POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [18.08.2019, 19:42:59] • Międzyzdroje

Kiedyś parkowali po prawej, teraz parkują po lewej

Kiedyś parkowali po prawej, teraz parkują po lewej

fot. ikamien.pl

Okolice klifu w Międzyzdrojach to teren od zawsze pełen samochodów stojących na poboczu. Kierowcy, idąc na plażę, muszą przecież gdzieś zaparkować. Do niedawna stawiali samochody z prawej strony pobocza. Dziś natomiast po przeciwnej.

Wyjazd z Międzyzdrojów drogą nr 102 w kierunku Dziwnowa. Po obu stronach jezdni lasy Wolińskiego Parku Narodowego. Prawe pobocze odgrodzone słupkami już uniemożliwiło kierowcom parkowanie na tym odcinku.

Kiedyś parkowali po prawej, teraz parkują po lewej

fot. ikamien.pl

Przenieśli się więc na drugą stronę szosy - auta stoją na lewym poboczu, stwarzając niebezpieczeństwo innym użytkownikom drogi. Wniosek, który się nasuwa podczas patrzenia na te przepychanki z prawej na lewą - wciąż brakuje miejsc parkingowych, zarówno darmowych, jak i płatnych.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość • Czwartek [22.08.2019, 15:10:49] • [IP: 145.239.93.**]

Ale to inny waldek ma sposobnosc kuchcic dla delfinow i znany jest z takiego oznaczenia.

Gość • Wtorek [20.08.2019, 02:42:13] • [IP: 31.2.116.**]

Witkowski jest mój i się od niego odp

Gość • Wtorek [20.08.2019, 01:06:35] • [IP: 188.146.226.***]

Gdzie jest policja? Czemu nic nie robi?

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 20:48:11] • [IP: 80.245.177.*]

Są takie miejsca w naszym kraju gdzie można podjechać prawie pod samą wodę i zaparkować za darmo na miejskim terenie, ale jak widać nie każde miasto potrafi zachęcić turystów do przyjazdu, a Międzyzdroje niestety zniechęcają.

Gośćjagódka • Poniedziałek [19.08.2019, 16:43:51] • [IP: 89.174.73.**]

to jest już teren poza miastem. parking jest tuż przed, ale PAŃSTWU szkoda paru złotych-konkretnie 20-.to samo, gdy słyszę cokolwiek o brudnym mieście i plaży.a PAŃSTWO szanuje pracę ZOŚ, a PAŃSTWO sprząta po swoich pieskach, a PAŃSTWO wrzuca śmieci do kosza?PAŃSTWO przyjechało i ma wszystko w dupie.a te głupie tłumaczenie, że na chwilkę.wstyd.żyje moje miasto z wczasowiczów, to prawda, ale odnoszę ostatnio wrażenie, że niektórzy z nich, to prawdziwe pasożyty,

Mieszkaniec Świnoujścia • Poniedziałek [19.08.2019, 11:39:36] • [IP: 31.11.129.**]

Poza obszarem zabudowanym nie wolno parkować z lewej strony. Policja - brać się za wypisywanie mandatów. A zwłaszcza jeśli by mógł, dobry byłby w tym sierżancik Witkowski z posterunku policji Świnoujście Warszów.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 11:01:28] • [IP: 79.186.206.***]

Po co parkingi w tym polskim Las Vegas? Nie potrzebne nikomu, za to pierdyliard wilii, apartamentowców, bud handlowych, tego to potrzeba bez liku.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 10:10:24] • [IP: 37.47.140.**]

czy naprawde posla policja jest taka nieudolna i nie wie co ma zrobic?

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 09:55:37] • [IP: 83.20.234.***]

Park zrzuci parę GŁAZÓW i po kłopocie!

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 09:03:12] • [IP: 80.245.177.***]

Kiedy jedziesz w góry w Alpy pod każdym stokiem masz darmowy parking u nas płac za wszystko

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 08:56:41] • [IP: 37.47.134.***]

GDZIE POLICJA?? Tam jest oznakowanie widoczne i każdy kierowca wie że nie wolno tam parkować-ciekawe czy w Niemczech by to zrobili??Nie no bo tam zaraz jest policja!

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 08:48:15] • [IP: 62.69.251.***]

Życie kontra urzędniczy łeb

rys • Poniedziałek [19.08.2019, 08:43:02] • [IP: 83.8.118.***]

parkowanie po tej drugiej stronie jest jeszcze bardziej niebezpieczne niz poprzednie, a swoją drogą parking jest ale szkoda wydać tych parę złotych lepiej stwarzać zagrożenie dla zdrowia i życia innych

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 08:31:05] • [IP: 89.174.73.**]

Ja bym zrobił tam parking oczywiście nieodpłatny. W końcu przyciagajmy turystów, a nie odpychajmy.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 02:47:15] • [IP: 31.1.107.***]

1-kto z władz parku lub rodziny bo park jest. ...ą zasiada we władzach miasta. 2-jest takie coś jak pas drogowy i pytanie do kogo należy i wszelkie prezentacje jak i obowiązki należą do właściciela 3- po co to zamieszanie za chwilę tylko śliskie liście które opadły z drzew będą poważnym zagrożeniem dla kierowców bo nikt tego nie sprząta. 4 brak właściciela -czekamy na wiatr

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 01:16:41] • [IP: 145.239.91.**]

Koniowi zameldowac najlepiej jak na konfidenta przystalo.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 23:27:50] • [IP: 37.47.148.**]

