POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [23.06.2019, 21:29:41] • Dargobądz

Pożar domu w Dargobądzu

Pożar domu w Dargobądzu

fot. Andrzej Ryfczyński

Próba gaszenia pożaru i szybka akcja strażaków uratowała dom przed spłonięciem.

W niedzielne popołudnie po godzinie 17 wybuch pożar w jednym z domów w Dargobadzu. Do gaszenia domu przyjechało 6 jednostek straży pożarnej, najszybciej byli na miejscu strażacy z Dargobądza. Z płonącego domu Ojciec dzieci wyprowadził wraz ze swoją Matką, szybka reakcja sąsiadów pomogła utrzymać ogień w ryzach do przyjazdu strażaków.

Pożar domu w Dargobądzu

fot. Andrzej Ryfczyński

Być może to uratowało budynek przed całkowitym spaleniem; był pokryty blachą i trudno byłoby dotrzeć do źródła ognia.

Pożar domu w Dargobądzu

fot. Andrzej Ryfczyński

Zaczęło się od komina na poddaszu, wąskie strome schody były największą przeszkodą. Trzeba dodać że sąsiedzi podjęli próbę gaszenia i było to na tyle skuteczne że strażacy mogli swobodnie dostać się na górę aby szybko dotrzeć do mocno płonącego dachu.

Pożar domu w Dargobądzu

fot. Andrzej Ryfczyński

Gaszenie z zewnątrz przez położna blachę nie było by możliwe. Straty są bardzo duże.

Pożar domu w Dargobądzu

fot. Andrzej Ryfczyński

Do podtrutego sąsiada przyjechało pogotowie ratunkowe oraz Ojca dzieci zabrało pogotowie do szpitala..

Pożar domu w Dargobądzu

fot. Andrzej Ryfczyński

- Mieszkańcy płonącego domu w Dargobadzu pragną podziękować sąsiadom z naprzeciwka Państwu Michoń dla sąsiada i strażaków. Oraz Strażakom którzy przyczynili się do ugaszenia pożaru. Za szybką i ofiarną pomoc w ugaszeniu pożaru.

Dziękujemy z całego serca.

źródło: www.ikamien.pl


Zaktualizowano: Wtorek [25.06.2019, 20:37:59]

komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Środa [26.06.2019, 22:42:31] • [IP: 37.248.164.***]

Robicie sensację A nie wiecie jak było dla waszej wiadomości w domu był Tata i Babcia

Gość • Środa [26.06.2019, 22:40:08] • [IP: 37.248.164.***]

Ludzie * nie wiecie to nie piszcie głupot. Zajmijcie się sobą A nie stała się tragedia A wy piszecie takie głupoty dla waszej wiadomości w domu z dziećmi był Tata i Babcia!

Gość • Środa [26.06.2019, 22:16:37] • [IP: 31.0.82.***]

Dzieci nigdy nie zostawaly same w domu więc nie piszcie głupot. Pozdrawiam serdecznie

Gość • Środa [26.06.2019, 18:30:15] • [IP: 31.0.123.***]

Akurat wtedy były same dziwny zbieg okoliczności

Gość • Wtorek [25.06.2019, 10:55:32] • [IP: 31.0.41.*]

Ludzie jak nie wiecie jak było to nie piszcie głupot reportaż jest źle napisany. Stała się tragedia i dla waszej wiadomości dzieci nigdy nie zostaja w domu same ! Zajmijcie się sobą A później piszcie

Gość • Wtorek [25.06.2019, 09:25:48] • [IP: 37.248.158.***]

A gdzie matka dzieci w tym czasie tam powinna opieka społeczna się zająć małe dzieci same w domu bez opieki

Gość • Wtorek [25.06.2019, 08:52:21] • [IP: 89.174.73.**]

Widać jak wygląda budynek na ul. Leśnej.Obraz nędzy i rozpaczy !

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 22:36:50] • [IP: 89.186.174.**]

karabin dziadka sie spalil

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 19:54:52] • [IP: 83.23.190.**]

Ładny budynek ale te kable to instalował chyba amator.

Gość • Niedziela [23.06.2019, 23:59:09] • [IP: 83.20.240.***]

Szacun dla sąsiadów i dla naszej jednostki straży pożarnej z Dargobądza Szacun chlopaki😀🚒

Gość • Niedziela [23.06.2019, 23:14:28] • [IP: 188.147.99.***]

W relacji jest napisane że mieszkańcy gasili pożar. Mieszkańcy Dargobądza, to każdy który tam był. Można w komentarzach napisać dokładnie jak było. Do tego właśnie służy taki portal społecznościowy.

Gość • Niedziela [23.06.2019, 21:53:53] • [IP: 37.47.191.***]

Szkoda, że Pan redaktor nie był na miejscu od początku... Wiedziałby, że pierwsi na miejscu byli sąsiedzi, którzy bezzwłocznie, nie czekając na przyjazd straży pożarnej, narazali życie i gasili dom od środka i na zewnątrz. I to dzięki nim pożar był łagodniejszy do ugaszenia.

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■