POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [18.08.2019, 19:42:59] • Międzyzdroje

Kiedyś parkowali po prawej, teraz parkują po lewej

Kiedyś parkowali po prawej, teraz parkują po lewej

fot. ikamien.pl

Okolice klifu w Międzyzdrojach to teren od zawsze pełen samochodów stojących na poboczu. Kierowcy, idąc na plażę, muszą przecież gdzieś zaparkować. Do niedawna stawiali samochody z prawej strony pobocza. Dziś natomiast po przeciwnej.

Wyjazd z Międzyzdrojów drogą nr 102 w kierunku Dziwnowa. Po obu stronach jezdni lasy Wolińskiego Parku Narodowego. Prawe pobocze odgrodzone słupkami już uniemożliwiło kierowcom parkowanie na tym odcinku.

Kiedyś parkowali po prawej, teraz parkują po lewej

fot. ikamien.pl

Przenieśli się więc na drugą stronę szosy - auta stoją na lewym poboczu, stwarzając niebezpieczeństwo innym użytkownikom drogi. Wniosek, który się nasuwa podczas patrzenia na te przepychanki z prawej na lewą - wciąż brakuje miejsc parkingowych, zarówno darmowych, jak i płatnych.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość • Czwartek [22.08.2019, 15:10:49] • [IP: 145.239.93.**]

Ale to inny waldek ma sposobnosc kuchcic dla delfinow i znany jest z takiego oznaczenia.

Gość • Wtorek [20.08.2019, 02:42:13] • [IP: 31.2.116.**]

Witkowski jest mój i się od niego odp

Gość • Wtorek [20.08.2019, 01:06:35] • [IP: 188.146.226.***]

Gdzie jest policja? Czemu nic nie robi?

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 20:48:11] • [IP: 80.245.177.*]

Są takie miejsca w naszym kraju gdzie można podjechać prawie pod samą wodę i zaparkować za darmo na miejskim terenie, ale jak widać nie każde miasto potrafi zachęcić turystów do przyjazdu, a Międzyzdroje niestety zniechęcają.

Gośćjagódka • Poniedziałek [19.08.2019, 16:43:51] • [IP: 89.174.73.**]

to jest już teren poza miastem. parking jest tuż przed, ale PAŃSTWU szkoda paru złotych-konkretnie 20-.to samo, gdy słyszę cokolwiek o brudnym mieście i plaży.a PAŃSTWO szanuje pracę ZOŚ, a PAŃSTWO sprząta po swoich pieskach, a PAŃSTWO wrzuca śmieci do kosza?PAŃSTWO przyjechało i ma wszystko w dupie.a te głupie tłumaczenie, że na chwilkę.wstyd.żyje moje miasto z wczasowiczów, to prawda, ale odnoszę ostatnio wrażenie, że niektórzy z nich, to prawdziwe pasożyty,

Mieszkaniec Świnoujścia • Poniedziałek [19.08.2019, 11:39:36] • [IP: 31.11.129.**]

Poza obszarem zabudowanym nie wolno parkować z lewej strony. Policja - brać się za wypisywanie mandatów. A zwłaszcza jeśli by mógł, dobry byłby w tym sierżancik Witkowski z posterunku policji Świnoujście Warszów.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 11:01:28] • [IP: 79.186.206.***]

Po co parkingi w tym polskim Las Vegas? Nie potrzebne nikomu, za to pierdyliard wilii, apartamentowców, bud handlowych, tego to potrzeba bez liku.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 10:10:24] • [IP: 37.47.140.**]

czy naprawde posla policja jest taka nieudolna i nie wie co ma zrobic?

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 09:55:37] • [IP: 83.20.234.***]

Park zrzuci parę GŁAZÓW i po kłopocie!

