POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [09.03.2011, 19:19:12] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Pobity 26-latek w stanie krytycznym

Kamień Pomorski: Pobity 26-latek w stanie krytycznym

fot. Sławomir Ryfczyński

Policja w Kamieniu Pomorskim pod nadzorem prokuratury bada okoliczności pobicia 26 – letniego Piotra M. Jak ustalił nieoficjalnie Kurier Szczeciński, mężczyzna został zaatakowany przez nieznanych sprawców w minioną sobotę.

Przez kolejne dni jego stan był krytyczny. W czwartek ma zostać odłączony od aparatury podtrzymującej życie.

Do pobicia doszło w minioną sobotę na terenie Kamienia Pomorskiego. Matka poszkodowanego powiadomiła policję w niedzielę. Przesłuchano już w tej sprawie kilkanaście osób.

Wiadomo tylko, że mężczyzna został uderzony, przewrócił się, zaś w trakcie upadku na chodnik doznał groźnych urazów głowy.

źródło: www.24kurier.pl


komentarzy: 230, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 230

Gość • Czwartek [21.07.2011, 23:23:25] • [IP: 92.40.152.**]

PAMIĘTAMY WCIĄŻ O TOBIE PRZYJACIELU

Gość • Wtorek [19.04.2011, 21:29:58] • [IP: 84.209.23.***]

Jak mozna zrobic takie cos ??

Gość • Poniedziałek [14.03.2011, 18:40:48] • [IP: 83.23.0.***]

[*][*][*] Na zawsze w naszej pamięci ; ( (([*]

DUCH • Niedziela [13.03.2011, 20:37:15] • [IP: 79.184.241.***]

Jak coś się stanie to wtedy ogólne poruszenie w codziennym życiu wszystko wszystkim pasuje i jest ok to jest właśnie kochany nasz naród!!

Gość • Niedziela [13.03.2011, 13:48:41] • [IP: 83.21.228.**]

16 marca, o godzinie 13.

ania • Piątek [11.03.2011, 22:54:15] • [IP: 83.21.226.**]

wiecie kiedy pogrzeb

Gość • Piątek [11.03.2011, 22:27:50] • [IP: 212.14.54.*]

[*] współczucia dla rodziców, i jego braci..

Gość • Piątek [11.03.2011, 18:00:38] • [IP: 80.59.229.**]

CO SIE Z WAMI DZIEJE!! ZYJCIE I DAJCIE ZYC!! nie mam slow...:(

Gość • Piątek [11.03.2011, 10:20:28] • [IP: 87.205.130.***]

za głupotę się płaci, oby gnił w więzieniu dożywotnio...

Gość • Piątek [11.03.2011, 00:14:44] • [IP: 83.11.146.***]

On już siedzi bo się boi tych których go szukają za PEPKA ;(( (Śpij Spokojnie [*][*][*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 22:20:40] • [IP: 212.2.96.**]

W następnym tygodniu najprawdopodobniej w środę

ania • Czwartek [10.03.2011, 22:07:06] • [IP: 83.21.218.**]

czy wiadomo już kiedy zostanie pochowany : (wyrazy współczucia dla bliskich ::(

Gość • Czwartek [10.03.2011, 20:33:38] • [IP: 86.28.97.***]

jestem w szoku... niedługo będę się bała wyjść z domu!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 20:31:07] • [IP: 83.25.123.***]

policjo obudz sie!!dawac zdiecie!!nie tylko wy go szukacie!!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 19:46:10] • [IP: 178.181.199.***]

(*)

Gość • Czwartek [10.03.2011, 17:26:57] • [IP: 178.42.178.***]

[*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:44:38] • [IP: 83.9.1.**]

[*][*] Pepe ; (((

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:40:30] • [IP: 178.181.1.**]

informacja ze strony kuriera:" Kamień Pomorski. 26-letni Piotr M. z Kamienia Pomorskiego, który w ubiegły piątek (4 bm.) idąc z dziewczyną został zaatakowany i uderzony w głowę, nie żyje. Mężczyzna był cały czas nieprzytomny i podłączony do aparatury wspomagającej oddech. Na wolności wciąż jest sprawca, który ukrywa się przed policją."

