POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [05.09.2019, 08:41:21] • Gmina Międzyzdroje

Jest szansa budowy S3 przez Lubiewo

Jest szansa budowy S3 przez Lubiewo

fot. Andrzej Ryfczyński

Taki wariant budowy drogi S3 rozwiązuje wiele naszych trudnych problemów.

29 sierpnia 2019 roku w Międzyzdrojach odbyła się XII Sesja Rady Miejskiej. Na początku, jak zawsze, Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek udzielił informacji, czym się zajmował pomiędzy ostatnimi sesjami.

Jest szansa budowy S3 przez Lubiewo

fot. Andrzej Ryfczyński

Poinformował radnych, że miał spotkanie, na którym uzgadniano przebieg niedługo budowanej drogi S3.

Jest szansa budowy S3 przez Lubiewo

fot. Andrzej Ryfczyński

Powiedział, że jest możliwość przejścia drogą przez tory przed stacją Lubiewo, a nie jak pierwotnie planowano- za stacją Lubiewo. Ma to zasadnicze znaczenie dla Międzyzdrojów.

Jest szansa budowy S3 przez Lubiewo

fot. Andrzej Ryfczyński

Wtedy powstałby węzeł komunikacyjny naprzeciw stacji kolejowej Lubiewo oraz budowy drogi łączącej z drogą wojewódzką 102 po przez ulicę Wodziczki.

Jest szansa budowy S3 przez Lubiewo

fot. Andrzej Ryfczyński

Cała nowa zachodnia dzielnica Międzyzdrojów , Lubiewo i całe Międzyzdroje byłyby dobrze skomunikowane. Burmistrz powiedział, że trzeba się modlić, by ta koncepcja wygrała. Rozwiązałaby by się problemy trudnych dzisiaj do rozwiązania.

Jest szansa budowy S3 przez Lubiewo

fot. Andrzej Ryfczyński

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Piątek [06.09.2019, 10:51:27] • [IP: 37.248.164.***]

Nieuniknione bo co, bo kto tak powiedział!? Szanujmy się a nie sprzedajemy jak ostatnie... Urwy

Gość • Piątek [06.09.2019, 10:06:28] • [IP: 83.13.48.***]

Potrzebny jest dojazd do plaży zachodniej Międzyzdrojów, tak aby zostało jak najwięcej zieleni. Zdążymy tą część zabudować, ale jest to nieuniknione.

Gość • Czwartek [05.09.2019, 20:28:27] • [IP: 188.47.63.***]

Myślę, że smutni panowie z 3 literami na plecach powinni się zająć tematem działek i kolejnych planowanych drapaczy...

Gość • Czwartek [05.09.2019, 19:57:19] • [IP: 37.248.152.***]

wyciac to zielone, tyszku chce tam parking betonowy zrobic!

Gość • Czwartek [05.09.2019, 18:50:00] • [IP: 37.248.164.***]

Czyli kolego od architektów, wniosek jeden, teraz czas zniszczyć plaże na zachód od Międzyzdrojów, bo dzięki temu że nie ma tam drogi bezpośrednio na plażę, to póki co jeszcze można na niej odpocząć w sezonie, pustak

Gość • Czwartek [05.09.2019, 17:54:41] • [IP: 109.70.100.**]

O co w tych komentach ponizej chodzi - niemam pojecia. Postronny podpisano.

troll • Czwartek [05.09.2019, 15:27:25] • [IP: 46.230.132.*]

Ciekawe czemu jeszcze nie leży w kościele krzyżem, to najpewniej pomoże. .

Gość • Czwartek [05.09.2019, 13:29:30] • [IP: 188.147.103.***]

Wszyscy architekci którzy zajmowali się planowaniem przestrzennym Międzyzdrojów jednoznacznie stwierdzili, że stare Międzyzdroje jast zdewastowane przez inwestycje. Sami widzimy co się dzieje, a do tego tak zagęszczona plaża rodzi same kłopoty, łącznie z jej zamknięcie przez sanepid. Cała nadzieja do wypoczynku, to dzika plaża na zachód od Międzyzdrojów, tylko tam trudno dojechać. Jest to 2 do 4 kilometrów. Zależy skąd się idzie. Wypoczynek w dawnych Międzyzdrojach, to udręka. Bez tej drogi Międzyzdroje traci wszelkie walory miasta wypoczynkowego.

