POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [15.09.2019, 15:19:42] • Gmina Świerzno

„Jedno dziecko – jedno drzewo” w gminie Świerzno

„Jedno dziecko – jedno drzewo” w gminie Świerzno

fot. Organizator

W czwartek 12 września w Pogorzelicy Wójt Świerzna Radosław Drozdowicz podpisał list intencyjny akcji sadzenia drzew pn. „Jedno dziecko – jedno drzewo”.

Ogólnym założeniem akcji „Jedno dziecko – jedno drzewo” jest Upamiętnienie ważnych wydarzeń w historii Polski i Lasów Państwowych, w tym jubileuszu 95-lecia istnienia Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe – znakiem pamięci będą drzewa, sadzone przez rodziców, którym urodziło się dziecko w terminie od stycznia do końca sierpnia 2019 r. Dęby zostaną zasadzone na terenach szkół podstawowych gminy Świerzno.

– Sadzenie drzew przez rodziny to piękna tradycja, którą warto odtwarzać, zarówno dla więzi rodzinnych oraz naszego środowiska. Gmina Świerzno będzie będzie wspierać takie inicjatywy – powiedział Wójt Świerzna Radosław Drozdowicz.

źródło: www.swierzno.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [17.09.2019, 13:04:19] • [IP: 83.11.177.***]

Jeśli to" leśna incjatywa - to największy żart. W ciągu 1 dnia wycinają pewnie więcej niż rodzi się dzieci przez rok w tym nadlesnictwie.

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 02:15:58] • [IP: 31.0.64.***]

Wycinanie starych drzew i sadzenie w zamian nowych to obłuda. Kpina z przyrody i świata. Moźe za kazde urodzone dziecko naleźy pozbawić źycia jadnego starca. Według polityki jaką się uprawia wobec drzew w Polsce, to byłoby bardzo logiczne.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■