POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [28.07.2019, 12:24:36] • Kamień Pomorski

DziałaMY Kamień - Święto Bańki Mydlanej!

DziałaMY Kamień - Święto Bańki Mydlanej!

fot. Organizator

Stowarzyszenie „Sercem dla regionu” zaprasza na Święto Bańki Mydlanej, które odbędzie się w niedzielę, 28 lipca, w Kamieniu Pomorskim, w ramach projektu „DziałaMY Kamień!”. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków programu „Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski”.

Już w niedzielę od godz. 15 do 17, błoniami na Placu 5-go Marca (tzw. „ulica zamknięta”) zawładną bańki mydlane. Będzie można podziwiać zaczarowane bańki mydlane, jak również samemu brać udział w ich puszczaniu. Zorganizowana będzie specjalna strefa z płynem do baniek oraz strefa zabaw dla dzieci.

Organizatorzy dodatkowo przygotowali niespodziankę dla pierwszych trzystu dzieci od Misia Sercusia – małe zestawy do puszczania baniek. Dodatkowo do dyspozycji rodziców będzie stoisko z popcornem i watą cukrową – dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wkład własny Stowarzyszenia do kolejnych projektów.

To nie koniec wakacyjnych niespodzianek. W dniu 16 sierpnia /piątek/, również na błoniach placu 5-go Marca, odbędzie się festiwal kolorów w ramach Festiwalu Art and Colors.

Zapraszamy serdecznie!
Stowarzyszenie „Sercem dla regionu”
www.facebook.com/sercemdlaregionu


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■