POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [05.10.2019, 20:08:04] • Międzyzdroje

Szanowni Mieszkańcy Międzyzdrojów i okolic

Szanowni Mieszkańcy Międzyzdrojów i okolic

fot. Organizator

Serdecznie Państwa zapraszam na spotkanie przedwyborcze we wtorek (8 października) o godz. 18:00 w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach.

Chciałabym się z Państwem zapoznać, ale przedstawić również założenia programu wyborczego Lewicy oraz tego, jak chciałabym działać na rzecz naszego regionu, jeśli dostanę od Wyborców szansę, aby dla Państwa pracować w przyszłym Sejmie. Jestem przekonana, ze znajdziemy również inne wspólne lokalne tematy, o których będziemy mogli w czasie tego spotkania porozmawiać.


Będę zaszczycona, jeśli poświęcicie mi Państwo swój czas i przyjdziecie na spotkanie.
Serdecznie zapraszam!
Z wyrazami szacunku
Joanna Agatowska - kandydatka do sejmu RP


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Poniedziałek [07.10.2019, 20:06:09] • [IP: 188.146.98.***]

Oby SLD miało u nas 50%. A reszta Polski pisiorska to może nas odłączą od ciemnogrodu

Gość • Niedziela [06.10.2019, 22:08:34] • [IP: 188.147.104.**]

Lewica to sldowo pamiętamy i do dziś płacimy za autostradę do poznania kupę kasy za dil z kiulcxykiem

Gość • Niedziela [06.10.2019, 19:13:58] • [IP: 37.47.135.***]

A ostatnich gryza psy!!

Gość • Niedziela [06.10.2019, 17:33:40] • [IP: 77.253.142.**]

Do Gość • Niedziela [06.10.2019, 08:17:33] • [IP: 31.0.85.**] Czytam i czytam i normalnie noz sie sam w kieszeni otwiera. Poczytaj sobie definicje LEWICY. Wszystko co chcesz zlikwidowac jest dewiza LEWICY to ze PiS twierdzi ze jest partia prawicowa nie znaczy ze tak jest. Postulaty jakie napisales istnieja tylko w skrajne prawicy, a taka na krajowym podworku jest tylko Konfederacja.

Gość • Niedziela [06.10.2019, 16:22:14] • [IP: 5.174.179.**]

bede, oddam glos, koniec z niszczeniem kraju, konstytucja! wolne media!

Gość • Niedziela [06.10.2019, 14:39:18] • [IP: 31.0.66.***]

A kto to jest ciemnogrod??. Chyba tylko, , slepogròd, , głosuje na tych ktorzy w ciągu poprzednich 8 lat tak zrujnowali kraj.

Gość • Niedziela [06.10.2019, 12:55:49] • [IP: 188.147.41.***]

Do Niezakodowanego obywatela. Polska leży w Europie nie w USA. To nasi najbliżsi sąsiedzi mają być naszymi partnerami a nie daleki kraj za Oceanem. Pan prezydent Tramp to przede wszystkim biznesmen i niech wszyscy zwolennicy PIS w końcu to zrozumieją, że za wszystkimi decyzjami tego pana stoją interesy Ameryki nie Polski.

Gość • Niedziela [06.10.2019, 10:36:06] • [IP: 188.146.225.**]

Głosujcie na kogo chcecie tylko nie na psychopatów.

Gość • Niedziela [06.10.2019, 10:17:41] • [IP: 31.0.81.***]

Obejrzyjcie sobie materiał na yt jak władza załatwiła Gabriela Janowskiego, bo sprzeciwił sie wyprzedaży polskich spółek zachodnim firmom. Dzisiaj wraca i opowiada o tej sytuacji. W tym momencie tylko PiS gwarantuje nam to, że nie zostanie wysprzedany nasz kraj do końca. Pomyślcie czemu tyle hejtu na PiS? Bo jest niewygodny i dba o POLSKI INTERES. Pozdrawiam. Nieazakodowany obywatel.

Gość • Niedziela [06.10.2019, 08:55:55] • [IP: 5.172.235.**]

nie swirujcie, idzcie na wybory zeby ciemnogrod nie wygral, tylko platforma! ewentualnie pan czarzasty, znowu nas na zachodzie beda szanowac i sluchAC, koniec z pincet plus dla nierobow, zasilki takale tylko na dzieci czyli na przedszkole, zlobek a nie pieniadze do reki bo od razu przepijaja alkohole albo na siebie wydają na wycieczki i piwko, a tu chodzi o dzieci!! koniec z tym rozdawnictwem!

