POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [12.08.2019, 17:24:15] • Dziwnówek

Doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 4-letni chłopczyk z urazem głowy został przetransportowany LPR-em

Doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 4-letni chłopczyk z urazem głowy został przetransportowany LPR-em

fot. ikamien.pl

Naprzeciwko sklepu Polo Market w Dziwnówku doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kierujący hondą mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przyczepką renault traffic. W wyniku zderzenia ucierpiał około 4-letni chłopczyk, który został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Szczecinie.

Jak poinformowała Aleksandra Berenda, rzecznik prasowy KPP w Kamieniu Pomorskim - Kierujący Hondą, czyli 40-letni mężczyzna nie zachował szczególnej ostrożności wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustępując przy tym pierwszeństwa jadącemu z przyczepką renault traffic, co doprowadziło do zderzenia pojazdów.

Doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 4-letni chłopczyk z urazem głowy został przetransportowany LPR-em

fot. ikamien.pl

W wyniku zderzenia drogowego poszkodowane zostało dziecko, około 4-letni chłopczyk – pasażer hondy, które z urazem głowy zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala w Szczecinie. W hondzie jechały cztery osoby, w renault dwie, kierujący renault ma 29 lat. Kierowcy byli trzeźwi.

Doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 4-letni chłopczyk z urazem głowy został przetransportowany LPR-em

fot. ikamien.pl

- Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu były dwa zespoły ratownictwa medycznego WSPR w Szczecinie. Jeden pacjent – chłopiec w wieku 4 lat z urazem głowy – został przekazany zespołowi LPR i trafił do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 21:11:07] • [IP: 31.0.81.**]

to chyba wypadek a nie kolizja panie redaktorze

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 18:10:28] • [IP: 37.47.150.**]

Po co info o wieku kierownicy z Renault?

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 17:52:16] • [IP: 37.47.150.***]

A może kierowca Renault jechał od ronda z prawym kierunkowskazem?

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ W dniu 16.09.2019 r. o godz. 12.30 odbedzie się podpisanie umów na dofinansowanie inwestycji na drogach Powiatowych z funduszu Dróg Samorządowych. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym ■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz. 14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ 7 września na terenie podzamcza przy wieży zamkowej w Golczewie odbędzie się akcja Narodowe Czytanie. W tym dniu Stowarzyszenie Społeczny Komitet Remontu Kościoła Parafialnego w Golczewie jest również organizatorem imprezy pn. „Spotkajmy się na wzgórzu zamkowym w Golczewie” w ramach, której organizatorzy chcą zachęcić organizacje pozarządowe do wspólnej debaty związanej z wieżą zamkową. W programie wydarzenia znajdzie się także miejsce na wspólne czytanie jednej z nowel Bolesława Prusa pt. „Katarynka”. Akcja Narodowe Czytanie w Golczewie organizowana jest po raz pierwszy i została oficjalnie zgłoszona do ogólnopolskiego wydarzenia. Głównym promotorem całej akcji jest Prezydent RP. ■