POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [09.08.2019, 12:32:54] • Wicko

Chuligańskie harcowanie na terenie WPN – J. Wicko

Chuligańskie harcowanie na terenie WPN – J. Wicko

fot. ikamien.pl

Jezioro Wicko i przyległy teren Krainy 44 Wysp to tereny objęte ochroną. Wolińskiego Parku Narodowego.

8 sierpnia 2019 roku tuż po godzinie 16.00 harcowali na motorach wodnych współcześni piraci. Ścigali się na Jeziorze Wicko. Wypłynęli z kierunku nowej mariny w Łunowie w kierunku Lubina na Zalew Szczeciński. Co jakiś czas mniejsze lub bardzo liczne grupy szybkich motorów wodnych przepływały po Jeziorze Wicko- najczęściej Zalewem Szczecińskim do Świnoujścia i odwrotnie.

Chuligańskie harcowanie na terenie WPN – J. Wicko

fot. ikamien.pl

Ignoruje się ciszę i zakaz pływania na akwenach Wolińskiego Parku Narodowego. Tutaj można zobaczyć żeglarzy i piękne białe żagle, są też rybacy, którzy stawiają żaki i wybierają rybę. Takie pływanie jest uzgodnione z Morskim Urzędem w Szczecinie i Wolińskim Parkiem Narodowym. W innym przypadku jest to naruszenie prawa i powinno skończyć się karą.

Chuligańskie harcowanie na terenie WPN – J. Wicko

fot. ikamien.pl

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Piątek [16.08.2019, 07:46:52] • [IP: 37.47.140.**]

dlaczego policja nic nie robi i nie karze czegos podobnego? MAndaty ale nie po 50 zl tylko solidne, tak ze nowobogacki odczuje to. Dlaczego w miejscowosciach nadmorskich jezdza po ulicach wozkami, hulajnogami elektrycznymi dzieci bez nadzoru rodzicow? Czeka sie na tragedie?

Moralnosc Kalego • Środa [14.08.2019, 12:04:14] • [IP: 109.70.100.**]

Ciekawe czy puscicie ten komentarz? Czepiacie sie skuterow a sam pan Andrzej R robiac zdjecia dla ikamien.pl swoim dronem lamie przepisy. Robi zdjecia lotnicze w sterfie EPR 22 Min: 0 ft, Max: 3800 ft Woliński Park Narodowy strefa stale aktywna gdzie obowiazuje zakaz lotow na terenia Wolinskiego Parku Narodowego. Tak samo jak lamie zakaz lotow w strefie CTR Heringsdorf, latajac nad Swinoujsciem stwarzajac zagrozenie dla samolotow i helikopterow LPR. Chcecie sie czepiac to sami badzcie w porzadku!

Gość • Wtorek [13.08.2019, 04:15:42] • [IP: 83.11.225.***]

Ja myślę żeby z zasady karać za wszystko za to że żyje za to że ma coß za to że jedzie a nie idzie za to że w swoim domu pali papierosy ludzie co się z wami stało zazdrość i nienawiść rozumy niektórym zjada

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 15:12:52] • [IP: 77.253.16.**]

"Dupcia" przewieziona, zadowolona i pewnie zniżkę da. Cel uświęca środki...

Gość • Niedziela [11.08.2019, 18:03:57] • [IP: 188.147.96.***]

W sobotę i niedzielę było jeszcze gorzej. Jakiś z wysoką temperaturą zdemontował tłumik i tak wył w Lubinie, że było słychać w Przytorze.

Gość • Sobota [10.08.2019, 09:05:01] • [IP: 37.248.215.***]

Powinno ale się nie skończy, bo tu turysta jest Panem i może wszystko

Gość • Sobota [10.08.2019, 05:50:11] • [IP: 87.205.233.***]

Śmieci karać aż im kapcie spadna

Gość • Sobota [10.08.2019, 02:07:52] • [IP: 5.174.109.**]

To wyjdz i działaj a nie płacz na portalu bo Twoja parkowa jurysdykcja wiesz czym jest ograniczona

Gość • Piątek [09.08.2019, 22:29:38] • [IP: 89.174.73.**]

WPN zakaz wędkowania zakaz zbierania grzybów i jagód a może jeszcze zakaz zbliżania się do parku. Państwo w państwie.Zakaz zejścia na plażę w Świętoujściu. Powoli WPN przejmie gminę a mieszkańców ogrodzi od lasu. Biała Górą też rządzi.

Gość • Piątek [09.08.2019, 22:04:10] • [IP: 83.11.223.***]

Bardzo dobrze niech latają gdzie chcą pozdrawiam

Gość • Piątek [09.08.2019, 21:17:50] • [IP: 77.253.25.***]

Kiedy WPN wyda zakaz oddychaniem swieżym powietrzem na terenie parrku, już prawie wszystko zabronione

Gość • Piątek [09.08.2019, 21:05:29] • [IP: 5.173.208.***]

Ale kocopoł

Gość • Piątek [09.08.2019, 19:47:30] • [IP: 31.0.34.***]

A wiatr ile hałasu powoduje. Trzeba wiatr karać! !

Gość • Piątek [09.08.2019, 18:01:19] • [IP: 83.23.194.***]

tytuł mrozi krew w żyłach :)

Gość • Piątek [09.08.2019, 15:57:08] • [IP: 5.60.69.*]

Ale dużo halasu robią też duże zbiorowiska ludzi... Mówię tu o wczasowiczch. Też powinno się zlikwidować, halasuja też szkoły, stadiony miejskie, muszla koncertowa, dyskoteki, budowy, samochody, motory, ptaki, i różne zwierzeta... A najbardziej ryczace jelenie na rykowisku, potrafią cała noc ryczeć... j to wszystko przeszkadza moherom... Prawda? Może najpierw niech sami siebie zlikwiduja bo dzieci już nawet nie maja gdzie w piłkę grać...

Gość • Piątek [09.08.2019, 15:55:58] • [IP: 94.254.232.***]

A te siatki rybackie to mogą stać na wodach WPN? Jak tak, to czemu skutery nie mogą pływać? Rybak na wiosłach pływa, czy starym dieslem co normy EURO to spełnia na minusie :)

Gość • Piątek [09.08.2019, 15:31:02] • [IP: 31.0.81.***]

Bez paniki popłwali i odpłyneli i dalej jest cisza. A na wodzie są znaki, że strefa ciszy?

Gość bodzio • Piątek [09.08.2019, 15:17:09] • [IP: 89.174.73.**]

Wszechobecny WPN to największa zakała, nawet szlak z Kawczej na Białą zamknięty. Jak nie służy ludziom to komu, tylko leśnikom?

Gość • Piątek [09.08.2019, 14:32:09] • [IP: 83.23.193.**]

WPN nie widzi bo zajęty pilnowaniem zejścia na plaże w Świętouściu...

Gość • Piątek [09.08.2019, 13:29:24] • [IP: 80.187.110.**]

Morskie wody wewnętrzne i wpn może pocaławać

Gość • Piątek [09.08.2019, 13:28:18] • [IP: 37.30.51.**]

XD?

Gość • Piątek [09.08.2019, 13:18:23] • [IP: 83.25.61.***]

karać wysokimi grzywnami wszytskich użytkowników urządzeń, emitujących duży hałas, typu quady, skutery wodne. Nie las i dzika przyroda jest miejscem do tego typu sportów, ograniczeni ludzie nic nie uszanują, chwila zabawy, o skutkach nie myślą

Gość • Piątek [09.08.2019, 13:14:01] • [IP: 37.47.151.***]

Kormorany wypłoszą chociaż . .. nie ma się co zpinać.

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■