POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [18.08.2019, 19:42:59] • Międzyzdroje

Kiedyś parkowali po prawej, teraz parkują po lewej

Kiedyś parkowali po prawej, teraz parkują po lewej

fot. ikamien.pl

Okolice klifu w Międzyzdrojach to teren od zawsze pełen samochodów stojących na poboczu. Kierowcy, idąc na plażę, muszą przecież gdzieś zaparkować. Do niedawna stawiali samochody z prawej strony pobocza. Dziś natomiast po przeciwnej.

Wyjazd z Międzyzdrojów drogą nr 102 w kierunku Dziwnowa. Po obu stronach jezdni lasy Wolińskiego Parku Narodowego. Prawe pobocze odgrodzone słupkami już uniemożliwiło kierowcom parkowanie na tym odcinku.

Kiedyś parkowali po prawej, teraz parkują po lewej

fot. ikamien.pl

Przenieśli się więc na drugą stronę szosy - auta stoją na lewym poboczu, stwarzając niebezpieczeństwo innym użytkownikom drogi. Wniosek, który się nasuwa podczas patrzenia na te przepychanki z prawej na lewą - wciąż brakuje miejsc parkingowych, zarówno darmowych, jak i płatnych.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość • Czwartek [22.08.2019, 15:10:49] • [IP: 145.239.93.**]

Ale to inny waldek ma sposobnosc kuchcic dla delfinow i znany jest z takiego oznaczenia.

Gość • Wtorek [20.08.2019, 02:42:13] • [IP: 31.2.116.**]

Witkowski jest mój i się od niego odp

Gość • Wtorek [20.08.2019, 01:06:35] • [IP: 188.146.226.***]

Gdzie jest policja? Czemu nic nie robi?

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 20:48:11] • [IP: 80.245.177.*]

Są takie miejsca w naszym kraju gdzie można podjechać prawie pod samą wodę i zaparkować za darmo na miejskim terenie, ale jak widać nie każde miasto potrafi zachęcić turystów do przyjazdu, a Międzyzdroje niestety zniechęcają.

Gośćjagódka • Poniedziałek [19.08.2019, 16:43:51] • [IP: 89.174.73.**]

to jest już teren poza miastem. parking jest tuż przed, ale PAŃSTWU szkoda paru złotych-konkretnie 20-.to samo, gdy słyszę cokolwiek o brudnym mieście i plaży.a PAŃSTWO szanuje pracę ZOŚ, a PAŃSTWO sprząta po swoich pieskach, a PAŃSTWO wrzuca śmieci do kosza?PAŃSTWO przyjechało i ma wszystko w dupie.a te głupie tłumaczenie, że na chwilkę.wstyd.żyje moje miasto z wczasowiczów, to prawda, ale odnoszę ostatnio wrażenie, że niektórzy z nich, to prawdziwe pasożyty,

Mieszkaniec Świnoujścia • Poniedziałek [19.08.2019, 11:39:36] • [IP: 31.11.129.**]

Poza obszarem zabudowanym nie wolno parkować z lewej strony. Policja - brać się za wypisywanie mandatów. A zwłaszcza jeśli by mógł, dobry byłby w tym sierżancik Witkowski z posterunku policji Świnoujście Warszów.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 11:01:28] • [IP: 79.186.206.***]

Po co parkingi w tym polskim Las Vegas? Nie potrzebne nikomu, za to pierdyliard wilii, apartamentowców, bud handlowych, tego to potrzeba bez liku.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 10:10:24] • [IP: 37.47.140.**]

czy naprawde posla policja jest taka nieudolna i nie wie co ma zrobic?

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 09:55:37] • [IP: 83.20.234.***]

Park zrzuci parę GŁAZÓW i po kłopocie!

