POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [06.09.2019, 08:45:26] • zachodniopomorskie

Joanna Agatowska ze Świnoujścia wystartuje w wyborach do Sejmu RP! Zobacz film!

Joanna Agatowska ze Świnoujścia  wystartuje w wyborach do Sejmu RP! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Machina wyborcza dopiero się rozkręca, a w Świnoujściu wybory parlamentarne zapoczątkowała Joanna Agatowska, która dzisiaj na konferencji prasowej zorganizowanej przez Komitet Wyborczy LEWICA - poinformowała o swoim starcie do Sejmu RP.Będę starowała jako ostatnia na liście, bo takie miejsce sobie wybrałam - oświadczyła Agatowska.

"Do podjęcia tej decyzji przyczyniły się m.in. fakt, że do kolejnych wyborów samorządowych jest jeszcze cztery lata i mogę przysłużyć się pracą dla miasta działając w Sejmie (o ile oczywiście zostanę wybrana) bardziej niż pracując w RM (do końca kadencji również 4 lata), ale również ostatnie wydarzenia, które dotknęły Świnoujście - czyli podjęcie przez PiS decyzji o tzw. specustawie, całkowicie ignorującej opinię mieszkańców Świnoujścia w sprawie lokalizacji w mieście Portu Kontenerowego. Trzeba bronić samorządności" - uzasadnia swoją decyzję Agatowska we wpisie na FB.

Joanna Agatowska ze Świnoujścia  wystartuje w wyborach do Sejmu RP! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

W konferencji uczestniczyli niektórzy kandydaci, którzy będą startowali w wyborach z listy KW Lewica. Liderem listy jest Dariusz Wieczorek, który zaprezentował ramy programowe komitetu. Do Świnoujścia przyjechała również była senator prof. Czesława Christowa, wieloletni samorządowiec burmistrz Chojny Wojciech Długoborski i inż. Jerzy Maćkowiak.

Joanna Agatowska ze Świnoujścia  wystartuje w wyborach do Sejmu RP! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

"U nas nie ma konkurencji, jesteśmy jedną fantastyczną drużyną i każdy głos oddany na kandydata Lewicy będzie głosem oddanym na wrażliwość, rozwój, sprawiedliwe podejście do problemów ludzi i tolerancję!. Nie musicie głosować Państwo na PO i PiS, które toczą od wielu lat ze sobą wojnę - jest Lewica, którą reprezentują ludzie doświadczeni i zaangażowani, zachęcam do głosowania na ludzi Lewicy" - stwierdziła Joanna Agatowska.

Przypominamy: wybory parlamentarne do sejmu i Senatu odbędą się 13 października.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Piątek [06.09.2019, 22:20:39] • [IP: 31.31.74.***]

Moze ktos z mlodziezy zmieni ekonomie. Nie kazdy chce byc chinczykiem dla europy a automatyzacja postepuje. Placze sie w telewizji o spadku obrotow w niemczech ale dla nich materia juz nie ma takiego znaczenia i jest to naturalne zjawisko - wszystko maja pozostalo im zyc i zwiedzac swiat a do tego potrzebny jest system finansowy oparty o dochod bezwarunkowy, ktory jest mozliwy od zaraz.

Gość • Piątek [06.09.2019, 22:18:01] • [IP: 5.173.209.**]

Aśka no co Ty a mówiłaś że na szparagi jedziesz

Gość • Piątek [06.09.2019, 17:38:07] • [IP: 37.47.129.**]

Wole napieralskiego

Gośćas • Piątek [06.09.2019, 11:03:46] • [IP: 195.191.162.***]

przynajmniej będę miała na kogo głosować

Gość • Piątek [06.09.2019, 11:00:56] • [IP: 37.248.160.***]

Ale wciskanie kitu. I kto ma w to co mówi pani Agatowska uwierzyc?? Chyba tylmo ci, , doświadczeni i zaangażowani z Lewicy, , Panie Boe chron nas od takich doświadczonych.

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ 25 września 2019 r. na godz. 16.00 zapraszamy do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher. Pisarka jest autorką poczytnych i lubianych powieści obyczajowych i obyczajowo-historycznych, w których porusza bardzo ważne problemy społeczne. W swoich książkach nie omija trudnych tematów z naszej historii ■ W dniu 16.09.2019 r. o godz. 12.30 odbedzie się podpisanie umów na dofinansowanie inwestycji na drogach Powiatowych z funduszu Dróg Samorządowych. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym ■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz. 14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ 7 września na terenie podzamcza przy wieży zamkowej w Golczewie odbędzie się akcja Narodowe Czytanie. W tym dniu Stowarzyszenie Społeczny Komitet Remontu Kościoła Parafialnego w Golczewie jest również organizatorem imprezy pn. „Spotkajmy się na wzgórzu zamkowym w Golczewie” w ramach, której organizatorzy chcą zachęcić organizacje pozarządowe do wspólnej debaty związanej z wieżą zamkową. W programie wydarzenia znajdzie się także miejsce na wspólne czytanie jednej z nowel Bolesława Prusa pt. „Katarynka”. Akcja Narodowe Czytanie w Golczewie organizowana jest po raz pierwszy i została oficjalnie zgłoszona do ogólnopolskiego wydarzenia. Głównym promotorem całej akcji jest Prezydent RP. ■