POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [07.08.2019, 17:39:10] • Międzyzdroje

Za miesiąc będziemy tankować w nowej stacji paliw „MOYA” w Międzyzdrojach. Zobacz film!

Za miesiąc będziemy tankować w nowej stacji paliw „MOYA” w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Nową stację paliw sieci MOYA przy współpracy z firmą Anwim S.A. wybudowano tuż przy wjeździe do Międzyzdrojów, przed wiaduktem kolejowym na dw. 102. Stacja, jako pierwsza, będzie posiadała dwa stanowiska ładowania dla elektrycznych samochodów. Trwają prace wykończeniowe.O kilka zdań o tej inwestycji poprosiliśmy inwestora Pana Wojciecha Tesznera:
- Inwestycja jest realizowana we współpracy z firmą Anwim S.A. , będącą obecnie największym, prywatnym operatorem na rynku paliw płynnych w Polsce. Utworzona przez Anwim S.A. sieć stacji paliw MOYA, w ramach której funkcjonować będzie stacja, jest dla znacznej liczby klientów atrakcyjną alternatywą wobec działających w naszym kraju zagranicznych koncernów, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i obsługi klienta. Mieliśmy uruchomić stację przed sezonem, ale z przyczyn dużej ilości wymiany gruntu powstały opóźnienia. Może uda się nam uruchomić stację na koniec sierpnia. Zatrudnimy kilkanaście osób. Myślę że lokalny rynek pracy zyska. Trwa kompletowanie pracowników. Zapraszam

Za miesiąc będziemy tankować w nowej stacji paliw „MOYA” w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Stacja paliw będzie działać w ramach sieci stacji franczyzowych, w której działa obecnie ponad 200 stacji. Stacja prowadzić będzie sprzedaż detaliczną dwóch gatunków olejów napędowych i dwóch gatunków benzyny bezołowiowej, LPG (autogazu) oraz dodatku AdBlue.

Za miesiąc będziemy tankować w nowej stacji paliw „MOYA” w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Do dyspozycji klientów będzie osiem stanowisk tankowania ze wszystkimi produktami, w tym dwa dedykowane pojazdom ciężarowym wraz z tzw. satelitą. Dodatkowo będą też dwa stanowiska ładowania samochodów elektrycznych wyposażone w najnowocześniejsze stacje szybkiego ładowania.

Za miesiąc będziemy tankować w nowej stacji paliw „MOYA” w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Będzie to przyjazne miejsce dla podróżnych, z kameralnym pokojem dla matek z małymi dziećmi (obowiązkowy przewijak) oraz kącikiem zabaw dla trochę większych pociech.

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Piątek [09.08.2019, 12:38:09] • [IP: 188.146.24.**]

będą jaja na tej drodze :D

Gość • Czwartek [08.08.2019, 20:08:08] • [IP: 31.0.37.***]

A gdzie parking dla Ciężarówek??

Gość • Czwartek [08.08.2019, 10:20:52] • [IP: 5.173.152.***]

A recznej myjni jak nie bylo tak nie bedzie.

Gość • Środa [07.08.2019, 21:37:35] • [IP: 188.146.64.***]

Praca stała, a nie sezonowa. Ciekawe jakie są warunki zatrudnienia.

Kipek • Środa [07.08.2019, 19:50:04] • [IP: 37.47.162.***]

Zastanawia mnie organizacja ruchu na drodze nr 120. Przy dużym sezonowym natężeniu ruchu zjazd na stację bez pasa wyłączenia od strony ronda będzie korkował główny ciąg komunikacyjny gminy. Wyjazd ze stacji w lewo w stronę Międzyzdrojów będzie niewykonalny.

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■