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 09:03:12] • [IP: 80.245.177.***]

Kiedy jedziesz w góry w Alpy pod każdym stokiem masz darmowy parking u nas płac za wszystko

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 08:56:41] • [IP: 37.47.134.***]

GDZIE POLICJA?? Tam jest oznakowanie widoczne i każdy kierowca wie że nie wolno tam parkować-ciekawe czy w Niemczech by to zrobili??Nie no bo tam zaraz jest policja!

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 08:48:15] • [IP: 62.69.251.***]

Życie kontra urzędniczy łeb

rys • Poniedziałek [19.08.2019, 08:43:02] • [IP: 83.8.118.***]

parkowanie po tej drugiej stronie jest jeszcze bardziej niebezpieczne niz poprzednie, a swoją drogą parking jest ale szkoda wydać tych parę złotych lepiej stwarzać zagrożenie dla zdrowia i życia innych

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 08:31:05] • [IP: 89.174.73.**]

Ja bym zrobił tam parking oczywiście nieodpłatny. W końcu przyciagajmy turystów, a nie odpychajmy.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 02:47:15] • [IP: 31.1.107.***]

1-kto z władz parku lub rodziny bo park jest. ...ą zasiada we władzach miasta. 2-jest takie coś jak pas drogowy i pytanie do kogo należy i wszelkie prezentacje jak i obowiązki należą do właściciela 3- po co to zamieszanie za chwilę tylko śliskie liście które opadły z drzew będą poważnym zagrożeniem dla kierowców bo nikt tego nie sprząta. 4 brak właściciela -czekamy na wiatr

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 01:16:41] • [IP: 145.239.91.**]

Koniowi zameldowac najlepiej jak na konfidenta przystalo.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 23:27:50] • [IP: 37.47.148.**]

Przecież to jest już za miastem , sprawa dla 112 , smw d...e to ma.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 23:11:13] • [IP: 188.146.66.**]

Won z wczasowiczami. Po co nam dudki jak mawiają górale. Damy sobie radę bez ich pieniędzy. Mamy 500+ i inne prezenty. Miasto wolne od wczasowiczów.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 22:56:45] • [IP: 185.130.44.***]

Waldek bracie, gdzie Ty jestes. Delfinom sniadanko podane? Felfiny czekajo.

waldi • Niedziela [18.08.2019, 22:47:28] • [IP: 37.30.35.***]

I komu to przeszkadzało, że tam parkowali. Pewnie maczała w tym palce Straż Miejska nikomu nie potrzebna. Gdyby parkingi w mieście nie zdzierały tak, to pewnie by się zapełniły i problem sam zniknie.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 22:06:58] • [IP: 81.219.200.***]

Na każdym kroku widać brak przewidywania, doświadczenia i gapiostwo obecnej władzy.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 21:51:00] • [IP: 145.239.91.**]

Psychole mandatowe w komentach. Na badania to skoro chca ludziom krzywde robic mandatami czy zakazami. Klient nasz pan. Chca tam parkowac, zrobimy miejsca parkingowe. Chyba, ze niektorym sie marzy zawracac morza, oceany i rzeki aby plynely pod prad zamiast z pradem lub jaki dzisiaj komentatorek ma humorek.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 21:41:32] • [IP: 77.115.76.***]

Straż ? Chyba leśna, dlaczego miejska? Policja winna sypnąć mandat, niebezpieczeństwo na poboczu

Edek z Łodzi • Niedziela [18.08.2019, 21:34:52] • [IP: 77.253.21.***]

A w trzy kubki jak grali tak dalej grają...

Gość • Niedziela [18.08.2019, 21:23:29] • [IP: 37.47.163.***]

Odpowiedni mandat i po problemie, nie jakieś 100 zl, od 1000 powinni startować to by się nauczyli.

