POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [02.09.2019, 15:57:12] • Międzyzdroje

Dwóch mężczyzn utonęło w Bałtyku

Dwóch mężczyzn utonęło w Bałtyku

fot. Andrzej Ryfczyński

Do tego tragicznego zdarzenia doszło na plaży w Międzyzdrojach.

W poniedziałek około godziny 13.00 ktoś zawiadomił pogotowie o dwóch mężczyznach, którzy toną w morzu na jednym z odcinków międzyzdrojskiego kąpieliska. Kiedy przybyłe na miejsce służby wyciągnęły z wody mężczyzn, obaj byli nieprzytomni.

Dwóch mężczyzn utonęło w Bałtyku

fot. Andrzej Ryfczyński

Natychmiast podjęto akcję reanimacyjną, jednak, mimo wysiłków, nie udało się przywrócić czynności życiowych.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Środa [04.09.2019, 07:12:34] • [IP: 37.47.163.***]

do Poniedziałek [02.09.2019, 17:26:06]  [IP: 84.192.243.**] albo Dolny Śląsk miasto Lubin

Gość • Wtorek [03.09.2019, 11:41:41] • [IP: 78.133.244.**]

Przede wszystkim to trzeba myśleć! A nie, że wczasy zapłacone to mi się należy i żadna pogoda nie straszna... Od 01.09. wieżyczki ratownicze są tylko przy molo i tam powiewała flaga czerwona.

Gość • Wtorek [03.09.2019, 10:32:29] • [IP: 95.112.71.***]

Tak bohaterzy zakończyli sezon letni.

Gość • Wtorek [03.09.2019, 09:42:43] • [IP: 141.255.162.**]

Jesli zmienilo sie przemadrzale lub glupiomadre towarzystwo, u ktorego mialby sie ktos zatrudnic to nie bedzie brakowac bo nigdy nie brakowalo a atmosfera byla normalna za dawnych lat.

Gość • Poniedziałek [02.09.2019, 20:33:37] • [IP: 89.174.73.**]

Dlaczego w tym roku aż za dzika plażę są punkty ratownicze, a nie w stronę bazy? Kto decyduje o takim rozmieszczeniu?. Ludzi było multum.

Gość • Poniedziałek [02.09.2019, 19:44:24] • [IP: 5.173.128.***]

Może i powinna tylko skąd wziąść tyłu ratowników mądralo

Gość • Poniedziałek [02.09.2019, 18:46:54] • [IP: 188.146.54.***]

to widać blisko bazy rybackiej, no to przecież tam są posterunki WOPRu, chyba że oni mają tylko do 31 sierpnia stanowiska, no ale widzę tam jakieś bluzy WOPRowskie szkoda : (

Międzyzdroje • Poniedziałek [02.09.2019, 18:11:22] • [IP: 37.30.22.**]

plaża powinna być stzrżona os 1 czerwca do 15 wrzesnia na całym odcinku

Gość • Poniedziałek [02.09.2019, 17:26:06] • [IP: 84.192.243.**]

Pewnie Ślązacy...

Gość • Poniedziałek [02.09.2019, 17:13:10] • [IP: 83.23.236.**]

Jakie przykre. Wyrazy współczucia :(. Ahh ta zdradliwa woda.

Gość • Poniedziałek [02.09.2019, 16:53:50] • [IP: 80.245.177.***]

Wciąż niestety nie potrafimy pływać w Bałtyku... Przykre to dwoje ludzi:(

Gość • Poniedziałek [02.09.2019, 16:53:35] • [IP: 188.146.101.**]

Widać falowanie i wiatr. Działają wtedy silne prądy wsteczne i wciągają w morze. Morze to nie jeziorko. Przykra sprawa.

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ 25 września 2019 r. na godz. 16.00 zapraszamy do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher. Pisarka jest autorką poczytnych i lubianych powieści obyczajowych i obyczajowo-historycznych, w których porusza bardzo ważne problemy społeczne. W swoich książkach nie omija trudnych tematów z naszej historii ■ W dniu 16.09.2019 r. o godz. 12.30 odbedzie się podpisanie umów na dofinansowanie inwestycji na drogach Powiatowych z funduszu Dróg Samorządowych. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym ■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz. 14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ 7 września na terenie podzamcza przy wieży zamkowej w Golczewie odbędzie się akcja Narodowe Czytanie. W tym dniu Stowarzyszenie Społeczny Komitet Remontu Kościoła Parafialnego w Golczewie jest również organizatorem imprezy pn. „Spotkajmy się na wzgórzu zamkowym w Golczewie” w ramach, której organizatorzy chcą zachęcić organizacje pozarządowe do wspólnej debaty związanej z wieżą zamkową. W programie wydarzenia znajdzie się także miejsce na wspólne czytanie jednej z nowel Bolesława Prusa pt. „Katarynka”. Akcja Narodowe Czytanie w Golczewie organizowana jest po raz pierwszy i została oficjalnie zgłoszona do ogólnopolskiego wydarzenia. Głównym promotorem całej akcji jest Prezydent RP. ■