POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [09.03.2011, 19:19:12] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Pobity 26-latek w stanie krytycznym

Kamień Pomorski: Pobity 26-latek w stanie krytycznym

fot. Sławomir Ryfczyński

Policja w Kamieniu Pomorskim pod nadzorem prokuratury bada okoliczności pobicia 26 – letniego Piotra M. Jak ustalił nieoficjalnie Kurier Szczeciński, mężczyzna został zaatakowany przez nieznanych sprawców w minioną sobotę.

Przez kolejne dni jego stan był krytyczny. W czwartek ma zostać odłączony od aparatury podtrzymującej życie.

Do pobicia doszło w minioną sobotę na terenie Kamienia Pomorskiego. Matka poszkodowanego powiadomiła policję w niedzielę. Przesłuchano już w tej sprawie kilkanaście osób.

Wiadomo tylko, że mężczyzna został uderzony, przewrócił się, zaś w trakcie upadku na chodnik doznał groźnych urazów głowy.

źródło: www.24kurier.pl


komentarzy: 230, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 230

Gość • Czwartek [21.07.2011, 23:23:25] • [IP: 92.40.152.**]

PAMIĘTAMY WCIĄŻ O TOBIE PRZYJACIELU

Gość • Wtorek [19.04.2011, 21:29:58] • [IP: 84.209.23.***]

Jak mozna zrobic takie cos ??

Gość • Poniedziałek [14.03.2011, 18:40:48] • [IP: 83.23.0.***]

[*][*][*] Na zawsze w naszej pamięci ; ( (([*]

DUCH • Niedziela [13.03.2011, 20:37:15] • [IP: 79.184.241.***]

Jak coś się stanie to wtedy ogólne poruszenie w codziennym życiu wszystko wszystkim pasuje i jest ok to jest właśnie kochany nasz naród!!

Gość • Niedziela [13.03.2011, 13:48:41] • [IP: 83.21.228.**]

16 marca, o godzinie 13.

ania • Piątek [11.03.2011, 22:54:15] • [IP: 83.21.226.**]

wiecie kiedy pogrzeb

Gość • Piątek [11.03.2011, 22:27:50] • [IP: 212.14.54.*]

[*] współczucia dla rodziców, i jego braci..

Gość • Piątek [11.03.2011, 18:00:38] • [IP: 80.59.229.**]

CO SIE Z WAMI DZIEJE!! ZYJCIE I DAJCIE ZYC!! nie mam slow...:(

Gość • Piątek [11.03.2011, 10:20:28] • [IP: 87.205.130.***]

za głupotę się płaci, oby gnił w więzieniu dożywotnio...

Gość • Piątek [11.03.2011, 00:14:44] • [IP: 83.11.146.***]

On już siedzi bo się boi tych których go szukają za PEPKA ;(( (Śpij Spokojnie [*][*][*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 22:20:40] • [IP: 212.2.96.**]

W następnym tygodniu najprawdopodobniej w środę

ania • Czwartek [10.03.2011, 22:07:06] • [IP: 83.21.218.**]

czy wiadomo już kiedy zostanie pochowany : (wyrazy współczucia dla bliskich ::(

Gość • Czwartek [10.03.2011, 20:33:38] • [IP: 86.28.97.***]

jestem w szoku... niedługo będę się bała wyjść z domu!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 20:31:07] • [IP: 83.25.123.***]

policjo obudz sie!!dawac zdiecie!!nie tylko wy go szukacie!!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 19:46:10] • [IP: 178.181.199.***]

(*)

Gość • Czwartek [10.03.2011, 17:26:57] • [IP: 178.42.178.***]

[*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:44:38] • [IP: 83.9.1.**]

[*][*] Pepe ; (((

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:40:30] • [IP: 178.181.1.**]

informacja ze strony kuriera:" Kamień Pomorski. 26-letni Piotr M. z Kamienia Pomorskiego, który w ubiegły piątek (4 bm.) idąc z dziewczyną został zaatakowany i uderzony w głowę, nie żyje. Mężczyzna był cały czas nieprzytomny i podłączony do aparatury wspomagającej oddech. Na wolności wciąż jest sprawca, który ukrywa się przed policją."

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:28:04] • [IP: 178.42.187.***]

[*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:25:44] • [IP: 83.9.113.**]

Pepe : ([*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:23:19] • [IP: 83.11.66.**]

czy ktoś może napisać o jakiego Artura chodzi?? Kto zabił Pepę??

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:14:52] • [IP: 188.146.104.***]

przykro mi bardzo ale nie ma takiej mozliwosci zeby usunac ten artykul ani zablokowac komentarze

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:04:06] • [IP: 87.205.50.**]

Czemu wszyscy wypisujecie jakies bzdury!!.Pepe zyje i walczy o zycie.Modlmy sie za jego zdrowie, a nie przedwczesnie chowacie chlopaka do grobu!!Pepe 3maj sie!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:57:11] • [IP: 77.253.133.***]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:29] • [IP: 83.12.47.***] Jestem za ale to w końcu tylko i kamień !!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:50:50] • [IP: 83.23.248.**]

Żyjcie po Bożemu to nie będziecie osądzani. A portal jest po to, aby zamieszczał wszystkie opinie.Wygodne i nie wygodne.Ludzie oddzielą ziarno od plewy.A prokurator ukarze oszczercę.

