POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [03.09.2019, 10:13:07] • Wolin

Polsko-Niemieckie Ottonowe Święto Plonów – Wolin 2019

Polsko-Niemieckie Ottonowe Święto Plonów – Wolin 2019

fot. Organizator

Zapraszamy na wydarzenie pn.: " Polsko-Niemieckie Ottonowe Święto Plonów - Wolin 2019", które odbędzie się w Wolinie w dniu 07.09.2019r. (sobota).

W programie:

polsko-niemieckie zawody wędkarskie, Msza Święta, korowód dożynkowy, jarmark dożynkowy, strefa warsztatów (pierogarskie, cukiernicze, ziołolecznictwa, pszczelarskie, ekologiczne, wokalno-taneczne), program artystyczny (Chór Julin, Wolinianki, Ostromice Kapela, zespół Malwy, Perełki Wisełki, pokazy tańca, CHór VS z MIasta Usedom, koncert zespołu Tęgie Chłopy, zabawa taneczna - Dj), konkurs na najpiękniejsze stoisko dożynkowe, konkurs na wieniec dożynkowy, konkursy dla dzieci i dorosłych.

Wydarzenie jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg VA Meklemburgia - Pomorze Przednie/Branderburgia/Polska w Euroregonie Pomerania).

GCKSTiR / www.gminawolin.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

z.s. • Wtorek [03.09.2019, 20:42:11] • [IP: 83.23.194.***]

Oczywiscie ze bede, oj bedzie sie dzialo, oj bedzie, bedzie??. //

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ 25 września 2019 r. na godz. 16.00 zapraszamy do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher. Pisarka jest autorką poczytnych i lubianych powieści obyczajowych i obyczajowo-historycznych, w których porusza bardzo ważne problemy społeczne. W swoich książkach nie omija trudnych tematów z naszej historii ■ W dniu 16.09.2019 r. o godz. 12.30 odbedzie się podpisanie umów na dofinansowanie inwestycji na drogach Powiatowych z funduszu Dróg Samorządowych. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym ■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz. 14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ 7 września na terenie podzamcza przy wieży zamkowej w Golczewie odbędzie się akcja Narodowe Czytanie. W tym dniu Stowarzyszenie Społeczny Komitet Remontu Kościoła Parafialnego w Golczewie jest również organizatorem imprezy pn. „Spotkajmy się na wzgórzu zamkowym w Golczewie” w ramach, której organizatorzy chcą zachęcić organizacje pozarządowe do wspólnej debaty związanej z wieżą zamkową. W programie wydarzenia znajdzie się także miejsce na wspólne czytanie jednej z nowel Bolesława Prusa pt. „Katarynka”. Akcja Narodowe Czytanie w Golczewie organizowana jest po raz pierwszy i została oficjalnie zgłoszona do ogólnopolskiego wydarzenia. Głównym promotorem całej akcji jest Prezydent RP. ■