POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [15.09.2019, 12:08:37] • Gmina Wolin

Kierowcy, uważajcie na odcinku między Uninem a Wolinem

Kierowcy, uważajcie na odcinku między Uninem a Wolinem

fot. Czytelnik

Ostrzeżenie dla jadących drogą Unin- Wolin otrzymaliśmy od jednego z kierowców. Można tam wpaść w poślizg.

- Na odcinku od Unina do Wolina jest na drodze emulsja, która się ciągnie przez spory kawałek. Samochód na niej traci przyczepność, wpada w poślizg - napisał Czytelnik.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Sobota [21.09.2019, 03:00:13] • [IP: 188.147.85.**]

Znieść podatki i prywatyzować

Gość • Wtorek [17.09.2019, 01:19:23] • [IP: 37.248.153.**]

Wszyscy mówią że niby kierowcy tacy źli bo zapierdzielają albo jeżdżą nieostrożnie. Ale to że drogi są dziurawe, wyboiste to nikt z tym nic nie robi. Tak samo ze zwierzyną. Człowiek może jechać z prędkością 40km/h i samo z siebie wleci w samochód, a pierwsza lepsza osoba powie że minute temu jechał jak wariat ponad 100. Gdzie są siatki czy normalne drogi? Naprawdę wszyscy zaczną na to patrzeć dopóki nie wydarzy się wypadek? Najlepiej pieniądze zamiast na remont dróg przeznaczać na pomalowanie mostu w Wolinie, gdzie zaraz jakiś cymbał przyjdzie i zrobi sobie na nim graffiti. Najlepiej wydawać pieniądze dla wyglądu, ale o bezpieczeństwo użytkowników dróg zapomnieć i mieć to w głębokim poważaniu.

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 12:55:04] • [IP: 31.1.178.**]

A, co Kaczyński miał przyjechać, że drogę pomalowali emulsją??

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 08:33:08] • [IP: 5.173.144.***]

Nie, to było z czwartku na piątek, a w piątek był objazd przez Ladzin, to co, nie dało się tego doczyścić??

Gość • Niedziela [15.09.2019, 21:12:07] • [IP: 37.248.162.***]

Nigdy nie mają czasu aż do puki się coś nie stanie tragicznego wtedy się biorą za robotę po fakcie nie niestety taki jest nasz kraj

Gość • Niedziela [15.09.2019, 20:44:56] • [IP: 188.146.161.***]

Przecież to było z piątku na sobotę droga byłam nieprzejezdna..Już wszystko jest zrobione

Gość • Niedziela [15.09.2019, 15:32:14] • [IP: 109.42.0.***]

A od czego jest służba drogową w tym opóźnionym kraju? Powinni się tego jak naj szybciej pozbyć.

Gość • Niedziela [15.09.2019, 12:58:50] • [IP: 37.47.162.**]

Wiadomość z co najmniej dobowym opóźnieniem

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■