POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [10.08.2019, 09:37:10] • Kamień Pomorski

Samochód dachował - nie ma poszkodowanych

Samochód dachował - nie ma poszkodowanych

fot. ikamien.pl

To już drugi w ciągu kilku dni przypadek dachowania samochodu.

Tym razem dachował samochód jadący drogą krajową nr 102 od Międzywodzia w kierunku Kołczewa. BMW było na kamieńskich rejestracjach, jechał nim tylko kierowca. Podczas wypadku na szczęście nic mu się nie stało. Nie wiadomo, co było przyczyną zdarzenia, bo ruch na drodze jest normalny.

Samochód dachował - nie ma poszkodowanych

fot. ikamien.pl

Na miejsce przyjechała policja i strażacy.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Niedziela [11.08.2019, 22:39:33] • [IP: 77.253.25.**]

To ten cep co w wolinie gumy pali? jak tak to zutylizowac jego padline A jemu kupić resoraki

Gość • Niedziela [11.08.2019, 09:10:55] • [IP: 31.0.40.***]

Niemiec płakał że śmiechu jak sprzedawał tego wypierdzianego trupa

Gość • Niedziela [11.08.2019, 08:50:59] • [IP: 46.169.151.***]

Będziesz kostkę zrywał jak przypierdolisz kolejnym gruzem w krawężnik.

Ramzes III • Niedziela [11.08.2019, 07:30:17] • [IP: 83.20.250.**]

No i impotent skończył hehe Kuska jak to laski mówiły chłopu nie drgala to swirowal gratem i tego nawet nie potrafi haha

Gość • Niedziela [11.08.2019, 03:58:02] • [IP: 46.169.124.**]

A psy w Wolinie gdzie były -spały? spirala się nakręcała, cud że nikt nie zginą.

Gość • Sobota [10.08.2019, 15:55:49] • [IP: 83.11.228.**]

wiadomo bmw

Gość • Sobota [10.08.2019, 11:20:06] • [IP: 5.174.61.***]

Kupię drugą i będę teraz zrywa kostkę

Gość • Sobota [10.08.2019, 10:39:24] • [IP: 5.173.185.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [10.08.2019, 10:31:15] • [IP: 5.60.68.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [10.08.2019, 10:02:51] • [IP: 37.30.34.**]

Doczekał się !! Ciekawe czy dalej będzie kręcił driftował i palił gumę na parkingu na ulicy Małej w Wolinie !!

Gość • Sobota [10.08.2019, 09:55:33] • [IP: 83.14.51.***]

A taka ładna była