Gość • Czwartek [05.09.2019, 12:40:42] • [IP: 195.205.242.***]

mam pytanie do rADNEGO JEDYNEGO MIEJSKIEGO Z PISU... GDZIE SIE PAN PODZIAL, zero inicjatywy, przebicia, cichutki i wystraszony, taką reklame pan zrobil fajnej badz co badz inicjatywie, ktora miala rozbic uklad i sitwę w urzedzia, ze przy nastepnych wyborach nikt sie juz nie dostanie do rady miejskiej, obudz sie czlowieku bo jestes anonimowy, jescze 4 lata, zacznij cos działać, chyba ze juz cie przekonali zeby siedziec cicho, to wtedy zrezygnuj honorowo, bo kasa w radzie jest smieszna 500 zlotych miesiecznie za takie odpowiedzialne i kluczowe decyzje dla nas wszystkich, pisze raz jescze POBUDKA, na spotkaniach przed wyborami tyle mial Pan pomyslow, a po... amnezja??!!

Gość • Czwartek [05.09.2019, 12:40:11] • [IP: 79.190.99.***]

Przed stacją, za stacją... przydałoby się napisać od której strony. patrząc.

Gość • Czwartek [05.09.2019, 12:32:35] • [IP: 37.248.164.***]

Dobrze chyba dla deweloperów, dalsze wycinanie lasów a potem na rząd zwala, nie chce tego bo wiem z czy się będzie to wiązać, Bobek został promowany na burmistrza tylko do tego celu, żeby wszelkimi sposobami nie licząc się z niczym załatwić deweloperom te drogę, żeby uwolnić kolejne działki pod budowę drapaczy, a w kampanii taki był złoty chłop, mówił koniec z wysoką zabudowa, hipokryta, za pieniądze wszystko, ostatecznie ma być wszystko zabudowane aż do przytoru, wody w mieście brakuje, place zabaw w opłakanym stanie, ulice też, zieleni prawie już nie ma, a oni najważniejszy temat droga do Lubiewo, pytam najważniejszycdla kogo, bo na pewno nie dla mieszkańców, ale jak się siedzi na smyczy deweloperow... Napiszcie lepiej jak radni cichaczem plaże sprzedali nowobudowanym hotelom, ale o tym cichosza

Gość • Czwartek [05.09.2019, 09:51:43] • [IP: 94.254.224.***]

przepraszam, że co?, że" trzeba sie modlić"?? hm nie rozumiem..., będę uważać to za użycie prozaizmu. ehh...

Gość • Czwartek [05.09.2019, 09:11:24] • [IP: 83.13.48.***]

Dobrze byłoby zobaczyć szkic nowo planowanej drogi.

Gość • Czwartek [05.09.2019, 09:05:41] • [IP: 188.147.38.***]

Lepiej wygląda to z góry, gorzej z dołu. Teraz widać dożo zieleni i wody. To nasze bogactwo.

Gość • Czwartek [05.09.2019, 08:51:27] • [IP: 31.0.47.**]

Bobek pewnie zajmował się zasadniczą koncepcją planowanej sprzedaży działki przy ul. Cichej...

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ 25 września 2019 r. na godz. 16.00 zapraszamy do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher. Pisarka jest autorką poczytnych i lubianych powieści obyczajowych i obyczajowo-historycznych, w których porusza bardzo ważne problemy społeczne. W swoich książkach nie omija trudnych tematów z naszej historii ■ W dniu 16.09.2019 r. o godz. 12.30 odbedzie się podpisanie umów na dofinansowanie inwestycji na drogach Powiatowych z funduszu Dróg Samorządowych. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym ■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz. 14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ 7 września na terenie podzamcza przy wieży zamkowej w Golczewie odbędzie się akcja Narodowe Czytanie. W tym dniu Stowarzyszenie Społeczny Komitet Remontu Kościoła Parafialnego w Golczewie jest również organizatorem imprezy pn. „Spotkajmy się na wzgórzu zamkowym w Golczewie” w ramach, której organizatorzy chcą zachęcić organizacje pozarządowe do wspólnej debaty związanej z wieżą zamkową. W programie wydarzenia znajdzie się także miejsce na wspólne czytanie jednej z nowel Bolesława Prusa pt. „Katarynka”. Akcja Narodowe Czytanie w Golczewie organizowana jest po raz pierwszy i została oficjalnie zgłoszona do ogólnopolskiego wydarzenia. Głównym promotorem całej akcji jest Prezydent RP. ■