POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [18.09.2019, 21:10:22] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski bez pieniędzy na remonty dróg!

Kamień Pomorski bez pieniędzy na remonty dróg!

fot. Dominika Stefańska( fot. Organizator )

Próżno szukać na liście gminy Kamień Pomorski wśród samorządów, które otrzymały dofinansowanie do remontu swoich dróg w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Czy Burmistrz Stanisław Kuryłło przespał nabór czy w ogóle nie planował złożyć wniosku o dofinansowanie?

Ustawa z dnia 23 października 2018 roku o Funduszu Dróg Samorządowych to projekt rządowy. Jest to państwowy fundusz zarządzany przez odpowiedniego ministra ds. transportu. Wspiera samorządy, które chcą budować, przebudować lub remontować swoje drogi.

Z powiatu kamieńskiego na remonty dróg środki otrzymały następujące gminy: Dziwnów (ul. Plażowa w Międzywodziu), Świerzno (droga gminna do boiska sportowego w Świerznie), Międzyzdroje (ul. Boczna w Lubinie), Golczewo (ul. Miodowa) oraz powiat kamieński na I etap drogi Gostyń-Pobierowo i Kłęby.

Przypominamy, że w tym roku Burmistrz Stanisław Kuryłło poinformował Wojewodę Zachodniopomorskiego, że rezygnuje z dotacji na remont ul Jedności Narodowej i Dworcowej. Gmina straciła blisko 1,8 mln zł.

Ariel Juszczak
Stowarzyszenie "Sercem dla regionu"


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Piątek [20.09.2019, 17:35:45] • [IP: 37.248.162.***]

CBA powinno zająć się sprawą parku, sprawa mieszkań bo wałki na mieszkania idą grube ktoś powinien porządek zrobić.

Gość • Piątek [20.09.2019, 15:59:23] • [IP: 95.116.148.***]

Stachu co masz taką zpiczniałą minę?

Gość • Piątek [20.09.2019, 15:10:05] • [IP: 37.228.233.***]

Czas zacząć rozliczać pseudo polityków i wytaczać sprawy za nie dotrzymanie obietnic programowych, a pseudo burmistrza przesłuchać wraz ze świtą na koszt podejrzanych w razie nieprawidłowości zamrozić konta i cały majątek do czasu wyjaśnienia KONIEC.

Gość • Czwartek [19.09.2019, 15:15:51] • [IP: 5.60.123.***]

Dzika plaża zarasta samosiejkami topoli, a miało być tak pięknie.

Gość • Czwartek [19.09.2019, 14:14:04] • [IP: 83.13.48.***]

Nie potrafili powalczyć.

Gość • Czwartek [19.09.2019, 11:55:25] • [IP: 83.8.107.***]

Pani burmistrz nie dba o drogi gminy Wolin ma to w " głębokim poważaniu" a Kuryłło kocha UTW bo niedługo sam dołączy jako słuchacz.

Gość • Czwartek [19.09.2019, 09:58:25] • [IP: 37.47.139.**]

a czy pieniadze na pensje pana burmistrza sa?

Gość • Czwartek [19.09.2019, 09:24:24] • [IP: 37.47.139.**]

a na zniszczenie parku byly pieniazki?

Gość • Czwartek [19.09.2019, 09:13:58] • [IP: 37.47.149.**]

Nie tylko Kamień Wolin niestety też. Ale będziemy mieć port, !

Gość • Czwartek [19.09.2019, 08:00:44] • [IP: 77.253.4.**]

Jaki burmistrz takie wnioski. Chcieliście to macie (

Gość • Czwartek [19.09.2019, 06:38:37] • [IP: 37.248.153.*]

Czy oni tylko potrafią wycinać stare drzewa i niszczyć miejsce dające naturalny chłód w czasie letnich upałów? Dziurawe ulice, to duży problem K.P. i jeśli tu władze miasta zaspały, to znaczy, że włodarze do wymiany!

Gość • Czwartek [19.09.2019, 06:34:58] • [IP: 83.21.48.***]

A czego spodziewaliście się po tej ekipie, Kamienia w rozkwicie nic bardziej mylnego. Oni są po to by brać i to miasto na dno pchać...

Gość • Czwartek [19.09.2019, 01:21:09] • [IP: 83.20.254.***]

Zając się sprawą parku i innych robot wykonywanych przez PGK, a przede wszystkim Panem prezesem guranowskim !

Gość • Czwartek [19.09.2019, 00:11:20] • [IP: 37.47.191.***]

A to aresztowanie byłego radnego to przypadkiem nie miało z tym związku? Może teraz CBA zajmie się sprawą parku?

Gość • Środa [18.09.2019, 22:16:06] • [IP: 77.6.165.***]

A na wiatę w Jarszewie też zabrakło pieniędzy, a może da się uskrobać parę srebrników i to już było by coś.

Gość • Środa [18.09.2019, 21:33:50] • [IP: 89.19.67.**]

o jak miło hehe to jest wasz wybór GRATULACJE!

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■