POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [16.09.2019, 11:44:29] • Kamień Pomorski

CBA zatrzymuje byłego urzędnika w Kamieniu Pomorskim

CBA zatrzymuje byłego urzędnika  w Kamieniu Pomorskim

fot. CBA

Były pracownik Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim został zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Jak informuje wydział komunikacji społecznej CBA, funkcjonariusze szczecińskiej Delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego prowadzą śledztwo w kierunku popełniania przestępstw o charakterze korupcyjnym w Gminie Kamień Pomorski. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Regionalnej w Szczecinie.

Do tej sprawy agenci CBA zatrzymali byłego pracownika Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim. Przeszukano także zajmowane przez niego nieruchomości. Mężczyzna podejrzany jest o udział w procederze korupcyjnym oraz przekroczenie obowiązków służbowych.

Zatrzymany został doprowadzony do Prokuratury Regionalnej w Szczecinie, gdzie usłyszał zarzuty o charakterze korupcyjnym, przekroczenia uprawnień na stanowisku kierowniczym, a także utrudniania przetargów publicznych.

Śledztwo ma charakter rozwojowy.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 38, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 38

Gość • Środa [18.09.2019, 12:20:47] • [IP: 37.47.161.***]

Radio Szczecin informuje na stronie o areszcie

Gość • Środa [18.09.2019, 11:25:17] • [IP: 37.47.161.***]

edit:Dzisiaj dostał wakacje 3miesieczne na koszt państwa.

Gość • Środa [18.09.2019, 10:53:42] • [IP: 188.146.181.***]

To nie mowa o poprzednim burmistrzu, a o tym co jest teraz.

Gość • Wtorek [17.09.2019, 22:29:39] • [IP: 37.47.174.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [17.09.2019, 20:41:32] • [IP: 31.0.70.***]

Tu się robi tyle przekrętów, że szkoda mówić. W końcu powinien ktoś tu porządek zrobić z tą jedną wielką BANDĄ!!

Gość • Wtorek [17.09.2019, 16:25:39] • [IP: 37.47.179.***]

Niech zgadnę, czyżby chodziło o" pitolić" A może o białą kiełbasę? No czysta, płynna inteligencja

Gość • Wtorek [17.09.2019, 15:40:16] • [IP: 188.47.83.**]

Cytaty z Biblii trzeba było sobie poczytać zanim się zaczęło robić przekręty. Ludzie wiedzą i widzą jak jest.

Gość • Wtorek [17.09.2019, 15:13:44] • [IP: 37.47.148.***]

Trzeba było się nie pchać tam gdzie nie trzeba, ale jak było mało i chce się być sławnym to teraz ponosi się konsekwencje.

Gość • Wtorek [17.09.2019, 13:30:58] • [IP: 185.189.112.**]

Do 07:45, w tym wpisie autor zawarł słowo klucz, tylko ty nato masz za niskie IQ. Wszyscy złapali z wyjątkiem ciebie.

Gość • Wtorek [17.09.2019, 10:29:44] • [IP: 31.0.37.***]

Czyżby były radny został zgarniety? kolega od kielicha pomarańczowego z dez info? Uhuhu bój się pomarańczowy, sponsoring od pgk, walki w tbsie na starego, bedzie się działo jak kumpel zacznie teraz sypac. A dalej już droga do Jarszewa pozostanie otworem...

Gość • Wtorek [17.09.2019, 09:07:28] • [IP: 77.253.4.**]

Czy to radny z komitetu Kuryłły i do tego namaszczony na kierownika w PGK? Ciekawy dobór pracowników i współpracowników panie burmistrzu...

Gość • Wtorek [17.09.2019, 07:45:20] • [IP: 80.53.77.**]

do kogoś z 21:19 - przestań mówić ludziom co mają myśleć i pisać. to nie pomarańczowy portal. tam możesz wciskać takie teksty i na pewno zostaną zaakceptowane przez" administratora". na ikamien można pisać prawdę, każdą prawdę, nawet niewygodną dla jeszcze sprawujących urząd. co do sprawy to chyba nikt nie wątpi, że poranne odwiedziny i przeszukania odbywają się bez uzasadnionych podejrzeń? ciekawe jest to co zatrzymany powie w czasie przesłuchania i dokąd jeszcze zapukają służby. liczę na to, że sprawa jest rozwojowa i nie rozejdzie się po kościach jak w przypadku wiaty i że zwykła uczciwość nareszcie weźmie górę

Biblia • Wtorek [17.09.2019, 07:00:56] • [IP: 83.23.232.**]

Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą.

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 21:19:09] • [IP: 194.59.249.***]

Zamiast pitolić i linczować zjedzcie sobie lepiej gorącego żurku z jajkiem i białą kiełbachą na kolację.

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 20:33:18] • [IP: 83.16.227.**]

Radny i kandydat na radnego z komitetu Nasza Gmina Nasz Powiat?

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 20:27:50] • [IP: 79.186.205.**]

Tomuś - Oskarek - Agnieszka - Adrianek - Pawełek - Stasiu - Ania

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 19:55:15] • [IP: 5.60.96.**]

I zupa się wylała...Teraz to już lawinowo pójdzie. Co na to Nasza Gmina Nasz Powiat, czy należy czytać literalnie? Jeśli tak to CBA solidnie przewietrzy Kamieńskie urzędy.

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 19:33:31] • [IP: 37.47.186.**]

Juz widze, ze jestescie zdolni zlinczowac.kazdego bez wysluchania faktow, prawa do obrony i wyjasnienia sytuacji. Brrrr

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 19:20:59] • [IP: 188.146.181.***]

T paluszek🥂kogo sypniesz?

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 18:28:18] • [IP: 31.0.64.***]

Czy to przez korupcje powycinano niebotrzebnie tyle drzew w Kamieniu?

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 17:52:38] • [IP: 31.0.33.**]

I kto teraz wybuduje Dworcową?

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 17:49:34] • [IP: 188.146.156.***]

Czy to ma zwiazek z wiata w Jarszewie??

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 17:45:48] • [IP: 37.47.148.*]

Serio Lancia? 🤣

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 17:14:56] • [IP: 83.11.154.***]

Czy tobyly radny z komitetu Kurylly?

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 15:51:50] • [IP: 77.115.141.***]

Wreszcie zaczynają się do d""? dobierać.Głowę zapewne nosił wysoko-łańcuchy na łapy i nogi i pokazać ludziom.

Oglądasz 1-25 z 38
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■