POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [11.08.2019, 15:07:28] • Międzyzdroje

Pytamy o płace w międzyzdrojskim magistracie

Pytamy o płace w międzyzdrojskim magistracie

fot. Andrzej Ryfczyński

Około 380 tysięcy złotych brutto kosztują co miesiąc wynagrodzenia pracowników Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach. Zapytaliśmy o wysokość zarobków urzędników poszczególnych szczebli.

W Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach pracuje obecnie 64 pracowników. Dodatkowo dwie osoby są zatrudnione w ramach robót publicznych. W magistracie są dziś 3 wakaty na stanowiska kierownicze.

Miesięcznie wynagrodzenia brutto pracowników wynoszą ok.380 tysięcy złotych. Jak informuje magistrat, planowane wydatki na wynagrodzenia pracowników (bez kosztów pracodawcy) wynoszą 6,69% budżetu Urzędu.

Zapytaliśmy o wysokość zarobków pracowników poszczególnych szczebli.

Najwyższe wynagrodzenie osoby z kierownictwa wynosi 11.520 zł brutto, najniższe - 9.020 zł. Jeśli chodzi o kierowników referatów, najwyższe to 7.780 zł brutto, a najniższe - 5.628 zł brutto. Na stanowiskach urzędniczych najwyższe wynagrodzenie wynosi 6.000 zł brutto, a najniższe - 4.320 zł.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Czwartek [22.08.2019, 08:26:25] • [IP: 91.216.115.**]

to teraz pokażmy ile zarabiają urzędnicy w Kamieniu Pomorskim

Gość • Środa [14.08.2019, 21:46:50] • [IP: 77.115.3.***]

A gdzie wynagrodzenia z innych urzędów??

Gość • Wtorek [13.08.2019, 13:00:05] • [IP: 81.219.200.***]

Kiedy ujawnione zostaną pensje Prezesów Spółek Gminnych gdzie transparentność i jawność obiecywana w kampanii wyborczej Panie Burmistrzu.

Gość • Wtorek [13.08.2019, 08:19:28] • [IP: 109.140.36.***]

Jakie stanowiska wolne sa?Prosze o informacje...

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 14:06:34] • [IP: 80.245.177.***]

A gdzie są ogłoszenia o naborze na wolne stanowiska bo nie na BIP chyba że po znajomości jak zawsze i wszyscy tam

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 12:50:58] • [IP: 83.20.239.***]

najniższa płaca 4.320 zł nieżle

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 11:47:52] • [IP: 80.245.177.***]

Pamiętajcie że 4300 brutto to jakieś 3200 netto. A niby nauczyciel dlaczego ma zarabiać więcej?? 4 godz dziennie, wakacje, ferie, itp. Dopłaty do wycieczek zagranicznych nawet dla emerytow, rok urlopu zdrowotnego pełnopłatnego... Takich przywilejów jak nauczyciele nie mają nawet mundurowi

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 09:52:26] • [IP: 81.219.200.***]

Przy tak wysokich zarobkach to dlaczego sprawy są załatwiane tak długo? brak kompetencji czy strach przed podjęciem decyzji a może blokowanie przez zawistnych przełożonych. Nie masz znajomości to czekaj oni też czkają na. Trzy wolne wakaty a jak się tam dostać jak stanowiska dziedziczne. Rodzi się pytanie czy w urzędach korupcja wiąże bardziej jak małżeństwo.

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 08:45:37] • [IP: 89.174.73.**]

Urzędników jest mniej więcej tylu, ilu nauczycieli w Gminie, którzy na rękę otrzymują od ok. 2500 do ok.3200 (dyplomowani).

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 07:51:12] • [IP: 83.20.235.***]

Panie Burmistrzu !! Jeśli niektóre wpisy są zgodne z rzeczywistością i pochodzą od osób zatrudnionych w tym magistracie -to strach ! Na 64 osoby, niektóre są przepracowane -IP 83-11-172, przeciążone obowiązkami !

