POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [18.09.2019, 19:11:57] • Warnowo

Remont kolejnej stacji PKP

Remont kolejnej stacji PKP

fot. Andrzej Ryfczyński

W Warnowie w samym środku wyspy Wolin trwa remont stacji kolejowej.

Położenie tej stacji jest strategiczne. Korzysta nadal z niej wielu pasażerów, bowiem stąd jest najbliżej do wielu miejscowości i tutaj przybywają piesi turyści. Jesienią jest to ulubiona stacja grzybiarzy nie tylko ze Świnoujścia.

Remont kolejnej stacji PKP

fot. Andrzej Ryfczyński

- Na stacji Warnowo PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. pomalowały wiatę na peronie oraz zamontowały nowe, energooszczędne oświetlenie LED pod wiatą. Dzięki temu peron stacji stał się bardziej estetyczny i lepiej oświetlony. Prace kosztowały około 40 tys. zł. W sumie PLK na terenie woj. zachodniopomorskiego, za kwotę blisko 800 tys. zł, poprawią estetykę 13 wiat, m. in. w Kołobrzegu, Złocieńcu, Wysokiej Kamieńskiej i Dolnej Odrze - informuje Przemysław Zieliński Zespół prasowy PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 9, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-9 z 9

Gość • Czwartek [19.09.2019, 06:38:58] • [IP: 188.147.39.**]

Dobrze że po wypłacie 500 + zostało choć na farbę, bo i tego mogło by nie być. A perony wyremontujcie sobie sami w czynie społecznym.

Gość • Środa [18.09.2019, 23:00:20] • [IP: 83.20.250.***]

Wow a w Wolinie nawet biletu kupić nie można. Po co stacje jak kasjerek brakuje ha ha ha

Gość • Środa [18.09.2019, 22:54:58] • [IP: 31.1.178.**]

IP:80.245.177. -- pisać głupoty to umiesz, ale czytać to już gorzej!! PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - to oni remontują, a gdzie tu masz swój kochany PIS?? I po co kłamiesz?? Natomiast, że jest to partia tylko dla swoich i tylko nepotyzm i okradanie obywateli - brawo - trafiłeś w 10-tkę.

Gość • Środa [18.09.2019, 21:10:24] • [IP: 95.160.158.**]

Na wszystkich stacjach między Kamieniem a Szczecinem są nowe perony. Tylko u nas nadal jest dziadostwo. Najlepsze jaja są, gdy przez megafon zapowiadany jest wjazd pociągu na drugi peron. Podróżni muszą wyskakiwać na żwir i trawę.

Gość • Środa [18.09.2019, 20:36:11] • [IP: 5.173.137.**]

A może tak w końcu perony w Wolinie wyremontuje PKP bo można nogi połamać wychodząc z pociągu, tu też jest stacja strategiczna codziennie rano i po południu wiele osób korzysta z usług PKP. Warto pomyśleć i o tym.

Gość • Środa [18.09.2019, 20:20:21] • [IP: 80.245.177.***]

no, popatrzcie ten PIS remontuje stacje, jak to może być skoro to partia tylko dla swoich i tylko nepotyzm i okradanie obywateli. no normalnie szok mam nadzieje że po 13 się w końcu zdziwie i ta koalicja poko w końcu przegra w zachodniopomorskim. pozdrawiam wyborca pis

Gość • Środa [18.09.2019, 19:57:28] • [IP: 83.11.135.***]

A co z niskim peronem. Ludzie będą dalej wyskakiwac z pociągu i wdrapywac się przy wsiadaniu? Lipa proszę Państwa Lipa nie ma się czym chwalić!!

Gość • Środa [18.09.2019, 19:55:30] • [IP: 83.23.237.*]

superrrr fachowcy