POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [17.09.2019, 10:32:18] • Kamień Pomorski

W czwartek Lokomotywa Uśmiechu dotrze do Kamienia Pomorskiego

W czwartek Lokomotywa Uśmiechu dotrze do Kamienia Pomorskiego

fot. Organizator

W najbliższy czwartek tj. 19 września br. około godziny 18:00 rozpędzona Lokomotywa Uśmiechu dotrze do Kamienia Pomorskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców Kamienia Pomorskiego i okolic przed Halę Widowiskowo-Sportową, gdzie przywitamy grupę biegaczy, rolkarzy, rowerzystów oraz kijkarzy z Powiatu Goleniowskiego. Wtedy też na ręce Prezesa KB Kamień Pomorski, pana Marka Szymańskiego zostanie przekazana symboliczna pałeczka przedstawiająca lokomotywę z wagonikami.

Dzień później o godzinie 12:00 spod siedziby Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim Lokomotywa Uśmiechu wyruszy w dalszą drogę, która prowadzić będzie przez Wrzosowo, Dziwnówek, Dziwnów, Międzywodzie, Kołczewo, Wisełkę, Warnowo, Międzyzdroje, aż do stacji końcowej w Świnoujściu. Tym samym każdy z Was będzie mógł dołączyć do rozpędzonego pociągu. Pamiętajcie aby wrzucić parę groszy do puszki. Bowiem Lokomotywa Uśmiechu ma na celu integrację środowisk sportowych ze wszystkich powiatów województwa zachodniopomorskiego, a także zbieranie środków pieniężnych dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

ZACHĘCAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W INICJATYWĘ

Organizatorem głównym inicjatywy Lokomotywa uśmiechu jest Mariusz Malec mieszkaniec Stargardu. Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

źródło: powiatkamienski.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■