POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [18.06.2019, 08:52:36] • Szczecin

Rusza Baltic Neopolis Festival 2019 -22.06-03.08.2019

Rusza Baltic Neopolis Festival 2019 -22.06-03.08.2019

fot. Organizator

Już w sobotę 22.06.2019 rusza V Baltic Neopolis Festival organizowany przez Baltic Neopolis Orchestra, potrwa do 03.08.2019r.

Festiwal odbędzie się z udziałem międzynarodowych muzyków, tj. m.in. koncertmistrza Covent Garden Opera House w Londynie, skrzypka Vasko Vassileva, śpiewaczki z Teatru Balszoj Evgenii Vasilschuk, czy muzyków wywodzących się z hiszpańskiej grupy Chambao, gwiazdy flamenco chill.

Do tego koncerty zespołów kameralnych, rezydencja Baltic Neopolis Orchestra podczas trwania całego Festiwalu, występy Baltic Neopolis Virtuosi warsztaty i animacje muzyczne dla dzieci jak również nietuzinkowe działania w przestrzeni miejskiej oraz szereg dodatkowych, innowacyjnych działań promocyjnych w Polsce i
krajach partnerskich.

Tegoroczna edycja Baltic Neopolis Festival to 11 koncertów, które odbędą się w Województwie Zachodniopomorskim oraz 2 gościnne występy w ramach Międzynarodowego Festiwalu w Bergen w Norwegii.

Baltic Neopolis Orchestra pragnie zaadresować do słuchaczy 13 pocztówek, które zostaną nadane z zakątków naszego regionu: nadmorskich kurortów, rustykalnych murów kościoła czy nietypowej plaży stworzonej w samym centrum miasta. Pocztówki będzie można kolekcjonować w Szczecinie, Wolinie, Gryfinie, Złocieniecu, Świnoujściu, Międzyzdrojach czy Kołobrzeg.

Tegoroczną trasę festiwalu rozpoczniemy koncertem “Klasyka pod palmami”, który odbędzie się 22 czerwca w Galerii Kaskada o godz. 19:00. Tego dnia sięgniemy po klasyczne owoce muzyki prosto z Hiszpanii, Włoch, Portugalii i Brazylii.

Wstęp na większość koncertów jest bezpłatny!

Szczegóły w załączonym folderze.
Link do wydarzeń na facebooku: www.facebook.com/events/1486640818144896/


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W dniu 9 lipca 2020 r. (czwartek) od godziny 8:00 do 15:00 planowane są prace serwisowe na sieci wodociągowej, którą zaopatrywani są w wodę odbiorcy w miejscowościach: Wolin, Płocin, Darzowice i Unin. W związku z powyższym we wskazanym wyżej terminie okresowo może wystąpić podwyższona mętność wody ■