Oglądasz 1-25 z 230
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Przez pewną chwilę Kamień Pomorski był wymieniany na portalach internetowych, w wydaniach serwisów informacyjnych a niedzielne dyskusje nad rosołem Polacy zaczynali od naszego pięknego miasta. Od tamtej pory minęło jednak już kilka miesięcy. Najwidoczniej Kamień zatęsknił za sławą i blichtrem. Dziś dzięki bratkom rosnącym na drodze w miejscu niezałatanych dziur Kamień wraca do wielkiego świata. Kamieńskie bratki trafiły do TVN 24. TVN24 pisze o niecodzienny sposobie łatania dziur w Kamieni Pomorskim. Znowu jesteśmy sławni! ■ Dyrektor Chochołowski o radnym Dubrawskim: rząd PiSu dopłaca do likwidacji świń. Wersalu w Sejmie już nie będzie... powiedział kiedyś nieżyjący Szef Samoobrony. Potem były już tylko wyzwiska: „siadaj kurduplu”, „bezideowy cham”, „wasze miejsce jest w więzieniu”, „naćpana hołota”, „zdradzieckie mordy”, „zamknij mordę” czy kultowe „spieprzaj dziadu” to tylko niektóre perełki autorstwa polityków z wszystkich partii, od lewej do prawej, których nazwiska z pewnością kojarzy przeciętny obywatel Polski ■ Wypadek miał miejsce na DK nr 3. Wszystko wydarzyło się przy wjeździe do Dargobądza, od strony Świnoujścia. Został potrącony rowerzysta ■ Jak się okazuje głupota ludzka często nie zna granic. Nieopodal oczyszczalni ścieków w Świerznie, ktoś wyrzucił setki pełnych butelek jednodniowych soczków ■ O „dobrej woli” budowy drogi w Gostyniu. Posłuchaj nagrania z sesji! ■ Tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE odbywać się będą akwenie Morza Bałtyckiego na trasach w pobliżu Dziwnowa. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Dziwnowa w dniu 28. marca bieżącego roku burmistrz Grzegorz Jóźwiak poinformował radnych, że tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE im. Piotra Waszczenko w dniach od 4 do 5 sierpnia 2018 roku odbywać się będą tylko na akwenie Morza Bałtyckiego, na trasach w pobliżu Dziwnowa. ■ Ponad dwieście osób wzięło udział w Nocy Sów w Wolińskim Parku Narodowym w Międzyzdrojach w dniach 23-24 marca 2018r ■ Jak się okazuje po artykule na portalu ikamien.pl złodziejaszka drobiu z Wolina ruszyło sumienie. Sprawca tuż po ukazaniu się artykuły porzucił swoją zdobycz za ekranem drogowym przy zjeździe do Wolina. Na szczęście, w Wolinie nie brakuje ludzi o dobrym sercu, którzy od razu zwrócili uwagę na zagubione ptaki. Z takiego obrotu spraw cieszy się właściciel kurnika. - Szczęśliwe ptaki, 5 kur i 3 kaczki wróciły już do zagrody i mają się świetnie – mówi portalowi ikamien.pl ■ Niedziela: Jarszewo koło Kamienia Pomorskiego, dom jednorodzinny 3 osoby zaczadzone w tym kobieta w ciąży ■ Dnia 20.03.2018r. Burmistrz Wolina Pan Eugeniusz Jasiewicz wręczył przyznane przez Prezydenta RP „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” Pań ■ Nieznani sprawcy wysadzili bankomat. Wszystko wydarzyło się dzisiejszej nocy w centrum Golczewa! ■ W środę po godzinie 16:00 mieszkaniec Dziwnowa natknął się na plaży pomiędzy Międzywodziem a Świętoujściem na topielca wyrzuconego przez morze. Zwłoki mężczyzny były częściowo zanurzone w wodzie ■ Nowy termin zebrania wiejskiego Lubina. Mieszkańcy Lubina, w imieniu własnym i Rady Sołeckiej zapraszam na zebranie wiejskie, które odbędzie się w piątek 23.03.2018 roku o godzinie 18.00. Zebranie odbędzie się w świetlicy “Wiklina” w WAPNICY. Tematem zebrania: 1. wybór członków do Rady Sołeckiej2 . wolne wnioski i pytania. Liczymy na liczny udział w zebraniu informuje Sołtys Lubina Jan Radzimski ■ Znaleziono pieska. Błąkał się koło starej jednostki wojskowej w Pobierowie. Ma czarną obrożę, jest oswojony i grzeczny. Obecnie piesek znajduje się w Kamieniu pomorskim. Jeśli ktoś wie do kogo należy psiak proszę o kontakt SMS. ■ 21-letnia matka dwójki dzieci w wieku 2 i 5 lat była bita i poniżana przez swojego męża. Kobieta z obawy o bezpieczeństwo swoje i dzieci przerwała milczenie i o domowej przemocy zawiadomiła policjantów z Kamienia Pomorskiego. Mundurowi zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją rodziną. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności ■