POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [11.08.2019, 10:27:02] • Międzyzdroje

Pani Marszałek Sejmu w Międzyzdrojach

Pani Marszałek Sejmu w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Małgorzata Kidawa-Błońska – polska socjolog, producentka filmowa, polityk, wicemarszałek Sejmu VIII kadencji, członkini Komisji Kultury i Środków Przekazu 7 sierpnia przebywała w Międzyzdrojach.

Do mnie zadzwoniła zastępca burmistrza Międzyzdrojów Pani Beata Kiryluk z informacją, że na krótko przyjeżdża do Międzyzdrojów znana mi Marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska i czy mogę towarzyszyć tej wizycie. Ucieszyłem się, ponieważ miałem przyjemność wcześniej swobodnie z Panią Marszałek rozmawiać. Ta przesympatyczna kobieta o bardzo wysokiej kulturze osobistej zawsze w moim sercu ma miejsce.

Przyjechałem na parking MDK-u. Wkrótce przyjechały samochody oblepione różnymi naklejkami Koalicji Obywatelskiej z której wysiadła cała grupa uśmiechniętych młodych ludzi w śród których była Pani Marszałek i parlamentarzyści. Było serdeczna powitanie. Gospodarzami byli: zastępca burmistrza Beata Kiryluk i Przewodniczący Rady Miejskiej w Międzyzdrojach Jan Węglorz. Cała grupa ruszyła na promenadę. Z uśmiechem na ustach, rozdawano ulotkę - „szóstka Schetyny". Nie było żadnej bariery pomiędzy tą grupą, a spacerującymi ludźmi. Wymiana zdań, pozdrowień i uśmiechu widać było na każdym kroku. Był to zupełnie inny obraz jak często widzimy w telewizji. Aż żal, że ta wizyta trwała tak krótko, bo tylko 36 minut. Zaproponowałem zrobienie wspólnego zdjęcia przy nowo wybudowanym oceanarium. Pani Marszałek na pytanie dlaczego tak szybko opuszczają Międzyzdroje odpowiedziała mi że jej przykro. Bardzo mi się tu podoba, a do tego piękna pogoda. Jednak powstał taki harmonogram odwiedzenia Goleniowa, Międzyzdrojów, Dziwnowa, Rewala i dlatego tak szybko odjeżdżamy, by wszędzie zdążyć. Do zobaczenia już wkrótce.

Pani Marszałek Sejmu w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Pani Marszałek Sejmu w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Pani Marszałek Sejmu w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Pani Marszałek Sejmu w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Pani Marszałek Sejmu w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Mieszkaniec.. • Poniedziałek [12.08.2019, 17:51:55] • [IP: 5.60.34.***]

Eh... brakuje tylko jeszcze tęczy..

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 16:02:20] • [IP: 37.30.17.**]

Z tym próchnem to mówisz o swojej matce. Oj nie ładnie tak pisać o mamusi. Wykarmiła Ciebie własną piersią, a tu taka zapłata. Gdzie wychowanie, kultura osobista?

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 14:24:37] • [IP: 185.210.36.***]

TO STARE PRÓCHNA już nic nie zmienią na lepsze dla nas tylko dla siebie kasa

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 12:51:10] • [IP: 5.173.144.***]

Od kiedy politycy interesują się tak małą wioską jak Międzyzdroje. Szukają wyborców dokładnie wszędzie.

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 12:45:18] • [IP: 37.30.26.***]

Sprawdzają teren. W wisełce miało być miejsce dla imigrantów ponoć.

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 12:42:59] • [IP: 37.30.26.***]

Ideologia LGBTQ na siłe

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 12:27:44] • [IP: 188.47.61.***]

37.30.53 Treść twojego wpisu dotyczy rządów PO. Jacy są inteligenci już wszyscy wiedzą, największym ich" atutem" jest przygarnianie cudzej kasy!

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 12:26:13] • [IP: 37.30.52.**]

Brakuje nam w sferze publicznej takich osób jak Pani Marszałek Kidawa-Błońska. To co nam serwuje pis, a zwłaszcza zdymisjonowany Marszałek Kuchciński to dno. Muszę się wstydzić za te wszystkie niekonstytucyjne działania na każdym kroku. Za granicą tracimy dobrą opinię, stajemy się pośmiewiskiem w Europie. Śmieją się ze minie, ale z Was też! Z nas wszystkich na czele z Kaczyńskim!

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 11:29:31] • [IP: 37.47.140.**]

czy mając tyle zaszczytnych zawodów można którys naleyżycie wykonywać. Nie, no moye tzlko yawod politzka

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 10:02:35] • [IP: 31.0.35.***]

Głosujce na PO. Będziecie mieli jak w Warszawie za obecnego prezydenta. Chyba ze to komuś ofpowiada

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 07:47:40] • [IP: 178.219.134.***]

Żenada.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 23:38:10] • [IP: 37.248.152.**]

Ja nie wiem. ... czy to aby wam coś w głowach nie wyhamowało:) już dawno :)))))) jeszcze nigdy nasz kraj się tak nie rozwijał. ... a dla was zawsze będzie źle puki nie dostaniecie koryta :))))))) kochane PO

Gość • Niedziela [11.08.2019, 23:36:48] • [IP: 188.146.226.***]

Stocznie zlikwidowali a z tym tysiące miejsc pracy. Pracują ale dla Niemca

Gość • Niedziela [11.08.2019, 23:20:18] • [IP: 37.30.53.***]

Po przejęciu władzy przez Kaczyńskiego wszystkie inwestycje wyhamowały. Polska powoli zaczyna zwalniać swój rozwój. To jest cofanie się pod każdym względem. Teraz już wiadomo, ze nie zrównamy się z krajami rozwiniętymi, a fundusze unijne będą coraz mniejsze. To jest tragedia dla nas wszystkich. Najbardziej ucierpią wszyscy słabsi, biedniejsi. Już wiadomo ze żadne 500 + nie pomoże. Pis nie posiada zaplecza intelektualnego. Są po prostu słabi. Jeżeli pis utrzyma władzę to wszystko w krótkim czasie runie jak domek z kart. Chcecie tego to głosujcie na dziwnego człowieka jakim jest Kaczyński. Proszę się przyjrzeć na prezesa jak dziwnie się zachowuje. Tylko on tak się zachowuje. Może trzeba go zbadać, bo to jest dziwne.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 21:40:28] • [IP: 77.253.135.***]

Jakoś nie podnieca mnie ta Pani a tym bardziej partia, którą reprezentuje. Ale jedno trzeba przyznać, że KO robi kampanię za własne pieniądze, a nie jak PiS za publiczne, który zawsze znajdzie pretekst by robiący kampanię wyborczą oficjele znaleźli się w odpowiednim miejscu...

Gość • Niedziela [11.08.2019, 21:33:01] • [IP: 46.77.130.***]

Głosujcie sobie na PO, nic to nie zmieni, może ze 20 procent jako koalicja będą mieli. Dlaczego? Ano dlatego, że PiSiory biednym podnieśli poziom życia, a że 3/4 w tym kraju zarabia sporo poniżej średniej krajowej to wybór 3/4 będzie oczywisty. DLaczego mam nie głosować na ludzi którzy realizują swój program jako jedyna partia po upadku komuny? Dlaczego mam nie oddać głosu na ludzi dzięki którym wiele dzieciaków nie chodzi głodna i obdarta? Wam tam w Międzyzdrojach dobrze się żyje, bo prowadzicie swoje biznesy wyzyskując w większości ludzi właśnie z tej 3/4 części i tak się podorabialiście milionowych majątków, a teraz lament, bo pisiory was kroją. Prawidłowo, wy wyzyskujecie, oni wyzyskują was, uczciwy i sprawiedliwy układ. Inżynierów, lekarzy i architektów z orientu nam nie trzeba, mamy swoich. Orient niech buduje kapitalizm w skandynawii czy u Angeli. U nas kapitalizm budują Ukraińcy, przynajmniej im kulturowo bliżej do nas niż ciapakom.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 21:31:38] • [IP: 37.7.177.***]

a gdzie nasze pieniądze z OFE?

Gość • Niedziela [11.08.2019, 18:25:31] • [IP: 77.114.177.**]

A kto pisowni wypracował i zostawił te pieniądze, przecież oni tylko rozdają nasze a sami w godzinach pracy robią kampanie. Głosuje na PO

Gość • Niedziela [11.08.2019, 18:00:57] • [IP: 5.172.234.**]

Ale jaja hahahahahahhahaah (Platfuska • Niedziela [11.08.2019, 12:58:50] • [IP: 37.120.148.**]) hahahahahah

Gość • Niedziela [11.08.2019, 17:55:48] • [IP: 188.147.96.***]

Nie podoba się wam Pani Marszałek? Wiem wielu uwielbia Kuchcińskiego, teraz już zwykłego posła ogrodnika, który mocno przesadził tak ja to robią ogrodnicy, ale kto zwróci mnie pieniądze zmarnowane przez niego. Zresztą roztrwoniono pieniądze wszędzie nawet na ochronę Kaczyńskiego wydano miliony. To moje pieniądze i nie dam się oskubać. Jeżeli dajecie się oskubać płacąc ponad 30 dodatkowych opłat Pisu to dajcie się okradać, bo jak to nazwać. Ja się z tym nie zgadzam! Będę walczyć z tymi krętactwami, bo to jest moje życie.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 17:32:09] • [IP: 185.210.36.***]

NIGDY W ŻYCIU NIE ZAGŁOSUJĘ NA PO CO JUŻ ZAPOMNIELIŚCIE WSZYSTKIE ZAMROŻONE PŁACE I PRACĘ DO 67 SZTUCZNE WIELKIE ZĘBY I SZTUCZNY UŚMIECH

Gość • Niedziela [11.08.2019, 16:37:16] • [IP: 79.186.208.***]

pozdrawiam serdecznie PANIA MARSZALEK SEJMUBEDE GLOSOWAC NA PO

Gość • Niedziela [11.08.2019, 15:14:42] • [IP: 93.94.191.***]

A niby skad ale odkrycie...

Gość • Niedziela [11.08.2019, 14:50:10] • [IP: 37.248.215.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [11.08.2019, 14:44:44] • [IP: 37.248.215.***]

Nie znam tej Pani.To tak przedwyborczo?? Dziwię się niektórym pistujacym stołki.

Oglądasz 1-25 z 35
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■