POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [11.09.2019, 22:58:16] • Gmina Świerzno

Gmina Świerzno z największym dofinansowaniem Funduszu Dróg Samorządowych

Gmina Świerzno z największym dofinansowaniem Funduszu Dróg Samorządowych

fot. Organizator

Gmina Świerzno uzyskała 1 144,279,64 złotych dofinansowania na przebudowę drogi gminnej w kierunku boiska sportowego w miejscowości Świerzno. Jest to najwyższa kwota dofinansowania, którą otrzymała Jednostka Samorządu Terytorialnego w naszym powiecie.

– Dofinansowanie wyniesie 80% wartości zadania. W kolejnym naborze złożyliśmy wniosek o dofinansowanie przebudowy drogi w miejscowości Duniewo. Przebudowa drogi w Świerznie i realizacja wraz z powiatem pierwszego etapu przebudowy drogi w Gostyniu to największe planowane zadania inwestycyjne gminy Świerzno z udziałem środków zewnętrznych na lata 2019-2020 – powiedział wójt Radosław Drozdowicz.

źródło: www.swierzno.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Czwartek [12.09.2019, 10:07:07] • [IP: 188.47.84.***]

Będzieszewo i Krzemykowo domagają się dróg panie wójcie, nas nie interesuje droga na stadion, gdzie 3x w roku są imprezy gminne. Za to na pewno interesuje ta droga ludzi którzy tam mają działeczki i się budują. To nie jest równomierny rozwój, bo na stadion można bez problemu dojechać asfaltem na Stuchowo, nie rób pan z ludzi debili.

Gość • Czwartek [12.09.2019, 09:54:28] • [IP: 77.253.4.**]

gdzie jest Kamień? gdzie jest Kamień? Co z Dworcową?

• Czwartek [12.09.2019, 09:35:43] • [IP: 37.30.51.***]

Teraz gdy pada wzięli się za kopanie jeszcze trochę deszczu i kajakami będziemy pływać do drogi

Gość • Czwartek [12.09.2019, 09:16:35] • [IP: 83.1.88.***]

Powiat Kamieński otrzymał 1.302.763, 62 zł oraz 934.309, 65 zł, a to też jednostka samorządu terytorialnego :) :) :)

Gość • Czwartek [12.09.2019, 08:40:23] • [IP: 37.47.131.***]

Szok w trampkach z tymi drogami.. Wojt to tylko przed wyborami pieknie gadal i obiecywal ze sie zrobi i oczernial poprzedniego Wójta a sam to nic nie robi tylko wpada w samozachwyt.

Gość • Czwartek [12.09.2019, 08:08:25] • [IP: 31.0.44.**]

A co z drogą do Będzieszewo, jak na razie dojazd graniczy z cudem, prowadzone są jakieś prace typu wykopy droga jest zdewastowana, a Wójt odwraca się plecami i uważa że wszystko jest ok, bo przecież droga do boiska jest ważniejsza, a mieszkańcy Bedzieszewa mogą brodzic w błocie, dziękujemy Panie Wojcie za troskę

Gość • Czwartek [12.09.2019, 08:07:13] • [IP: 83.23.239.**]

Można -można. A pani burmistrz i rada Wolina zapomniała chyba złożyć wniosek. Ciekawe jak się będą tłumaczyć ?

Gość • Czwartek [12.09.2019, 06:28:13] • [IP: 188.47.84.***]

I zamiast robić drogi tam, gdzie ich nie ma to robią tam, gdzie mnóstwo udogodnień mieszkancy mają.

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ 25 września 2019 r. na godz. 16.00 zapraszamy do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher. Pisarka jest autorką poczytnych i lubianych powieści obyczajowych i obyczajowo-historycznych, w których porusza bardzo ważne problemy społeczne. W swoich książkach nie omija trudnych tematów z naszej historii ■ W dniu 16.09.2019 r. o godz. 12.30 odbedzie się podpisanie umów na dofinansowanie inwestycji na drogach Powiatowych z funduszu Dróg Samorządowych. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym ■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz. 14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ 7 września na terenie podzamcza przy wieży zamkowej w Golczewie odbędzie się akcja Narodowe Czytanie. W tym dniu Stowarzyszenie Społeczny Komitet Remontu Kościoła Parafialnego w Golczewie jest również organizatorem imprezy pn. „Spotkajmy się na wzgórzu zamkowym w Golczewie” w ramach, której organizatorzy chcą zachęcić organizacje pozarządowe do wspólnej debaty związanej z wieżą zamkową. W programie wydarzenia znajdzie się także miejsce na wspólne czytanie jednej z nowel Bolesława Prusa pt. „Katarynka”. Akcja Narodowe Czytanie w Golczewie organizowana jest po raz pierwszy i została oficjalnie zgłoszona do ogólnopolskiego wydarzenia. Głównym promotorem całej akcji jest Prezydent RP. ■