Gość • Niedziela [06.10.2019, 08:17:33] • [IP: 31.0.85.**]

Tylko lewica ewentualnie poko jest szansa na ratunek, tylko oni zrownaja wiek emerytalny, nie będą się bali! Myślicie że emerytury się drukuja w drukarni? Trzeba na nie zapracować a nie łapy wyciągać po nie swoje, skończą się socjale na kredyt dla plebsu, krowy plus, 13, 14, skonczy się jeżdżenie na wakacje za pieniądze tych którzy ciężko pracują, lewica wam da wolne niedziele, we lbach się poprzewracalo a później ludzie stoją w kolejkach w sobotę, to pracodawca ma decydować nie państwo, koniec z dopłatami do prądu bo niby z jakiej racji? Reguły rynku, lewica porozmawia po obaleniu pisu z Unią i ta nam pomoże da w budżecie miliardy euro na modernizację, odejście od węgla, nie martwcie się, w uni rządzi lewica, głosujcie tak jak mądrzejsi ludzie z zachodnich państw, a nie ciemnogrod! Głos na lewicę lub poko to głos rozsądku budżet nie jest z gumy, czas skończyć te wszystkie socjale, głową i umiejętnoścoami zróbcie a nie z bogatych i zaradnych zdzieracie, do roboty a nie...

Gość • Sobota [05.10.2019, 21:55:02] • [IP: 37.30.53.***]

Lewica to zagrywka polityczna, a rzeczywistosc to SLD...Jaskiernia, Szenyszy itp.

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W czwartek ćwiczenia służb ratowniczych na obwodnicy Dargobądza na DK3 - utrudnienia. W dniu 21.11.2019 r., na obwodnicy Dargobądza na DK3 (między Wolinem i Międzyzdrojami) zostaną przeprowadzone ćwiczenia służb ratowniczych. Z tego powodu w godzinach 07.00-14.00 obwodnica Dargobądza będzie zamknięta, a ruch pojazdów będzie się odbywał przez miejscowość. Organizatorem ćwiczeń jest Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie. W ćwiczeniach wezmą udział: Policja, Państwowa Straż Pożarna, Ochotnicza Straż Pożarna, jednostki Państwowego Ratownictwa Medycznego, siły i środki Oddziału GDDKiA w Szczecinie oraz inne jednostki organizacyjne Wojewódzkiego Systemu Zarządzania Kryzysowego ■ Awaria jest możliwa w każdej oczyszczalni. Czasem przez mieszkańców. Z kanalizacji wyciągaliśmy już chyba wszystko - przyznaje Sebastian Mamzer, prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Dziwnowie. Pracownicy Zakładu znajdowali w niej między innymi pojemniki, ubrania, 100 m kwadratowych siatki rybackiej, folie, podpaski czy prezerwatywy. Czy podobna awaria oczyszczalni ścieków jak ta w Warszawie mogłaby się zdarzyć w Waszym Zakładzie? Sebastian Mamzer, prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Dziwnowie: Tak. Taka awaria może wystąpić praktycznie w każdej oczyszczalni ścieków w Polsce ■ Pod koniec października rozpoczęły się prace pogłębiarskie na torze podejściowym do portu w Dziwnowie. - Wykonawca, Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. z Gdańska, wybierze z dna toru i odłoży na klapowisko morskie ponad 19 tys. metrów sześciennych urobku – informuje Ewa Wieczorek, rzecznik prasowy Urzędu Morskiego w Szczecinie. Koszt robót to ok. 813 tys. złotych. Mają się zakończyć w połowie listopada ■ Międzyzdroje: Na 102. koło oczyszczalni ścieków w Międzyzdrojach doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierowca audi zatrzymał się prze pasami do Netto, ale jadąca na nim kobieta z volkswagena nie zdążyła i najechała na na tył samochodu. ■ W Wapnicy 4 listopada około godziny 17:00 strażacy na ulicy Okrągłej brali udział w akcji gaszenia domu jednorodzinnego, w którym paliło się poddasze. Mieszkańcy i sąsiedzi próbowali ugasić budynek. Kiedy stwierdzili, że to jest niemożliwe , zaczęli ratować dobytek. Z domu ewakuowano wszystkich mieszkańców i psy ■ Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Węglorz, uprzejmie informuje, że zmianie uległ termin najbliższej sesji Rady Miejskiej w Międzyzdrojach. Zaplanowana na dzień 7 listopada sesja została przełożona na 15 listopada 2019 roku ( piątek) o godz.12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach. Za zmiany przepraszamy ■ Woliński Park narodowy serdecznie zaprasza młodzież szkolna, dzieci, grupy zorganizowane, turystów indywidualnych oraz wszystkich chętnych na zajęcia przyrodnicze z edukacji leśnej na plenerowej ścieżce edukacyjnej Leśne Wzgórze WPN. Ścieżka została zrealizowana wspólnie z Partnerem projektu - Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Zajęcia prowadzimy w poniedziałki od 10.00 do 14.00. na terenie Muzeum Przyrodniczego WPN, przy ul. Niepodległości 3 w Międzyzdrojach ■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■