokowe klify, lecz niedostępne dla turysty na rowerach ■ Mateusz Stodulski – radny Gminy Kamień Pomorski z Klubu „Ziemia Kamieńska” składa mandat W gminie Kamień Pomorski w okręgu wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim prawdopodobnie na jesieni tego roku odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej Kamień Pomorski. Mateusz Stodulski w Wyborach Samorządowych w 2018 roku wybrany został w skład Rady Miejskiej Kamień Pomorski z listy „Nasza Gmina Nasz Powiat” w Okręgu Wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim. Radny składa mandat z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania ■ W Międzyzdrojach sieć Plusa uruchamia nowoczesną czwartą generację telefonii komórkowej ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 8:00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ Szczecin – starszy mężczyzna. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 554/19 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie ■ Głowa piosenkarza z gabinetu Figur Woskowych w Międzyzdrojach, powróciła na swoje miejsce ■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■