Przecież to jest już za miastem , sprawa dla 112 , smw d...e to ma.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 23:11:13] • [IP: 188.146.66.**]

Won z wczasowiczami. Po co nam dudki jak mawiają górale. Damy sobie radę bez ich pieniędzy. Mamy 500+ i inne prezenty. Miasto wolne od wczasowiczów.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 22:56:45] • [IP: 185.130.44.***]

Waldek bracie, gdzie Ty jestes. Delfinom sniadanko podane? Felfiny czekajo.

waldi • Niedziela [18.08.2019, 22:47:28] • [IP: 37.30.35.***]

I komu to przeszkadzało, że tam parkowali. Pewnie maczała w tym palce Straż Miejska nikomu nie potrzebna. Gdyby parkingi w mieście nie zdzierały tak, to pewnie by się zapełniły i problem sam zniknie.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 22:06:58] • [IP: 81.219.200.***]

Na każdym kroku widać brak przewidywania, doświadczenia i gapiostwo obecnej władzy.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 21:51:00] • [IP: 145.239.91.**]

Psychole mandatowe w komentach. Na badania to skoro chca ludziom krzywde robic mandatami czy zakazami. Klient nasz pan. Chca tam parkowac, zrobimy miejsca parkingowe. Chyba, ze niektorym sie marzy zawracac morza, oceany i rzeki aby plynely pod prad zamiast z pradem lub jaki dzisiaj komentatorek ma humorek.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 21:41:32] • [IP: 77.115.76.***]

Straż ? Chyba leśna, dlaczego miejska? Policja winna sypnąć mandat, niebezpieczeństwo na poboczu

Edek z Łodzi • Niedziela [18.08.2019, 21:34:52] • [IP: 77.253.21.***]

A w trzy kubki jak grali tak dalej grają...

Gość • Niedziela [18.08.2019, 21:23:29] • [IP: 37.47.163.***]

Odpowiedni mandat i po problemie, nie jakieś 100 zl, od 1000 powinni startować to by się nauczyli.

Oglądasz 1-25 z 33
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W drugiej części dnia, lokalnie na obszarze kraju, możliwe są pojedyńcze burze z opadami przelotnymi deszczu o wydajności do 20 mm/m2 ■ UPAŁY - Stopień zagrożenia 2: Prognozuje się upały, temperatury powietrza w ciągu dnia osiągać będą do 30°C/33°C, zaś w nocy 18°C/21°C ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Konkurs na teledysk „Nakręć się na RAP”. Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie wspólnie z Polskim Towarzystwem Higienicznym Oddział w Szczecinie w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2020” ogłasza wojewódzki konkurs na teledysk z gatunku muzyki rap o tematyce profilaktyki zażywania nowych narkotyków pod hasłem „Nakręć się na RAP” ■ Informacja o odkomarzaniu. Burmistrz Międzyzdrojów, informuje że w dniu tj. 27.07.2020 r. od godziny 20:00 odbędzie się odkomarzanie terenów publicznych. Zalecane jest zachowanie stosownej odległości i omijanie terenów w trakcie wykonywanego odkomarzania. Za utrudnienia przepraszamy. Kierownik Referatu Ochrony Środowiska Ewa Sulicka-Scholz ■ Mężczyzna ugodzony nożem w centrum Dziwnowa. Młody mężczyzna zaatakował nożem 22 latka przed sezonową restauracją Chatą Rybaka w Dziwnowie. Poszkodowany został cztery razy ugodzony nożem. Ratownicy medyczni przetransportowali poszkodowanego do Gryfickiego szpitala. Grupa mieszkańców siedziała w restauracji i po godzinie 2 przyszło dwóch turystów którzy byli prawdopodobnie ostro naćpani. 22 latek wraz z kolegą wyszedł na zewnątrz no i od słowa do słowa wyszła kłótnia prawdopodobnie z turystami. Jeden z nich zadał ciosy najpierw nożem w plecy następne 3 ciosy w klatkę piersiową. Poszkodowany bronił się rękami przed ostatnim ciosem. Sprawcy uciekli, przyjechała szybko policja i karetka. Poszkodowany został przetransportowany do Gryfic. Poszkodowany mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ma rany kłute. Na szczęście przeżył. Trwają poszukiwania sprawcy ■ Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorski zwraca się z prośbą do świadków, oraz innych osób mogących mieć informację na temat sprawców zdarzenia do jakiego doszło w dniu 19.07.2020 roku około godz. 02:30 w Dziwnowie przy ul. Juliusza Słowackiego obok lokalu „Chata Rybaka” na parkingu. Jeden z dwóch nieustalonych sprawców przy użyciu noża ugodził kilkukrotnie mieszkańca Kamienia Pomorskiego powodując obrażenia ciała. Sprawcami tego zdarzenia jest dwóch mężczyzn w wieku około 20 - 25 lat, wzrostu około 180 - 185 cm, bez zarostu. Mężczyźni są podobni do siebie. Jeden z nich ubrany był w spodnie koloru ciemnego, kamizelkę koloru czarnego z białymi rękawami, natomiast drugi ubrany był w spodnie koloru ciemnego, czarną kurtkę wiatrówkę i czarną czapkę bejsbolową. Gwarantujemy zachowanie anonimowości, oraz w przypadku potwierdzenia informacji gratyfikację osobie, która ją przekazała. Informację można przekazywać na nr telefonu: 47 78 34 511, oraz na adres e-mail: dyżurny.kamien@sc.policja.gov.pl ■