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:28:04] • [IP: 178.42.187.***]

[*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:25:44] • [IP: 83.9.113.**]

Pepe : ([*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:23:19] • [IP: 83.11.66.**]

czy ktoś może napisać o jakiego Artura chodzi?? Kto zabił Pepę??

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:14:52] • [IP: 188.146.104.***]

przykro mi bardzo ale nie ma takiej mozliwosci zeby usunac ten artykul ani zablokowac komentarze

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:04:06] • [IP: 87.205.50.**]

Czemu wszyscy wypisujecie jakies bzdury!!.Pepe zyje i walczy o zycie.Modlmy sie za jego zdrowie, a nie przedwczesnie chowacie chlopaka do grobu!!Pepe 3maj sie!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:57:11] • [IP: 77.253.133.***]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:29] • [IP: 83.12.47.***] Jestem za ale to w końcu tylko i kamień !!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:50:50] • [IP: 83.23.248.**]

Żyjcie po Bożemu to nie będziecie osądzani. A portal jest po to, aby zamieszczał wszystkie opinie.Wygodne i nie wygodne.Ludzie oddzielą ziarno od plewy.A prokurator ukarze oszczercę.

Oglądasz 1-25 z 230
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wypadek pod Wolinem. Volkswagen w trakcie wyprzedzania uderzył w skręcającą skodę, jedna osoba w szpitalu. W okolicach miejscowości Mokrzyca w gminie Wolin doszło do wypadku. Kierująca volkswagena w trakcie wyprzedzania uderzyła w skręcającą skodę. Kobieta z obrażeniami nadgarstka i bólem w klatce piersiowej została przetransportowana do kamieńskiego szpitala. Na szczęściu jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak podaje policja, droga na której dszoło do zdarzenia drogowego jest przejezdna ■ Uważajcie na wodę Żywca. W butelkach może być żrący kwas! Służby ostrzegają przed piciem wody z etykietą „Żywioł Żywiec Zdrój” . Dzisiejszej nocy do szpitala w Bolesławcu trafił 31- letni mężczyzna z poparzeniami przełyku. Wcześniej, 31- latek napił się zatrutej wody. W butelkach popularnego "Żywca" mogą się znajdować niebezpieczne substancje dla zdrowia człowieka. Firma Żywiec sprawdza, czy sprawa dotyczy całej partii czy tylko jednej butelki. ■ Dożynki Wiejskie 2016’ w Korzęcinie. W Korzęcinie w Gminie Wolin trwają przygotowania do Dożynek Wiejskich 2016’ które odbędą się w najbliższą sobotę 24 września br. Początek imprezy o godz. 17.00. ■ Lekcja w Muzeum Regionalnym w Wolinie. Dzięki uprzejmości Muzeum Regionalne im. Andrzeja Kaubego w Wolinie, uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych mogli odbywać cyklicznie lekcje w salach muzealnych. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego i Technikum na lekcji geografii zapoznali się z dziejami i kulturą materialną Wolina oraz gospodarką mieszkańców i najstarszymi śladami pobytu człowieka na wyspie . Młodzież zobaczyła kolekcje kopii map z XVII wieku, a także zapoznała się z najnowszą historią naszego miasta. ■ Czytelniczka z Międzyzdrojów: Jaką mam pewność, że nie leżę na psiej kupce? ■ Kolejne wyłączenia prądu. Operator ENEA informuje, że planowane wyłączenia prądu będzie miało miejsce w Chynowie 23.09.2016. w godzinach 09:00 - 14:00 ■ Kormorany zniszczą klify. Usychają już trawy i drzewa. Ale to będzie dopiero początek.- Klifom Wolińskim grozi za parę lat zagłada - ostrzega pan Marek, nasz Czytelnik. A wszystko przez kolonię kormorana czarnego ■