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 09:03:12] • [IP: 80.245.177.***]

Kiedy jedziesz w góry w Alpy pod każdym stokiem masz darmowy parking u nas płac za wszystko

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 08:56:41] • [IP: 37.47.134.***]

GDZIE POLICJA?? Tam jest oznakowanie widoczne i każdy kierowca wie że nie wolno tam parkować-ciekawe czy w Niemczech by to zrobili??Nie no bo tam zaraz jest policja!

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 08:48:15] • [IP: 62.69.251.***]

Życie kontra urzędniczy łeb

rys • Poniedziałek [19.08.2019, 08:43:02] • [IP: 83.8.118.***]

parkowanie po tej drugiej stronie jest jeszcze bardziej niebezpieczne niz poprzednie, a swoją drogą parking jest ale szkoda wydać tych parę złotych lepiej stwarzać zagrożenie dla zdrowia i życia innych

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 08:31:05] • [IP: 89.174.73.**]

Ja bym zrobił tam parking oczywiście nieodpłatny. W końcu przyciagajmy turystów, a nie odpychajmy.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 02:47:15] • [IP: 31.1.107.***]

1-kto z władz parku lub rodziny bo park jest. ...ą zasiada we władzach miasta. 2-jest takie coś jak pas drogowy i pytanie do kogo należy i wszelkie prezentacje jak i obowiązki należą do właściciela 3- po co to zamieszanie za chwilę tylko śliskie liście które opadły z drzew będą poważnym zagrożeniem dla kierowców bo nikt tego nie sprząta. 4 brak właściciela -czekamy na wiatr

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 01:16:41] • [IP: 145.239.91.**]

Koniowi zameldowac najlepiej jak na konfidenta przystalo.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 23:27:50] • [IP: 37.47.148.**]

Przecież to jest już za miastem , sprawa dla 112 , smw d...e to ma.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 23:11:13] • [IP: 188.146.66.**]

Won z wczasowiczami. Po co nam dudki jak mawiają górale. Damy sobie radę bez ich pieniędzy. Mamy 500+ i inne prezenty. Miasto wolne od wczasowiczów.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 22:56:45] • [IP: 185.130.44.***]

Waldek bracie, gdzie Ty jestes. Delfinom sniadanko podane? Felfiny czekajo.

waldi • Niedziela [18.08.2019, 22:47:28] • [IP: 37.30.35.***]

I komu to przeszkadzało, że tam parkowali. Pewnie maczała w tym palce Straż Miejska nikomu nie potrzebna. Gdyby parkingi w mieście nie zdzierały tak, to pewnie by się zapełniły i problem sam zniknie.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 22:06:58] • [IP: 81.219.200.***]

Na każdym kroku widać brak przewidywania, doświadczenia i gapiostwo obecnej władzy.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 21:51:00] • [IP: 145.239.91.**]

Psychole mandatowe w komentach. Na badania to skoro chca ludziom krzywde robic mandatami czy zakazami. Klient nasz pan. Chca tam parkowac, zrobimy miejsca parkingowe. Chyba, ze niektorym sie marzy zawracac morza, oceany i rzeki aby plynely pod prad zamiast z pradem lub jaki dzisiaj komentatorek ma humorek.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 21:41:32] • [IP: 77.115.76.***]

Straż ? Chyba leśna, dlaczego miejska? Policja winna sypnąć mandat, niebezpieczeństwo na poboczu

Edek z Łodzi • Niedziela [18.08.2019, 21:34:52] • [IP: 77.253.21.***]

A w trzy kubki jak grali tak dalej grają...

Gość • Niedziela [18.08.2019, 21:23:29] • [IP: 37.47.163.***]

Odpowiedni mandat i po problemie, nie jakieś 100 zl, od 1000 powinni startować to by się nauczyli.

