POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [17.09.2019, 13:46:46] • Kamień Pomorski

Umowy na infrastrukturę drogową podpisane

Umowy na infrastrukturę drogową podpisane

fot. Organizator

W dniu 16 września 2019roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim, Wojewoda Zachodniopomorski Tomasz Hinc i Starosta Kamieński Józef Malec podpisali dwie umowy. Pierwsza na kwotę 1 302 763 zł, druga, na kwotę 934 309 złotych.

Pierwsza umowa jest przeznaczona na dofinansowanie przebudowy drogi powiatowej nr 1024Z Gostyń - Pobierowo - I etap. Druga zaś na przebudowę drogi powiatowej nr 1039Z w granicach Powiatu Kamieńskiego Kłęby - Włodzisław - II etap. Także Burmistrzowie gmin przynależnych do Powiatu Kamieńskiego podpisali umowy na inwestycje drogowe w swoich gminach. Łączna kwota dofinansowania dla naszych inwestycji to ponad pięć milionów dwieście tysięcy złotych. Gmina Świerzno otrzyma 1 144 279,64 zł dofinansowania, Gmina Golczewo 620 672,24 zł, Gmina Międzyzdroje 665 809,35 zł, Gmina Dziwnów 565 070 zł. Cieszę się, że udało się doprowadzić do sytuacji, że wszystkie wnioski złożone w trakcie naboru otrzymały dofinansowanie rządowe.

Umowy na infrastrukturę drogową podpisane

fot. Organizator

Mam nadzieję, że inwestycje zostaną sprawnie zrealizowane i będziemy mogli przystąpić do kolejnego dofinansowania – powiedział wojewoda Tomasz Hinc. Na zakończenie uroczystości Starosta Józef Malec podziękował Wojewodzie za dwadzieścia lat owocnej współpracy pomiędzy Zachodniopomorskim Urzędem Wojewódzkim w Szczecinie a Starostwem Powiatowym w Kamieniu Pomorskim.

źródło: powiatkamienski.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Środa [18.09.2019, 19:35:16] • [IP: 83.11.71.**]

Co z ulicą Dworcową? Drzewa wycięte i koniec?

Gość • Środa [18.09.2019, 03:27:50] • [IP: 5.60.215.**]

Macie skutki tego kogo wybieracie- vide gmina Wolin tu czas się zatrzymał.

jajakobyły gość • Wtorek [17.09.2019, 21:19:08] • [IP: 83.8.12.***]

Tak to już jest jak się zatrudnia na sekretarza osobę spoza Gminy, która nie ma interesu by działać dla rozwoju Kamienia, pozbywa z Gminy kilku fachowych pracowników, zastępuje ich miernymi nie do końca wiernymi ludźmi i bez wiedzy urzędniczej i doświadczenia życiowego. gdzie są te tysiące ludzi którzy tak ochoczo głosowali na reelekcję pora? Niech się odezwą gdzie ta werwa w obliczu wyborów w postaci remontu ul. Kopernika co się z nią stało po wyborach że zabrakło charyzmy by podjąć zaplanowane środki na remont Dworcowej i Jedności Narodowej. A teraz okazuje się że nikogo w Gminie nie było stać napisać wniosek o dofinansowanie remontu dróg gminnych. Aż się chce zacytować słowa Kmicica wypowiedziane w trakcie pojedynku z Wołodyjowskim" Kończ Waść wstydu oszczędź

Gość • Wtorek [17.09.2019, 19:17:16] • [IP: 79.186.205.**]

a nasz burmistrz piłkę kopie - lub Anka mu zapomniała powiedzieć że trzeba złożyć wniosek

Gość • Wtorek [17.09.2019, 18:55:48] • [IP: 89.174.73.**]

A na jaką droge w Międzyzdrojach? W Lubiniu, czy Wicku?

Gość • Wtorek [17.09.2019, 16:26:16] • [IP: 212.211.175.***]

ciekawe gdzie sie podzial burmistrz kamienia??

Gość • Wtorek [17.09.2019, 15:38:41] • [IP: 31.11.157.***]

Ciekawe czy choć moje wnuki doczekają się remontu drogi na Wyspę Chrząszczewską...