POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [18.08.2019, 19:42:59] • Międzyzdroje

Kiedyś parkowali po prawej, teraz parkują po lewej

Kiedyś parkowali po prawej, teraz parkują po lewej

fot. ikamien.pl

Okolice klifu w Międzyzdrojach to teren od zawsze pełen samochodów stojących na poboczu. Kierowcy, idąc na plażę, muszą przecież gdzieś zaparkować. Do niedawna stawiali samochody z prawej strony pobocza. Dziś natomiast po przeciwnej.

Wyjazd z Międzyzdrojów drogą nr 102 w kierunku Dziwnowa. Po obu stronach jezdni lasy Wolińskiego Parku Narodowego. Prawe pobocze odgrodzone słupkami już uniemożliwiło kierowcom parkowanie na tym odcinku.

Kiedyś parkowali po prawej, teraz parkują po lewej

fot. ikamien.pl

Przenieśli się więc na drugą stronę szosy - auta stoją na lewym poboczu, stwarzając niebezpieczeństwo innym użytkownikom drogi. Wniosek, który się nasuwa podczas patrzenia na te przepychanki z prawej na lewą - wciąż brakuje miejsc parkingowych, zarówno darmowych, jak i płatnych.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość • Czwartek [22.08.2019, 15:10:49] • [IP: 145.239.93.**]

Ale to inny waldek ma sposobnosc kuchcic dla delfinow i znany jest z takiego oznaczenia.

Gość • Wtorek [20.08.2019, 02:42:13] • [IP: 31.2.116.**]

Witkowski jest mój i się od niego odp

Gość • Wtorek [20.08.2019, 01:06:35] • [IP: 188.146.226.***]

Gdzie jest policja? Czemu nic nie robi?

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 20:48:11] • [IP: 80.245.177.*]

Są takie miejsca w naszym kraju gdzie można podjechać prawie pod samą wodę i zaparkować za darmo na miejskim terenie, ale jak widać nie każde miasto potrafi zachęcić turystów do przyjazdu, a Międzyzdroje niestety zniechęcają.

Gośćjagódka • Poniedziałek [19.08.2019, 16:43:51] • [IP: 89.174.73.**]

to jest już teren poza miastem. parking jest tuż przed, ale PAŃSTWU szkoda paru złotych-konkretnie 20-.to samo, gdy słyszę cokolwiek o brudnym mieście i plaży.a PAŃSTWO szanuje pracę ZOŚ, a PAŃSTWO sprząta po swoich pieskach, a PAŃSTWO wrzuca śmieci do kosza?PAŃSTWO przyjechało i ma wszystko w dupie.a te głupie tłumaczenie, że na chwilkę.wstyd.żyje moje miasto z wczasowiczów, to prawda, ale odnoszę ostatnio wrażenie, że niektórzy z nich, to prawdziwe pasożyty,

Mieszkaniec Świnoujścia • Poniedziałek [19.08.2019, 11:39:36] • [IP: 31.11.129.**]

Poza obszarem zabudowanym nie wolno parkować z lewej strony. Policja - brać się za wypisywanie mandatów. A zwłaszcza jeśli by mógł, dobry byłby w tym sierżancik Witkowski z posterunku policji Świnoujście Warszów.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 11:01:28] • [IP: 79.186.206.***]

Po co parkingi w tym polskim Las Vegas? Nie potrzebne nikomu, za to pierdyliard wilii, apartamentowców, bud handlowych, tego to potrzeba bez liku.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 10:10:24] • [IP: 37.47.140.**]

czy naprawde posla policja jest taka nieudolna i nie wie co ma zrobic?

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 09:55:37] • [IP: 83.20.234.***]

Park zrzuci parę GŁAZÓW i po kłopocie!

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 09:03:12] • [IP: 80.245.177.***]

Kiedy jedziesz w góry w Alpy pod każdym stokiem masz darmowy parking u nas płac za wszystko

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 08:56:41] • [IP: 37.47.134.***]

GDZIE POLICJA?? Tam jest oznakowanie widoczne i każdy kierowca wie że nie wolno tam parkować-ciekawe czy w Niemczech by to zrobili??Nie no bo tam zaraz jest policja!

