POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [16.09.2019, 18:09:58] • Szczecin

START SPRZEDAŻY BILETÓW - Koncert Inauguracyjny w Operze na Zamku oraz nagrody „Pro Arte”

START SPRZEDAŻY BILETÓW - Koncert Inauguracyjny w Operze na Zamku oraz nagrody „Pro Arte”

fot. Organizator

Uprzejmie informuję, że Opera na Zamku w Szczecinie rozpoczęła sprzedaż biletów na Koncert Inauguracyjny, który odbędzie się 5 października 2019 roku o 19.00. Czas trwania: ok. 2 godz. 30 min (w tym jedna przerwa).

Ceny biletów: 45-85 zł

Można je kupić w kasie przez naszą stronę internetową www.opera.szczecin.pl lub zarezerwować – pod numerami telefonów tel.: 91 43 48 106, 91 43 48 104. Kasa czynna jest w godzinach: wtorek – piątek 12:00-18:00, sobota 14.00-18.00. Można także zarezerwować bilety pod adresem e-mail: rezerwacja@opera.szczecin.pl.

Uprzejmie proszę o przekazanie tej informacji swoim odbiorcom. Z góry dziękuję.

Opis:

Sezon artystyczny 2019/2020 rozpoczniemy koncertem inscenizowanym, z udziałem solistów, chóru i baletu, który będzie muzyczno-teatralną podróżą po tytułach, jakie wejdą do repertuaru Opery na Zamku w ciągu kolejnych pięciu sezonów. Baletowe piękno z „Don Kichota", operowe uczucia z „Romea i Julii" i „Króla Rogera", czy musicalowa energia z „My Fair Lady", to tylko kilka z wielkich tytułów, jakie dla Państwa przygotowujemy z premier pierwszych dwóch sezonów artystycznych. Wszystko to skumulowane w jednym i niepowtarzalnym koncercie wybuchnie z wielką siłą, a zgromadzona tego wieczoru publiczność przekona się jako pierwsza, co szykujemy na kolejne lata. Podczas koncertu wykonane bowiem będą także utwory z dzieł, które zaprezentujemy w Operze na Zamku w kolejnych sezonach. Będzie to więc swoisty quiz dla widzów.

Koncert poprzedzi Gala nagród „Pro Arte" Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury.

Magdalena Jagiełło-Kmieciak
rzecznik prasowy Opery na Zamku


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■