POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [03.09.2019, 19:25:14] • Międzyzdroje

Zapraszamy na VI Piknik Rodzinny „Śledź po Międzyzdrojsku”!

Zapraszamy na VI Piknik Rodzinny „Śledź po Międzyzdrojsku”!

fot. Organizator

7 września br. (w sobotę) od godz. 13:00 zapraszamy wszystkich mieszkańców i turystów do amfiteatru w Międzyzdrojach na VI Piknik Rodzinny „Śledź po Międzyzdrojsku”!

W programie pikniku, jak co roku, nie zabraknie warsztatów dla dzieci, prezentacji lokalnych stowarzyszeń i występów na scenie.
Gościem specjalnym pikniku będzie znany bloger kulinarny, który poprowadzi warsztaty kucharskie oraz konkurs na „Śledzia po Międzyzdrojsku”.
Konkurs kulinarny to stały punkt pikniku, którego ideą przewodnią jest opracowanie i ogłoszenie do publicznej wiadomości najbardziej unikalnego i zapadającego w pamięć przepisu na śledzia. Konkurs co roku cieszy się sporym zainteresowaniem, bo choć sam śledź jest rybką niepozorną, to jednak bardzo smaczną. I popularną, o czym świadczy fakt, że pomysłów na jego podanie jest tyle, ile jest gospodarstw domowych.

Konkursowe jury wyłania najlepszy, najsmaczniejszy i najbardziej oryginalny przepis. Godnym uwagi jest też fakt, że do konkursu stają zarówno profesjonalni kucharze, jak i amatorzy, bowiem regulamin konkursu określa dwie kategorie: PROFI – dla osób prowadzących działalność gospodarczą gastronomiczną lub przedstawicieli branży turystycznej oraz OPEN – dla osób prywatnych z terenu Gminy Międzyzdroje.

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie! Podziel się z nami swoim ulubionym przepisem na śledzia i wygraj nagrody!

Chcesz wiedzieć więcej? Informacja na stronie miedzyzdroje.pl/strona/3284

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [03.09.2019, 22:14:34] • [IP: 87.118.110.**]

Z morelami

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ 25 września 2019 r. na godz. 16.00 zapraszamy do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher. Pisarka jest autorką poczytnych i lubianych powieści obyczajowych i obyczajowo-historycznych, w których porusza bardzo ważne problemy społeczne. W swoich książkach nie omija trudnych tematów z naszej historii ■ W dniu 16.09.2019 r. o godz. 12.30 odbedzie się podpisanie umów na dofinansowanie inwestycji na drogach Powiatowych z funduszu Dróg Samorządowych. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym ■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz. 14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ 7 września na terenie podzamcza przy wieży zamkowej w Golczewie odbędzie się akcja Narodowe Czytanie. W tym dniu Stowarzyszenie Społeczny Komitet Remontu Kościoła Parafialnego w Golczewie jest również organizatorem imprezy pn. „Spotkajmy się na wzgórzu zamkowym w Golczewie” w ramach, której organizatorzy chcą zachęcić organizacje pozarządowe do wspólnej debaty związanej z wieżą zamkową. W programie wydarzenia znajdzie się także miejsce na wspólne czytanie jednej z nowel Bolesława Prusa pt. „Katarynka”. Akcja Narodowe Czytanie w Golczewie organizowana jest po raz pierwszy i została oficjalnie zgłoszona do ogólnopolskiego wydarzenia. Głównym promotorem całej akcji jest Prezydent RP. ■