POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [11.08.2019, 15:07:28] • Międzyzdroje

Pytamy o płace w międzyzdrojskim magistracie

Pytamy o płace w międzyzdrojskim magistracie

fot. Andrzej Ryfczyński

Około 380 tysięcy złotych brutto kosztują co miesiąc wynagrodzenia pracowników Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach. Zapytaliśmy o wysokość zarobków urzędników poszczególnych szczebli.

W Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach pracuje obecnie 64 pracowników. Dodatkowo dwie osoby są zatrudnione w ramach robót publicznych. W magistracie są dziś 3 wakaty na stanowiska kierownicze.

Miesięcznie wynagrodzenia brutto pracowników wynoszą ok.380 tysięcy złotych. Jak informuje magistrat, planowane wydatki na wynagrodzenia pracowników (bez kosztów pracodawcy) wynoszą 6,69% budżetu Urzędu.

Zapytaliśmy o wysokość zarobków pracowników poszczególnych szczebli.

Najwyższe wynagrodzenie osoby z kierownictwa wynosi 11.520 zł brutto, najniższe - 9.020 zł. Jeśli chodzi o kierowników referatów, najwyższe to 7.780 zł brutto, a najniższe - 5.628 zł brutto. Na stanowiskach urzędniczych najwyższe wynagrodzenie wynosi 6.000 zł brutto, a najniższe - 4.320 zł.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Czwartek [22.08.2019, 08:26:25] • [IP: 91.216.115.**]

to teraz pokażmy ile zarabiają urzędnicy w Kamieniu Pomorskim

Gość • Środa [14.08.2019, 21:46:50] • [IP: 77.115.3.***]

A gdzie wynagrodzenia z innych urzędów??

Gość • Wtorek [13.08.2019, 13:00:05] • [IP: 81.219.200.***]

Kiedy ujawnione zostaną pensje Prezesów Spółek Gminnych gdzie transparentność i jawność obiecywana w kampanii wyborczej Panie Burmistrzu.

Gość • Wtorek [13.08.2019, 08:19:28] • [IP: 109.140.36.***]

Jakie stanowiska wolne sa?Prosze o informacje...

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 14:06:34] • [IP: 80.245.177.***]

A gdzie są ogłoszenia o naborze na wolne stanowiska bo nie na BIP chyba że po znajomości jak zawsze i wszyscy tam

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 12:50:58] • [IP: 83.20.239.***]

najniższa płaca 4.320 zł nieżle

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 11:47:52] • [IP: 80.245.177.***]

Pamiętajcie że 4300 brutto to jakieś 3200 netto. A niby nauczyciel dlaczego ma zarabiać więcej?? 4 godz dziennie, wakacje, ferie, itp. Dopłaty do wycieczek zagranicznych nawet dla emerytow, rok urlopu zdrowotnego pełnopłatnego... Takich przywilejów jak nauczyciele nie mają nawet mundurowi

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 09:52:26] • [IP: 81.219.200.***]

Przy tak wysokich zarobkach to dlaczego sprawy są załatwiane tak długo? brak kompetencji czy strach przed podjęciem decyzji a może blokowanie przez zawistnych przełożonych. Nie masz znajomości to czekaj oni też czkają na. Trzy wolne wakaty a jak się tam dostać jak stanowiska dziedziczne. Rodzi się pytanie czy w urzędach korupcja wiąże bardziej jak małżeństwo.

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 08:45:37] • [IP: 89.174.73.**]

Urzędników jest mniej więcej tylu, ilu nauczycieli w Gminie, którzy na rękę otrzymują od ok. 2500 do ok.3200 (dyplomowani).

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 07:51:12] • [IP: 83.20.235.***]

Panie Burmistrzu !! Jeśli niektóre wpisy są zgodne z rzeczywistością i pochodzą od osób zatrudnionych w tym magistracie -to strach ! Na 64 osoby, niektóre są przepracowane -IP 83-11-172, przeciążone obowiązkami !

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 06:01:27] • [IP: 37.248.209.***]

Liczysz, że za tej ekepiy?

Gość • Niedziela [11.08.2019, 23:09:37] • [IP: 31.0.71.*]

Połowę powinni zwolnić, wcale nie potrzeba tyle ludzi, poru do łopaty a panie do grabienia za 1.800 zł, i tylko same lewizny w tym urzędzie w Międzyzdrojach, wszystko po układach, w końcu by ktoś zrobił porządek...

Gość • Niedziela [11.08.2019, 22:33:23] • [IP: 37.248.163.**]

Ja w WPN po 15 latach pracy mam 2300 netto na miesiąc w skali roku czyli że wszystkimi dodatkami, 13nastka, itp.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 22:04:19] • [IP: 83.23.252.**]

Za co tyle kasy ?? I tak gówno co można tam załatwić..blehh

Gość • Niedziela [11.08.2019, 20:09:25] • [IP: 89.174.73.**]

Jak na budżetowke to bardzo pokaźne wynagrodzenia. Proszę więc nie mówić, że nie ma pieniędzy. 18.05 nie jeden ciężko pracuje i takich zarobków nie osiąga. Trzy wakaty...?

