POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [01.09.2019, 21:50:54] • Powiat Kamieński

Tancerze TKS Jantar rozpoczynają nowy sezon

Tancerze TKS Jantar rozpoczynają nowy sezon

fot. Organizator

Tancerze TKS Jantar Wolin i Międzyzdroje zakończyli przerwę wakacyjną i rozpoczynają nowy sezon, którego inauguracją było sierpniowe zgrupowanie w Choszcznie.

Umiejętności par będzie można podziwiać podczas występów na tegorocznych dożynkach w sobotę 7 września, w Wolinie o godzinie 13.45, a w Międzyzdrojach o godzinie 15.00.

Wszystkich tancerzy, rodziców i seniorów zapraszamy na Otwarcie Sezonu, w sobotę, po pokazach do Wiatraka o godzinie 16.00. Będą kiełbaski, lody i inne atrakcje. Mile widziane dzieci, które dopiero planują rozpoczęcie przygody z tańcem. Zapisy do nowych grup obędą się w połowie września. Dokładna informacje dostępne będą na plakatach w szkołach i przedszkolach oraz na klubowym fb Szkoły Tańca Jantar. Zapraszamy.

Przedsięwzięcia TKS Jantar są współfinansowane przez Gminę Wolin i Międzyzdroje.

Zarządy Klubów


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Norwe • Poniedziałek [02.09.2019, 17:47:00] • [IP: 176.11.144.***]

Brawo. Tak trzymać. Życzymy super formy i samych sukcesów

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ 25 września 2019 r. na godz. 16.00 zapraszamy do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher. Pisarka jest autorką poczytnych i lubianych powieści obyczajowych i obyczajowo-historycznych, w których porusza bardzo ważne problemy społeczne. W swoich książkach nie omija trudnych tematów z naszej historii ■ W dniu 16.09.2019 r. o godz. 12.30 odbedzie się podpisanie umów na dofinansowanie inwestycji na drogach Powiatowych z funduszu Dróg Samorządowych. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym ■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz. 14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ 7 września na terenie podzamcza przy wieży zamkowej w Golczewie odbędzie się akcja Narodowe Czytanie. W tym dniu Stowarzyszenie Społeczny Komitet Remontu Kościoła Parafialnego w Golczewie jest również organizatorem imprezy pn. „Spotkajmy się na wzgórzu zamkowym w Golczewie” w ramach, której organizatorzy chcą zachęcić organizacje pozarządowe do wspólnej debaty związanej z wieżą zamkową. W programie wydarzenia znajdzie się także miejsce na wspólne czytanie jednej z nowel Bolesława Prusa pt. „Katarynka”. Akcja Narodowe Czytanie w Golczewie organizowana jest po raz pierwszy i została oficjalnie zgłoszona do ogólnopolskiego wydarzenia. Głównym promotorem całej akcji jest Prezydent RP. ■