POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [06.10.2019, 21:33:40] • Międzyzdroje

Oderwany ładunek z dźwigu zmiażdżył 40-latka

Oderwany ładunek z dźwigu zmiażdżył 40-latka

fot. ikamien.pl

Betonowy ładunek oderwał się z dźwigu i spadł na mężczyznę na budowie przy ulicy Gryfa Pomorskiego w Międzyzdrojach. Nieprzytomny mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany przez śmigłowiec do szpitala. Policja nie chce ujawnić, czy przeżył.

Zdarzenie miało miejsce 19 września w Międzyzdrojach na ul. Gryfa Pomorskiego. Było przed godziną 14-tą. Betonowy ładunek oderwał się z dźwigu i spadł na mężczyznę. Nieprzytomny 40-latek, prawdopodobnie obywatel Mołdawii, w bardzo ciężkim stanie został przetransportowany przez śmigłowiec do szpitala.

Oderwany ładunek z dźwigu zmiażdżył 40-latka

fot. ikamien.pl

Miał wiele urazów, m.in.: głowy, barku, ręki, kończyn dolnych, klatki piersiowej – informowała nas Paulina Targaszewska Rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Oderwany ładunek z dźwigu zmiażdżył 40-latka

fot. ikamien.pl

Na miejscu była policja, straż pożarna, karetka i śmigłowiec.

Niestety, policja nie chce powiedzieć, czy mężczyzna przeżył. Po odpowiedź odesłano nas do prokuratury. Czekamy na informację.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Czwartek [24.10.2019, 04:46:12] • [IP: 31.0.125.***]

Koło kKapliczki też jest budowa i ciężarówki jeżdż jak chcą skąd te pozwolenia na budowy skoro póżniej są takie utrudnienia i nie daj B...e tragedie

Gość • Środa [16.10.2019, 10:59:46] • [IP: 5.173.185.*]

Nie chca ujawnić bo to był człowiek z ukrainy a nie z.polski przyjechał do pracy napewno za grosze nikt z rodziny nie przyjedzie do polski żeby wyjaśnić co się stało szkoda człowieka.budowa idzie dalej strach co będzie później pracuja sami Ukrainiece zero polaka

Gość • Środa [09.10.2019, 21:23:21] • [IP: 188.147.41.***]

Na Budowach to wogule brak kontroli wszędzie. Ktoś powinien sprawdzać czy ludzie zatrudnieni maja ubezpieczenie. Bo to jest jednak ciężka praca i niebezpieczną. Tak jak np zginol ten młody człowiek, a czyja wina ze tak się stało. Życie miał przed sobą. Młody biedny człowiek.

Gość • Wtorek [08.10.2019, 20:51:38] • [IP: 5.173.168.**]

To wina dzwigowego, jak jest mocny wiatr to po chusteczke tak wysoko nosi zawieszony ładunek ?? Widzaiałem kilka razy jak tamtędy przejeżdzam łańcuchy od ładunku na wietrze bujają się jak wstążeczki

Gość • Wtorek [08.10.2019, 19:13:41] • [IP: 83.23.187.***]

Dokladnie to pojemnik z betonem, pekla lina na ktorej wisial ten pojemnik do lania betonu, Widac na zdjeciu ze brakuje liny i zblocza,

Gość • Wtorek [08.10.2019, 15:58:50] • [IP: 188.146.128.**]

Imiona i Nazwiska piszę się z dużej litery P anonimie.

Gość • Wtorek [08.10.2019, 10:58:12] • [IP: 82.223.14.***]

Pewnie szef tartaku, krzysiek jezyna

Gość • Poniedziałek [07.10.2019, 21:57:03] • [IP: 188.147.108.**]

może chodzi o kogoś ważnego, skoro nie chcą ujawnić

Gość • Poniedziałek [07.10.2019, 21:18:25] • [IP: 83.11.153.**]

bhp.

Gość • Poniedziałek [07.10.2019, 15:29:01] • [IP: 5.173.146.***]

To jest zuraw, nie dzwig

Gość • Poniedziałek [07.10.2019, 15:17:34] • [IP: 46.169.85.***]

Najlepiej wypowiadaja sie osoby ktore budowe znaja tylko z internetu i encyklopedii. Firma w ktorej pracowal (tak pracowal, niestety nie przezyl) jest wiodącą polska firmą ktora zatrudnia obcokrajowców (nie tylko Ukraina ale tez Azerbejdzan, Moldawia, Bialorus) i nie mogą sobie pozwolic aby pracownicy na tak wielkiej budowie pracowali na czarno (wczesniej budowali metro w Warszawie). Kolejna rzecz to alkohol na budowie, to juz nie te czasy ze na to pozwalano (przynajmniej nie przy takich kontraktach).

Gość • Poniedziałek [07.10.2019, 13:20:08] • [IP: 37.30.33.***]

Ciekawe czy był zarejestrowany - czy na czarno biedny robił za grosze ?

Gość • Poniedziałek [07.10.2019, 13:10:14] • [IP: 37.30.33.***]

Wszędzie na czarno pracują. W Pobierowie u Gołębia. W Kamieniu Pom u Łapy też na czarno potrzyma pracownika miesiąc, a potem wyrzuca że się nie nadaje. A kierowcy pijani woza ludzi do pracy i w czasie pracy też piją. Inspekcji tam brak

Marcin • Poniedziałek [07.10.2019, 12:59:24] • [IP: 213.155.168.***]

Przykra sytuacja. Może i nie Polak ale też jakiś tam człowiek.

Gość • Poniedziałek [07.10.2019, 10:27:00] • [IP: 31.0.43.***]

2 tyg temu, szybko ustaliliscie... Na budowach dzieje się co chce, wolna amerykanka, pipbw kieszeni

ss • Poniedziałek [07.10.2019, 08:16:21] • [IP: 57.79.24.*]

Ostatno Też był tam wypadek smiertelny ukrainiec zmarł w karetce.Spadł z wysokosci, połowa pijana na tej budowie i na czarno pracują. Bez szkoleń itd. a pod podnoszonym ładunkiem nie wolno przebywać.

Gość • Poniedziałek [07.10.2019, 07:07:45] • [IP: 5.173.144.***]

Może masz krol skorpion zrobił wszystkim przysygę 😊😊

Gość • Poniedziałek [07.10.2019, 05:20:19] • [IP: 83.23.254.**]

DO. P.89.174.73, DZWIG GDY NIE JEST POD CZAS PRACY SAM USTAWIA SIE W KIERUNKU WIATRU PODCZAS PRACU DECYDUJE OPERATOR

Gość • Niedziela [06.10.2019, 23:10:05] • [IP: 89.174.73.**]

Przecież często widać jak dźwigi ustawione są na pas drogowy, gdzie chodzą ludzie to chyba zgodne z przepisami?

Gość • Niedziela [06.10.2019, 22:55:24] • [IP: 31.1.91.***]

Długo była cisza o tym wypadku pewnie połowa pracowników pracuje nie legalnie za grosze

Gość • Niedziela [06.10.2019, 22:40:59] • [IP: 37.248.40.***]

Czy pracowal zgodnie z obowiazujacym prawem?? Czy" na czarno"?

Gość • Niedziela [06.10.2019, 22:37:28] • [IP: 31.0.67.**]

On nie żyje.