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 08:48:15] • [IP: 62.69.251.***]

Życie kontra urzędniczy łeb

rys • Poniedziałek [19.08.2019, 08:43:02] • [IP: 83.8.118.***]

parkowanie po tej drugiej stronie jest jeszcze bardziej niebezpieczne niz poprzednie, a swoją drogą parking jest ale szkoda wydać tych parę złotych lepiej stwarzać zagrożenie dla zdrowia i życia innych

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 08:31:05] • [IP: 89.174.73.**]

Ja bym zrobił tam parking oczywiście nieodpłatny. W końcu przyciagajmy turystów, a nie odpychajmy.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 02:47:15] • [IP: 31.1.107.***]

1-kto z władz parku lub rodziny bo park jest. ...ą zasiada we władzach miasta. 2-jest takie coś jak pas drogowy i pytanie do kogo należy i wszelkie prezentacje jak i obowiązki należą do właściciela 3- po co to zamieszanie za chwilę tylko śliskie liście które opadły z drzew będą poważnym zagrożeniem dla kierowców bo nikt tego nie sprząta. 4 brak właściciela -czekamy na wiatr

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 01:16:41] • [IP: 145.239.91.**]

Koniowi zameldowac najlepiej jak na konfidenta przystalo.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 23:27:50] • [IP: 37.47.148.**]

Przecież to jest już za miastem , sprawa dla 112 , smw d...e to ma.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 23:11:13] • [IP: 188.146.66.**]

Won z wczasowiczami. Po co nam dudki jak mawiają górale. Damy sobie radę bez ich pieniędzy. Mamy 500+ i inne prezenty. Miasto wolne od wczasowiczów.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 22:56:45] • [IP: 185.130.44.***]

Waldek bracie, gdzie Ty jestes. Delfinom sniadanko podane? Felfiny czekajo.

waldi • Niedziela [18.08.2019, 22:47:28] • [IP: 37.30.35.***]

I komu to przeszkadzało, że tam parkowali. Pewnie maczała w tym palce Straż Miejska nikomu nie potrzebna. Gdyby parkingi w mieście nie zdzierały tak, to pewnie by się zapełniły i problem sam zniknie.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 22:06:58] • [IP: 81.219.200.***]

Na każdym kroku widać brak przewidywania, doświadczenia i gapiostwo obecnej władzy.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 21:51:00] • [IP: 145.239.91.**]

Psychole mandatowe w komentach. Na badania to skoro chca ludziom krzywde robic mandatami czy zakazami. Klient nasz pan. Chca tam parkowac, zrobimy miejsca parkingowe. Chyba, ze niektorym sie marzy zawracac morza, oceany i rzeki aby plynely pod prad zamiast z pradem lub jaki dzisiaj komentatorek ma humorek.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 21:41:32] • [IP: 77.115.76.***]

Straż ? Chyba leśna, dlaczego miejska? Policja winna sypnąć mandat, niebezpieczeństwo na poboczu

Edek z Łodzi • Niedziela [18.08.2019, 21:34:52] • [IP: 77.253.21.***]

A w trzy kubki jak grali tak dalej grają...

Gość • Niedziela [18.08.2019, 21:23:29] • [IP: 37.47.163.***]

Odpowiedni mandat i po problemie, nie jakieś 100 zl, od 1000 powinni startować to by się nauczyli.