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 06:01:27] • [IP: 37.248.209.***]

Liczysz, że za tej ekepiy?

Gość • Niedziela [11.08.2019, 23:09:37] • [IP: 31.0.71.*]

Połowę powinni zwolnić, wcale nie potrzeba tyle ludzi, poru do łopaty a panie do grabienia za 1.800 zł, i tylko same lewizny w tym urzędzie w Międzyzdrojach, wszystko po układach, w końcu by ktoś zrobił porządek...

Gość • Niedziela [11.08.2019, 22:33:23] • [IP: 37.248.163.**]

Ja w WPN po 15 latach pracy mam 2300 netto na miesiąc w skali roku czyli że wszystkimi dodatkami, 13nastka, itp.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 22:04:19] • [IP: 83.23.252.**]

Za co tyle kasy ?? I tak gówno co można tam załatwić..blehh

Gość • Niedziela [11.08.2019, 20:09:25] • [IP: 89.174.73.**]

Jak na budżetowke to bardzo pokaźne wynagrodzenia. Proszę więc nie mówić, że nie ma pieniędzy. 18.05 nie jeden ciężko pracuje i takich zarobków nie osiąga. Trzy wakaty...?

Gość • Niedziela [11.08.2019, 20:08:26] • [IP: 95.160.158.**]

W kamieńskim starostwie za to 2.200 zł po 20 latach pracy i to za robotę na dwóch etatach, bo brak ludzi.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 20:08:16] • [IP: 37.47.181.***]

Doliczcie do tego lewizny i łapówki i można kłamać nawet na przesłuchaniu u niemieckiego oficera. Oczywiście tak jak wszędzie będą tam też czarni murzyni od roboty, tym zarobków nie zazdroszczę

Gość • Niedziela [11.08.2019, 19:27:12] • [IP: 46.215.193.*]

64 OSOBY w tak małym urzędzie i miejscowości

Gość • Niedziela [11.08.2019, 19:26:32] • [IP: 5.173.144.***]

Wyplaty realne do normalnego zycia.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 19:26:11] • [IP: 37.30.53.***]

Jakoś waszej pracy nie widać chcąc załatwić to trzeba było kilka razy przyjść do urzędu absurd

Gość • Niedziela [11.08.2019, 18:22:15] • [IP: 37.248.215.***]

Pytam za co, z roku na rok coraz gorzej się tu żyje

Gość • Niedziela [11.08.2019, 18:05:47] • [IP: 83.11.172.**]

Ciężko pracuje, to tyle zarabiam... Są jeszcze trzy wakaty. Przyjdź i zobacz jaki to jest lekki zarobek. Pozdrawiam.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 17:59:28] • [IP: 188.147.96.***]

Są jeszcze wolne etaty.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 17:29:21] • [IP: 185.210.36.***]

nigdy nie zastrajkują

Gość • Niedziela [11.08.2019, 16:06:36] • [IP: 37.47.185.**]

Piękne zarobki.

Oglądasz 1-25 z 26
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ W dniu 16.09.2019 r. o godz. 12.30 odbedzie się podpisanie umów na dofinansowanie inwestycji na drogach Powiatowych z funduszu Dróg Samorządowych. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym ■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz. 14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ 7 września na terenie podzamcza przy wieży zamkowej w Golczewie odbędzie się akcja Narodowe Czytanie. W tym dniu Stowarzyszenie Społeczny Komitet Remontu Kościoła Parafialnego w Golczewie jest również organizatorem imprezy pn. „Spotkajmy się na wzgórzu zamkowym w Golczewie” w ramach, której organizatorzy chcą zachęcić organizacje pozarządowe do wspólnej debaty związanej z wieżą zamkową. W programie wydarzenia znajdzie się także miejsce na wspólne czytanie jednej z nowel Bolesława Prusa pt. „Katarynka”. Akcja Narodowe Czytanie w Golczewie organizowana jest po raz pierwszy i została oficjalnie zgłoszona do ogólnopolskiego wydarzenia. Głównym promotorem całej akcji jest Prezydent RP. ■