POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [19.06.2019, 08:13:45] • Międzyzdroje

Mieszkanka Międzyzdrojów o złym stanie placu zabaw

Mieszkanka Międzyzdrojów o złym stanie placu zabaw

fot. Czytelnik

Plac zabaw dla dzieci zawsze powinien być bezpieczny i czysty. Tymczasem, jak zauważa mieszkanka Międzyzdrojów, tamtejszy plac jest bardzo zaniedbany, miejscami wystają gwoździe, drzazgi, a do tego leżą tam pozostałości poalkoholowe.

"Niepokoi mnie stan naszego międzyzdrojskiego placu zabaw. Fajnie, że wysypano piasek dla bezpieczeństwa i wygody dzieci, jednak sam sprzęt jest mocno zaniedbany i plac jest ogólnie bardzo brudny. W wielu miejscach deski są połamane lub wyszczerbione. Wystają również gwoździe i drzazgi. Deski, które są połamane nie są zabezpieczone. Wszędzie leżą puszki i butelki (najczęściej po piwie). Potrzebny jest tam również lepszy monitoring(jeżeli jakiś jest??), bo niestety wieczorami często przesiadują tam dorośli i młodzież spożywająca alkohol. Czy nasze władze mogą się tą sprawą zainteresować? Proszę o interwencję."

Mieszkanka Międzyzdrojów o złym stanie placu zabaw

fot. Czytelnik

Z pytaniem o problem poruszony przez Czytelniczkę redakcja portalu zwróciła się do władz miejskich. Joanna Ścigała Rzecznik Prasowy Urzęd u Miejskiego ustosunkowała się do listu:

Mieszkanka Międzyzdrojów o złym stanie placu zabaw

fot. Czytelnik

- Odpowiadając na maila czytelnika uprzejmie informuję, że plac jest w trakcie remontu i powinien zostać naprawiony do 19 czerwca 2019 r. W sezonie letnim od godz.6.00 pracownicy Zakładu Ochrony Środowiska w Międzyzdrojach codziennie sprzątający promenadę, dbają też o czystość placu zabaw.

Mieszkanka Międzyzdrojów o złym stanie placu zabaw

fot. Czytelnik

Prośba o zwiększenie patroli Straży Miejskiej została zgłoszona A. Bączkowi – komendantowi Straży.

Mieszkanka Międzyzdrojów o złym stanie placu zabaw

fot. Czytelnik

W związku z licznymi zapytaniami oraz skargami związanymi z placem zabaw jeszcze dziś prześlę do mediów pełną informację dotyczącą tego placu.

Mieszkanka Międzyzdrojów o złym stanie placu zabaw

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Niedziela [23.06.2019, 22:35:52] • [IP: 5.173.160.***]

Zapraszam do Kamienia pomorskiego tam zobaczy Pani jaki mamy" luksus"

Gość • Czwartek [20.06.2019, 21:41:30] • [IP: 81.219.200.***]

Nowa Energia zapomniała o swoich wyborcach i wielu innych rzeczach ale pozostała" Kadencję dla Mieszkańca" mieszkańcu czekają cię bardzo wysokie wydatki bo władza się dopiero uczy i kasa niby pusta chociaż Dorosz zostawił niezłą górkę finansową na plusie.A tu dorosłe dzieci mają żal za kiepski przepis na ten świat 12 lat to za mało by się nauczyć a teraz lipa wszędzie a sezon już tuż tuż a energii i pomysłów brak.

Gość • Czwartek [20.06.2019, 13:43:09] • [IP: 213.156.99.***]

Plotka gminna niesie, że Burmistrz z portalem NM podpisał umowę na usługi medialne.? Ale mamy takie kwiatki?A radny Samolyk nie chce budować u siebie, ale na E. Plater w Miedzyzdrojach, bo nie dzielimy społeczności??

Gość • Czwartek [20.06.2019, 12:09:51] • [IP: 62.69.253.***]

Tak tak już zamiast toalety łódki przy placu zabaw i Alei Gwiazd mamy kontener toaleta który jest zamknięty a postawił wykonawca nowej Alei Gwiazd nie Pani Czyż.

Gość • Czwartek [20.06.2019, 09:04:07] • [IP: 83.20.234.***]

zburzyć plac zabaw i postawić KONTENERY hahaha

Gość • Środa [19.06.2019, 19:26:21] • [IP: 95.40.195.***]

nasze miasto nasz dom... nowa energia... kadencja dla mieszkancow... hipokryzja wychodzi z kazdego kata a to tylko lub aż wierzcholek zaniedbań

Gość • Środa [19.06.2019, 19:15:43] • [IP: 37.248.215.**]

Lepiej to już bylo

Gość • Środa [19.06.2019, 19:13:41] • [IP: 81.219.200.***]

Jak by to powiedział redaktor Naszego Miasta Międzyzdroje Plac Zabaw Wstydu Międzyzdrojów i zabronił w 90% komentować to co napisał. Już mamy Osiedle Wstydu Przybyszewskiego, teraz Plac Zabaw Wstydu co będzie następne ?.

Gość • Środa [19.06.2019, 16:41:25] • [IP: 37.47.147.**]

Jak od trzech lat to nie nowa energia. Miasto super przygotowane tylko gorzej z turystami nie szanującymi porządku.

Gość • Środa [19.06.2019, 12:57:29] • [IP: 37.248.215.**]

Super przygotowanie. Gratulacje