POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [20.07.2019, 14:22:09] • Region

Nasi zawodnicy jadą na północ Danii na słynne Dana Cup!

Nasi zawodnicy jadą na północ Danii na słynne Dana Cup!

fot. Organizator

Już jutro !!! Ekipa połączonych sił Vinety Wolin i Gryfa Kamień Pomorski wyrusza w 1000 km trasę na północ Danii na słynne Dana Cup. Organizowany tam od lat turniej przyciąga około 25000 zawodników z całego świata w różnych grupach wiekowych. Dość powiedzieć , że turniej odbywa się na 120 pełnowymiarowych boiskach i jest największym wydarzeniem sportowym w tej części Europy.

My udajemy się tam z rocznikiem 2004, który w zeszłym roku na tym turnieju przegrał dopiero po rzutach karnych z reprezentacją Mongolii w 1/8 finału na 120 drużyn startujących w tej grupie wiekowej. Doświadczeni realiami turnieju jedziemy teraz po więcej. Dziękujemy sponsorom wyjazdu, a w szczególności firmie Rickard & Mattias Invest AB ze Szwecji - developerowi, który wkrótce rozpoczyna wielką inwestycję budowlaną w Dziwnówku - Baltic Riviera (www.balticriviera.pl).
Prosimy o trzymanie kciuków - wyniki na bieżąco będą dostępne na www.danacup.dk.

Nasi zawodnicy jadą na północ Danii na słynne Dana Cup!

fot. Organizator

Skład : Ignacy Arczyński - bramkarz, Igor Arczyński, Kuba Rygas, Borys Kurka, Kacper Sznałbel, Paweł Grzejszczak, Kuba Mistygacz, Hubert Mistygacz, Maksymilian Kuzio, Olaf Roszak, Marcel Węcławek, Kuba Nowacki, Adrian Popiołek, Kuba Maszka, Kuba Geldner, Konrad Romanowski, Mateusz Jacewicz, Julian Bielawski, Janek Bukała. Selekcjoner : Paweł Pawlaczyk.

ERANPRO DEVELOPER sp. z o.o.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■