POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [07.08.2019, 17:39:10] • Międzyzdroje

Za miesiąc będziemy tankować w nowej stacji paliw „MOYA” w Międzyzdrojach. Zobacz film!

Za miesiąc będziemy tankować w nowej stacji paliw „MOYA” w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Nową stację paliw sieci MOYA przy współpracy z firmą Anwim S.A. wybudowano tuż przy wjeździe do Międzyzdrojów, przed wiaduktem kolejowym na dw. 102. Stacja, jako pierwsza, będzie posiadała dwa stanowiska ładowania dla elektrycznych samochodów. Trwają prace wykończeniowe.O kilka zdań o tej inwestycji poprosiliśmy inwestora Pana Wojciecha Tesznera:
- Inwestycja jest realizowana we współpracy z firmą Anwim S.A. , będącą obecnie największym, prywatnym operatorem na rynku paliw płynnych w Polsce. Utworzona przez Anwim S.A. sieć stacji paliw MOYA, w ramach której funkcjonować będzie stacja, jest dla znacznej liczby klientów atrakcyjną alternatywą wobec działających w naszym kraju zagranicznych koncernów, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i obsługi klienta. Mieliśmy uruchomić stację przed sezonem, ale z przyczyn dużej ilości wymiany gruntu powstały opóźnienia. Może uda się nam uruchomić stację na koniec sierpnia. Zatrudnimy kilkanaście osób. Myślę że lokalny rynek pracy zyska. Trwa kompletowanie pracowników. Zapraszam

Za miesiąc będziemy tankować w nowej stacji paliw „MOYA” w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Stacja paliw będzie działać w ramach sieci stacji franczyzowych, w której działa obecnie ponad 200 stacji. Stacja prowadzić będzie sprzedaż detaliczną dwóch gatunków olejów napędowych i dwóch gatunków benzyny bezołowiowej, LPG (autogazu) oraz dodatku AdBlue.

Za miesiąc będziemy tankować w nowej stacji paliw „MOYA” w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Do dyspozycji klientów będzie osiem stanowisk tankowania ze wszystkimi produktami, w tym dwa dedykowane pojazdom ciężarowym wraz z tzw. satelitą. Dodatkowo będą też dwa stanowiska ładowania samochodów elektrycznych wyposażone w najnowocześniejsze stacje szybkiego ładowania.

Za miesiąc będziemy tankować w nowej stacji paliw „MOYA” w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Będzie to przyjazne miejsce dla podróżnych, z kameralnym pokojem dla matek z małymi dziećmi (obowiązkowy przewijak) oraz kącikiem zabaw dla trochę większych pociech.

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Piątek [09.08.2019, 12:38:09] • [IP: 188.146.24.**]

będą jaja na tej drodze :D

Gość • Czwartek [08.08.2019, 20:08:08] • [IP: 31.0.37.***]

A gdzie parking dla Ciężarówek??

Gość • Czwartek [08.08.2019, 10:20:52] • [IP: 5.173.152.***]

A recznej myjni jak nie bylo tak nie bedzie.

Gość • Środa [07.08.2019, 21:37:35] • [IP: 188.146.64.***]

Praca stała, a nie sezonowa. Ciekawe jakie są warunki zatrudnienia.

Kipek • Środa [07.08.2019, 19:50:04] • [IP: 37.47.162.***]

Zastanawia mnie organizacja ruchu na drodze nr 120. Przy dużym sezonowym natężeniu ruchu zjazd na stację bez pasa wyłączenia od strony ronda będzie korkował główny ciąg komunikacyjny gminy. Wyjazd ze stacji w lewo w stronę Międzyzdrojów będzie niewykonalny.

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■