Oglądasz 1-25 z 33
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Gracja Kalibabka z Dziwnowa nie będzie Top Model. Odpadła z programu. Wśród uczestników 9. edycji programu Top Model nie ma już mieszkanki Dziwnowa. Gracja Kalibabka odpadła we środowym odcinku programu. Według jury to właśnie ona zaprezentowała się w trakcie sesji zdjęciowej najsłabiej. Córka sławnego Tulipana ma jednak dopiero 18 - lat i sam udział w programie był dla niej na pewno dużym sukcesem ■ Niż Gisela nawywijał. W powiecie kamieńskim strażacy interweniowali ponad 90 razy! To był trudny czas dla strażaków z całego powiatu. W środę, 14 października mieli oni ręce pełne roboty. Wszystkiemu winny był niż Gisela, któremu towarzyszył silny wiatr i ulewny deszcz. Od 14 do 15 października w związku z silnym wiatrem strażacy interweniowali ponad 90 razy! Wszystko wskazuje na to, że to absolutny rekord w liczbie interwencji w tak krótkim czasie ■ Przekazali dane osobowe wyborców bez podstawy prawnej? W maju pisaliśmy, że - w związku z wyborami prezydenckimi - gmina Golczewo udostępniła Poczcie Polskiej dane osobowe swoich mieszkańców. Teraz może mieć kłopoty - wynika z informacji Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska ■ Nadleśnictwo Międzyzdroje i Woliński Park Narodowy serdecznie zapraszają do udziału w leśnym konkursie plastycznym 2020. EKODRZEWO LUB EKOGRZYB Prace można składać do 30 października 2020 r. do godz. 13.00 w Dziale Edukacji WPN, ul. Niepodległości 3a, Międzyzdroje, pokój nr 19. Regulamin konkursu dostępny jest na stronach: www.miedzyzdroje.szczecin.lasy.gov.pl oraz wwww.wolinpn.pl ■ Rusza Międzyzdrojski Budżet Obywatelski na rok 2021 ■ Dnia 20.09.2020 w Międzyzdrojach zgubiono portfel z ukraińskimi dokumentami na nazwisko Fernezyi. Znalazce proszę o kontakt pod numerem telefonu 663354234 ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Fundacja Perspektywa zaprasza serdecznie na mały koncert oraz wspomnienie wizualne Meksykańskiego Weekendu ■ Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że do Sądu Okręgowego w Szczecinie skierowano akt oskarżenia wobec prezesa kamieńskiego PGK Adriana G. Wraz z nim aktem oskarżenia objęto 3 inne osoby. Zarzuty w sprawie dotyczą przyjmowania korzyści majątkowych, poświadczenia nieprawdy, wyrządzenia szkody majątkowej znacznych rozmiarów spółce PGK, wprowadzania w błąd PFRON ■ Na terenie całego kraju od 1 września do 30 listopada br. prowadzony będzie Powszechny Spis Rolny (PSR 2020). PSR jest badaniem statystycznym realizowanym (przez służby statystyki publicznej we współpracy z Gminami) raz na 10 lat obejmującym wszystkie gospodarstwa rolne. Obowiązek realizacji spisów nakłada na państwa członkowskie Unia Europejska. Krajową podstawą prawną realizacji spisu rolnego jest ustawa z dnia 31 lipca 2019 r. o powszechnym spisie rolnym w 2020 r. Spis jest obowiązkowy to znaczy, że wszyscy użytkownicy gospodarstw rolnych zobligowani są do udziału w tym badaniu. Rolnicy będą mogli udzielić informacji poprzez: • samospis internetowy przeprowadzony za pośrednictwem interaktywnej aplikacji, która będzie dostępna na stronie internetowej: spisrolny.gov.pl/, • odpowiedzi w wywiadzie telefonicznym przeprowadzanym przez rachmistrza telefonicznego, • odpowiedzi w wywiadzie bezpośrednim przeprowadzanym przez rachmistrza terenowego, który odwiedzi gospodarstwo rolne. Ze względu na zagrożenie epidemiczne, służby statystyki publicznej mają opracowane różne rozwiązania organizacyjne, które pozwolą na realizację PSR w zależności od panującej sytuacji w kraju ■ W dniu 4 września 2020 r. o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskiego odbędzie się XIX sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim. Sesja będzie prowadzona z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania) Pliki do pobrania na stronie: www.kamienpomorski.pl/pl/news/xix-sesja-rady-miejskiej-w-kamieniu-pomorskim-0 ■ Meklemburgia-Pomorze Przednie otwiera granice dla jednodniowych turystów. Rząd niemieckiego Kraju Związkowego Meklemburgii-Pomorza Przedniego na dzisiejszym posiedzeniu zdecydował o zniesieniu rygorystycznych obostrzeń dla tzw. jednodniowych turystów. Swobodne poruszanie będzie możliwe od 3 lub 4 września br. Jako pierwszy apelował o to marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Konkurs na teledysk „Nakręć się na RAP”. Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie wspólnie z Polskim Towarzystwem Higienicznym Oddział w Szczecinie w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2020” ogłasza wojewódzki konkurs na teledysk z gatunku muzyki rap o tematyce profilaktyki zażywania nowych narkotyków pod hasłem „Nakręć się na RAP” ■