Oglądasz 1-25 z 33
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Gmin z najmniejszą frekwencją gm. Świerzno - 51,85%. Gminy z największą frekwencją gm. Dziwnów 80,85% ■ Powiat kamieński: Frekwencja 62,76% Liczba kart ważnych 26 450 Liczba uprawnionych 42 147 ■ OSTRZEŻENIE NUMER 122/I/2020 BURZE Stopień zagrożenia: 1 Ważność: dnia 29-06-2020 do godz. 20:00 Obszar: województwo dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie. Przebieg: Wraz z przemieszczającym się płytkim ośrodkiem niskiego ciśnienia nad naszym krajem, prognozuje się występowanie burz z umiarkowanym opadem deszczu o wydajności od 10 do 30 mm/m2 oraz wiatr wiejący w porywach do 70-80 km/h z kierunków południowo-zachodnich ■ Wczasowicze z regionów ryzyka wyrugowani z Heringsdorfu! Jak poinformował serwis niemieckiej telewizji NDR, turyści, którzy przyjechali na wakacje do Heringsdorfu na Uznamie zostali zmuszeni do opuszczenia wyspy uznam. Takie sankcje dotknęły 14 osób – gości z tak zwanych obszarów wysokiego ryzyka czyli terenów Niemiec zagrożonych koronawirusem. Usunięcie gości to wynik czujności właścicieli kwater prywatnych. Jeden z nich miał sprawdzić pochodzenie gości. Gdy okazało się, że przyjechali z rejonu objętego epidemią, mieszkaniec odmówił ich przyjęcia. Dodatkowo powiadomił urząd powiatowy i Ordnungsamt. Jak poinformował rzecznik powiatu Achima Froitzheima, ta „sytuacja pokazuje, że wynajmujący kwatery i hotelarze są bardzo uważni i dobrze działa przepływ informacji. Przemysł turystyczny nad Morzem Bałtyckim cieszy się z rozpoczęcia sezonu. „Chcemy jednak, aby nasi mieszkańcy pozostali zdrowi, a nasi goście mogli także zdrowi po urlopie opuścić ten region”. Według aktualnie obowiązujących przepisów turyści nie mogą wjeżdżać do Meklemburgii-Pomorza Przedniego, jeśli pochodzą z okręgu lub miasta, w którym liczba nowych zakażeń na 100.000 mieszkańców była większa niż 50 w ciągu ostatnich siedmiu dni przed wjazdem ■ W efekcie nieodpowiedzialnego zachowania turystów z południa Polski kilkadziesiąt osób w Rewalu zostaje na kwarantannie w hotelu ■ 27-latek zabił swoją babcię. Zadał jej kilka ciosów nożem. Do tragedii doszło w Stuchowie, wsi położonej na terenie gminy Świerzno w powiecie kamieńskim. Mężczyzna, będący pod wpływem narkotyków zabił nożem swoją babcię. W postępowaniu przygotowawczym sąd dzisiaj zastosował areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy ■ Informujemy, że w Porcie Rybackim (Dziwnów, ul. Osiedle Rybackie 16K) rozpoczął swoją regularną działalność handlową Sklep Rybny „Miruna”. Można go znaleźć na parterze budynku Zarządu Portu tj. w specjalnym miejscu, które projektanci tego obiektu, przewidywali właśnie na tego typu sklep. W ofercie są ryby świeże ■ Urokliwe i widokowe klify, lecz niedostępne dla turysty na rowerach ■ Mateusz Stodulski – radny Gminy Kamień Pomorski z Klubu „Ziemia Kamieńska” składa mandat W gminie Kamień Pomorski w okręgu wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim prawdopodobnie na jesieni tego roku odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej Kamień Pomorski. Mateusz Stodulski w Wyborach Samorządowych w 2018 roku wybrany został w skład Rady Miejskiej Kamień Pomorski z listy „Nasza Gmina Nasz Powiat” w Okręgu Wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim. Radny składa mandat z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania ■ W Międzyzdrojach sieć Plusa uruchamia nowoczesną czwartą generację telefonii komórkowej ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 8:00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ Szczecin – starszy mężczyzna. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 554/19 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie ■ Głowa piosenkarza z gabinetu Figur Woskowych w Międzyzdrojach, powróciła na swoje miejsce ■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■