POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [30.06.2019, 17:20:52] • Międzywodzie

Spłonęła kuchnia w jednym z lokali gastronomicznych w Międzywodziu

Spłonęła kuchnia w jednym z lokali gastronomicznych w Międzywodziu

fot. Sławomir Ryfczyński

W upalną niedzielę, kiedy ruch turystyczny sięgał zenitu, w jednym z lokali gastronomicznych wybuchł pożar. Do walki z płomieniami przyjechało kilka jednostek straży pożarnej.

Około godziny 16.00, gdy zwykle rozpoczyna się pora obiadowa dla turystów powracających z plaży, w lokalu gastronomicznym przy ulicy Armii Krajowej zaczęło się palić pomieszczenie kuchenne.

Spłonęła kuchnia w jednym z lokali gastronomicznych w Międzywodziu

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce przyjechało kilka wozów bojowych straży pożarnej, w tym jedna wojskowa. Strażacy ugasili płomienie, a z kuchni wyciągnęli 6 butli gazowych. Część z nich była mocno nadpalona.

Spłonęła kuchnia w jednym z lokali gastronomicznych w Międzywodziu

fot. Sławomir Ryfczyński

Licząca około 40 metrów kwadratowych kuchnia całkowicie spłonęła. Na szczęście wszyscy przebywający w chwili wybuchu pożaru zdążyli opuścić lokal.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Poniedziałek [01.07.2019, 12:03:31] • [IP: 37.47.175.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [01.07.2019, 08:08:55] • [IP: 176.221.123.***]

pierwsza ofiara slabego sezonu?

Gość • Niedziela [30.06.2019, 18:14:04] • [IP: 5.173.216.***]

kur.. dobrą pizze mieli i co teraz..

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■