POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [01.09.2019, 21:50:54] • Powiat Kamieński

Tancerze TKS Jantar rozpoczynają nowy sezon

Tancerze TKS Jantar rozpoczynają nowy sezon

fot. Organizator

Tancerze TKS Jantar Wolin i Międzyzdroje zakończyli przerwę wakacyjną i rozpoczynają nowy sezon, którego inauguracją było sierpniowe zgrupowanie w Choszcznie.

Umiejętności par będzie można podziwiać podczas występów na tegorocznych dożynkach w sobotę 7 września, w Wolinie o godzinie 13.45, a w Międzyzdrojach o godzinie 15.00.

Wszystkich tancerzy, rodziców i seniorów zapraszamy na Otwarcie Sezonu, w sobotę, po pokazach do Wiatraka o godzinie 16.00. Będą kiełbaski, lody i inne atrakcje. Mile widziane dzieci, które dopiero planują rozpoczęcie przygody z tańcem. Zapisy do nowych grup obędą się w połowie września. Dokładna informacje dostępne będą na plakatach w szkołach i przedszkolach oraz na klubowym fb Szkoły Tańca Jantar. Zapraszamy.

Przedsięwzięcia TKS Jantar są współfinansowane przez Gminę Wolin i Międzyzdroje.

Zarządy Klubów


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Norwe • Poniedziałek [02.09.2019, 17:47:00] • [IP: 176.11.144.***]

Brawo. Tak trzymać. Życzymy super formy i samych sukcesów

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Powiat Kamieński: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie zachodniopomorskim stan na dzień 08.04.2020, godz. 18:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie kamieńskim: 0 liczba osób objętych kwarantanną w powiecie kamieńskim: 145 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w powiecie kamieńskim: 9 ■