POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [04.10.2019, 15:24:47] • Wysoka Kamieńska

Zwycięstwo sportowców z Wysokiej Kamieńskiej w Międzyzdrojskich Czwartkach Lekkoatletycznych

Zwycięstwo sportowców z Wysokiej Kamieńskiej w Międzyzdrojskich Czwartkach Lekkoatletycznych

fot. Organizator

2 października zawodnicy UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska zakończyli zmagania sportowe w jesiennej VI edycji Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych.

Tradycyjnie rywalizacja przebiegała w konkurencjach lekkoatletycznych: biegach na dystansie: 60m, 100m, 300m, 600m, 1000m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Kolejny raz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej uplasowali się na I miejscu w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych. Autorami tego sukcesu są: Kacper Caban, Oliwia Przygodzka, Szymon Grudziński, Tomasz Orszulak, Paweł Szabat, Paulina Młyńska , Marzena Radoń, Kacper Solecki, Cezary Muszyński, Szymon Ciślak, Kornelia Orszulak, Paulina Świerzbin, Michał Ostapko, Paulina Błasiak, Wiktor Jankowski, Alan Saładajczyk, Adam Okoń oraz Alan Kałużka. Opiekunem grupy jest Bartłomiej Musiał.

Do kolejnych zmagań uczniowie szkoły w Wysokiej Kamieńskiej przystąpią w kwietniu i wówczas walczyć będą o utrzymanie prowadzenia.

Wyniki zawodów na stronie: www.almiedzyzdroje.pl/1_8_wyniki.html


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Piątek [04.10.2019, 20:42:19] • [IP: 83.11.187.**]

Gratulacje!!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na zachodzie kraju występować będą burze, którym lokalnie towarzyszyć będą intensywne opady deszczu do 20mm/h oraz porywy wiatru do 70-80km/h. ■ Powiat Kamieński: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 20 808 głosów - 61,28% DUDA Andrzej Sebastian 13 147 głosów - 38,72% ■ Samochód potrącił 9-letnią dziewczynkę. o nieszczęśliwego wypadku doszło w Dziwnowie. Dziewczynka doznała urazów, w wyniku których wymagała przewiezienia do szpitala. 07.07.br. przed 21:00 przy Porcie Jachtowym okolice Willi nad Dziwną została potrącona dziewczynka. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowaną, następnie została przetransportowana do szpitala ■