POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [15.08.2019, 20:27:04] • Gmina Kamień Pomorski

List otwarty Pani Krystyna Kłosowska Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie

List otwarty  Pani Krystyna Kłosowska Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie

fot. kam

Szanowna Pani W wyniku obrażeń doznanych w czasie wypadku komunikacyjnego, stałem się czasowo niezdolny do samodzielnej egzystencji. Dzięki staraniom i pomocy Kierownictwa Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie Zdunowie, Władz Powiatu Kamieńskiego oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kamieniu Pomorskim znalazłem się w instytucji przez Panią zarządzanej. Pełen obaw i niepokoju co do tego, co mnie tam spotka, pozwoliłem się zawieść do DPS w Śniatowie w gminie Kamień Pomorski.

Późnym popołudniem 31 stycznia br karetką dotarłem do Śniatowa. Jak wielkie było moje zdziwienie jak mnie tam przyjęto. Czekała na sala, a w niej specjalistyczne łóżko i co najważniejsze opiekunki, które gotowe były do niesienia mi pomocy. W DPS Śniatowo przyszło mi spędzić 6 miesięcy do 31 lipca br, nie ruszając się z łóżka.

Szanowna Pani Dyrektor w ciągu półrocznego mojego pobytu w Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie, miałem sposobność przekonać się z jak wielkim zaangażowaniem, wręcz poświęceniem wykonuje swą pracę, a właściwie służbę personel Pani podległy, by stworzyć pensjonariuszom jak najlepsze warunki życiowe. Przykładem może tu być śniadanie Wielkanocne. Za to wszystko należy się całemu personelowi szacunek, uznanie i podziękowanie.

Dziś, kiedy już, chociaż trudem mogę poruszać się po mieszkaniu pragnę w ten sposób na Pani ręce złożyć całemu, podległemu personelowi i Pani osobiście serdeczne podziękowania, za to wszystko, co mnie dobrego w Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie spotkało. Szczególnie za to, co spotkało mnie w 80 rocznicę moich urodzin – z samego rana pracownice wraz Panią przyszli z życzeniami i własnoręcznie zrobionym-udekorowanym tortem,życząc rychłego powrotu do zdrowia.

Kierowany przez Panią Dom Pomocy Społecznej w Śniatowie w gminie Kamień Pomorski zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie, z poważaniem – Marian Klasik.


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Sobota [17.08.2019, 08:36:52] • [IP: 83.23.184.***]

skoro tam tak lekko to dlaczego nie ma chętnych do pracy a zapotrzebowanie jest i mają mało personelu. Dobrze jest pisać bzdury zamiast się wziąć do pracy i czekać na pomoc społeczną.

Gość • Piątek [16.08.2019, 23:22:15] • [IP: 188.146.98.*]

Skoro praca w DPS-ie jest taka, , łatwa, lekka i przyjemna '', jak twierdzą niektórzy nie mający o niej pojęcia to dlaczego brakuje tam rąk do pracy?Jeśli piszesz takie głupoty to przyjdź tu do pracy.Będziesz leżał i pachniał.

Gość • Piątek [16.08.2019, 22:28:14] • [IP: 83.20.235.***]

Do Sniatow • Piątek [16.08.2019, 21:36:16] • [IP: 217.182.175.**] a dlugo myslales(as) nad tym komentarzem... bo widze ze ponioslo

Gość • Piątek [16.08.2019, 22:19:39] • [IP: 79.186.49.***]

Skoro opiekunki leżą przez 9 godzin to kiedy maja czas żeby wykąpać domowników, nakarmić, przebrać, posprzątać? Skoro to 9 godzin leżenia to idź tam do pracy. Zobaczymy jak wypoczęty/ wypoczęta wrócisz po 12h zmianie. Trochę wyobraźni gościu z 21.36 16.

Sniatow • Piątek [16.08.2019, 21:36:16] • [IP: 217.182.175.**]

kazdy wie ze opiekunki to najslabsze ogniwo sniatowa. leza wiekszosc czasu w tzw przez nie akwarium. kazdy dyrektor o tym wie ale nic z tym nie robi. CZAS POWIADOMIC STAROSTE

Gość • Piątek [16.08.2019, 17:17:18] • [IP: 5.173.169.**]

Do gościa z dnia 15.08.Zapewne jesteś stałym bywalcem tego domu, że wszytko wiesz i jak pracuje personel w DPS.Zapewne tak samo latają wokół Ciebie jak i Pana Mariana i innych pensjonariuszy.

Gość • Piątek [16.08.2019, 14:31:06] • [IP: 87.183.219.***]

Brawo wy

Gość • Piątek [16.08.2019, 12:57:23] • [IP: 79.186.118.***]

Jaki jest koszt miesięczny?

Gość • Piątek [16.08.2019, 12:05:23] • [IP: 37.30.22.***]

Ooo 9 godzin no szkoda ze nie 12. .. moim zdaniem nikt nie tanczy tylko wypelnia swoje obowiązki i robi to co do niego nalezy. Duzo zdrowia dla Pana Mariana

Gość • Piątek [16.08.2019, 12:04:30] • [IP: 83.11.166.**]

Bardzo fajna opinia o działalności DPS -opieka i szacunek dla pacjentów

Gość • Piątek [16.08.2019, 10:42:11] • [IP: 188.147.43.***]

Tajny współpracownik Adam

kamienianka • Piątek [16.08.2019, 08:09:48] • [IP: 195.191.162.**]

To miło że są takie placówki.

Gość • Piątek [16.08.2019, 06:29:06] • [IP: 37.47.170.***]

Jakie to miłe że są osoby wdzięczne i umiejące podziękować za tak ciężką pracę za niewielkie pieniądze(porównując z zarobkami w UM Międzyzdroje to wręcz skandaliczne).Panie Marianie-dużo zdrowia!!

Gość • Piątek [16.08.2019, 02:14:40] • [IP: 31.1.124.**]

Czytam z uwagą i wiem że z czasem tam trafię-AD