Oglądasz 1-25 z 33
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zaginiony! Dariusz Trychta, 57 lat, zam. gmina Dziwnów. Ww. w dniu 5 grudnia 2019 r. (czwartek), około godziny 6:30 wyszedł z domu w miejscowości Międzywodzie i udał się na przystanek autobusowy z zamiarem wyjazdu do Szczecina. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu.Jeśli posiadają Państwo informację na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Na Pomorzu Zachodnim: Kołobrzeg, Świnoujście, Kamień Pomorski, Połczyn-Zdrój i Dąbki. Gminy przeznaczają te środki na inwestycje, które są konieczne do utrzymania statusu uzdrowiska, inwestują w infrastrukturę turystyczną - promenady czy parki zdrojowe.- Uważam tą decyzję za przejęzyczenie i proszę rządzących aby się powstrzymali od tego typu działań – apelował Stanisław Kuryłło, burmistrz Kamienia Pomorskiego ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Czy podobne sceny jak te ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieniu Pomorskim mogą się rozgrywać w innych szkołach? Do eskalacji konfliktów dochodzi poprzez zaniedbanie – słyszymy głosy z innych gmin powiatu. Zobaczcie, jak z agresją uczniów walczą w gminach Dziwnów i Wolin ■ Zakończyła się akcja podniesienia i wywozu brytyjskiej lotniczej miny morskiej. Waży 900 kg, a samego materiału wybuchowego ma ponad 400 g. Okręt z tym niebezpiecznym obiektem jest już poza główkami świnoujskiego portu w drodze na poligon morski, gdzie mina zostanie zneutralizowana ■ Awaria jest możliwa w każdej oczyszczalni. Czasem przez mieszkańców. Z kanalizacji wyciągaliśmy już chyba wszystko - przyznaje Sebastian Mamzer, prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Dziwnowie. Pracownicy Zakładu znajdowali w niej między innymi pojemniki, ubrania, 100 m kwadratowych siatki rybackiej, folie, podpaski czy prezerwatywy. Czy podobna awaria oczyszczalni ścieków jak ta w Warszawie mogłaby się zdarzyć w Waszym Zakładzie? Sebastian Mamzer, prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Dziwnowie: Tak. Taka awaria może wystąpić praktycznie w każdej oczyszczalni ścieków w Polsce ■ Pod koniec października rozpoczęły się prace pogłębiarskie na torze podejściowym do portu w Dziwnowie. - Wykonawca, Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. z Gdańska, wybierze z dna toru i odłoży na klapowisko morskie ponad 19 tys. metrów sześciennych urobku – informuje Ewa Wieczorek, rzecznik prasowy Urzędu Morskiego w Szczecinie. Koszt robót to ok. 813 tys. złotych. Mają się zakończyć w połowie listopada ■ Międzyzdroje: Na 102. koło oczyszczalni ścieków w Międzyzdrojach doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierowca audi zatrzymał się prze pasami do Netto, ale jadąca na nim kobieta z volkswagena nie zdążyła i najechała na na tył samochodu. ■ W Wapnicy 4 listopada około godziny 17:00 strażacy na ulicy Okrągłej brali udział w akcji gaszenia domu jednorodzinnego, w którym paliło się poddasze. Mieszkańcy i sąsiedzi próbowali ugasić budynek. Kiedy stwierdzili, że to jest niemożliwe , zaczęli ratować dobytek. Z domu ewakuowano wszystkich mieszkańców i psy ■ Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Węglorz, uprzejmie informuje, że zmianie uległ termin najbliższej sesji Rady Miejskiej w Międzyzdrojach. Zaplanowana na dzień 7 listopada sesja została przełożona na 15 listopada 2019 roku ( piątek) o godz.12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach. Za zmiany przepraszamy ■ Woliński Park narodowy serdecznie zaprasza młodzież szkolna, dzieci, grupy zorganizowane, turystów indywidualnych oraz wszystkich chętnych na zajęcia przyrodnicze z edukacji leśnej na plenerowej ścieżce edukacyjnej Leśne Wzgórze WPN. Ścieżka została zrealizowana wspólnie z Partnerem projektu - Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Zajęcia prowadzimy w poniedziałki od 10.00 do 14.00. na terenie Muzeum Przyrodniczego WPN, przy ul. Niepodległości 3 w Międzyzdrojach ■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■