Gość • Niedziela [11.08.2019, 20:08:26] • [IP: 95.160.158.**]

W kamieńskim starostwie za to 2.200 zł po 20 latach pracy i to za robotę na dwóch etatach, bo brak ludzi.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 20:08:16] • [IP: 37.47.181.***]

Doliczcie do tego lewizny i łapówki i można kłamać nawet na przesłuchaniu u niemieckiego oficera. Oczywiście tak jak wszędzie będą tam też czarni murzyni od roboty, tym zarobków nie zazdroszczę

Gość • Niedziela [11.08.2019, 19:27:12] • [IP: 46.215.193.*]

64 OSOBY w tak małym urzędzie i miejscowości

Gość • Niedziela [11.08.2019, 19:26:32] • [IP: 5.173.144.***]

Wyplaty realne do normalnego zycia.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 19:26:11] • [IP: 37.30.53.***]

Jakoś waszej pracy nie widać chcąc załatwić to trzeba było kilka razy przyjść do urzędu absurd

Gość • Niedziela [11.08.2019, 18:22:15] • [IP: 37.248.215.***]

Pytam za co, z roku na rok coraz gorzej się tu żyje

Gość • Niedziela [11.08.2019, 18:05:47] • [IP: 83.11.172.**]

Ciężko pracuje, to tyle zarabiam... Są jeszcze trzy wakaty. Przyjdź i zobacz jaki to jest lekki zarobek. Pozdrawiam.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 17:59:28] • [IP: 188.147.96.***]

Są jeszcze wolne etaty.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 17:29:21] • [IP: 185.210.36.***]

nigdy nie zastrajkują

Gość • Niedziela [11.08.2019, 16:06:36] • [IP: 37.47.185.**]

Piękne zarobki.

Oglądasz 1-25 z 26
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ OSTRZEŻENIE NUMER 124/I/2020 BURZE: dnia 03-07-2020 Obszar: województwo zachodniopomorskie. Prognozuje się wystąpienie pojedynczych burz z umiarkowanymi opadami deszczu o wydajności do 20-30mm/m2 oraz porywami wiatru do 70-80km/h, przeważnie z kierunków zachodnich ■ Gmin z najmniejszą frekwencją gm. Świerzno - 51,85%. Gminy z największą frekwencją gm. Dziwnów 80,85% ■ Powiat kamieński: Frekwencja 62,76% Liczba kart ważnych 26 450 Liczba uprawnionych 42 147 ■ OSTRZEŻENIE NUMER 122/I/2020 BURZE Stopień zagrożenia: 1 Ważność: dnia 29-06-2020 do godz. 20:00 Obszar: województwo dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie. Przebieg: Wraz z przemieszczającym się płytkim ośrodkiem niskiego ciśnienia nad naszym krajem, prognozuje się występowanie burz z umiarkowanym opadem deszczu o wydajności od 10 do 30 mm/m2 oraz wiatr wiejący w porywach do 70-80 km/h z kierunków południowo-zachodnich ■ Wczasowicze z regionów ryzyka wyrugowani z Heringsdorfu! Jak poinformował serwis niemieckiej telewizji NDR, turyści, którzy przyjechali na wakacje do Heringsdorfu na Uznamie zostali zmuszeni do opuszczenia wyspy uznam. Takie sankcje dotknęły 14 osób – gości z tak zwanych obszarów wysokiego ryzyka czyli terenów Niemiec zagrożonych koronawirusem. Usunięcie gości to wynik czujności właścicieli kwater prywatnych. Jeden z nich miał sprawdzić pochodzenie gości. Gdy okazało się, że przyjechali z rejonu objętego epidemią, mieszkaniec odmówił ich przyjęcia. Dodatkowo powiadomił urząd powiatowy i Ordnungsamt. Jak poinformował rzecznik powiatu Achima Froitzheima, ta „sytuacja pokazuje, że wynajmujący kwatery i hotelarze są bardzo uważni i dobrze działa przepływ informacji. Przemysł turystyczny nad Morzem Bałtyckim cieszy się z rozpoczęcia sezonu. „Chcemy jednak, aby nasi mieszkańcy pozostali zdrowi, a nasi goście mogli także zdrowi po urlopie opuścić ten region”. Według aktualnie obowiązujących przepisów turyści nie mogą wjeżdżać do Meklemburgii-Pomorza Przedniego, jeśli pochodzą z okręgu lub miasta, w którym liczba nowych zakażeń na 100.000 mieszkańców była większa niż 50 w ciągu ostatnich siedmiu dni przed wjazdem ■ W efekcie nieodpowiedzialnego zachowania turystów z południa Polski kilkadziesiąt osób w Rewalu zostaje na kwarantannie w hotelu ■ 27-latek zabił swoją babcię. Zadał jej kilka ciosów nożem. Do tragedii doszło w Stuchowie, wsi położonej na terenie gminy Świerzno w powiecie kamieńskim. Mężczyzna, będący pod wpływem narkotyków zabił nożem swoją babcię. W postępowaniu przygotowawczym sąd dzisiaj zastosował areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy ■ Informujemy, że w Porcie Rybackim (Dziwnów, ul. Osiedle Rybackie 16K) rozpoczął swoją regularną działalność handlową Sklep Rybny „Miruna”. Można go znaleźć na parterze budynku Zarządu Portu tj. w specjalnym miejscu, które projektanci tego obiektu, przewidywali właśnie na tego typu sklep. W ofercie są ryby świeże ■ Urokliwe i widokowe klify, lecz niedostępne dla turysty na rowerach ■ Mateusz Stodulski – radny Gminy Kamień Pomorski z Klubu „Ziemia Kamieńska” składa mandat W gminie Kamień Pomorski w okręgu wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim prawdopodobnie na jesieni tego roku odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej Kamień Pomorski. Mateusz Stodulski w Wyborach Samorządowych w 2018 roku wybrany został w skład Rady Miejskiej Kamień Pomorski z listy „Nasza Gmina Nasz Powiat” w Okręgu Wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim. Radny składa mandat z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania ■ W Międzyzdrojach sieć Plusa uruchamia nowoczesną czwartą generację telefonii komórkowej ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 8:00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ Szczecin – starszy mężczyzna. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 554/19 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie ■ Głowa piosenkarza z gabinetu Figur Woskowych w Międzyzdrojach, powróciła na swoje miejsce ■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■