POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [09.03.2011, 19:19:12] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Pobity 26-latek w stanie krytycznym

Kamień Pomorski: Pobity 26-latek w stanie krytycznym

fot. Sławomir Ryfczyński

Policja w Kamieniu Pomorskim pod nadzorem prokuratury bada okoliczności pobicia 26 – letniego Piotra M. Jak ustalił nieoficjalnie Kurier Szczeciński, mężczyzna został zaatakowany przez nieznanych sprawców w minioną sobotę.

Przez kolejne dni jego stan był krytyczny. W czwartek ma zostać odłączony od aparatury podtrzymującej życie.

Do pobicia doszło w minioną sobotę na terenie Kamienia Pomorskiego. Matka poszkodowanego powiadomiła policję w niedzielę. Przesłuchano już w tej sprawie kilkanaście osób.

Wiadomo tylko, że mężczyzna został uderzony, przewrócił się, zaś w trakcie upadku na chodnik doznał groźnych urazów głowy.

źródło: www.24kurier.pl


komentarzy: 230, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 230

Gość • Czwartek [21.07.2011, 23:23:25] • [IP: 92.40.152.**]

PAMIĘTAMY WCIĄŻ O TOBIE PRZYJACIELU

Gość • Wtorek [19.04.2011, 21:29:58] • [IP: 84.209.23.***]

Jak mozna zrobic takie cos ??

Gość • Poniedziałek [14.03.2011, 18:40:48] • [IP: 83.23.0.***]

[*][*][*] Na zawsze w naszej pamięci ; ( (([*]

DUCH • Niedziela [13.03.2011, 20:37:15] • [IP: 79.184.241.***]

Jak coś się stanie to wtedy ogólne poruszenie w codziennym życiu wszystko wszystkim pasuje i jest ok to jest właśnie kochany nasz naród!!

Gość • Niedziela [13.03.2011, 13:48:41] • [IP: 83.21.228.**]

16 marca, o godzinie 13.

ania • Piątek [11.03.2011, 22:54:15] • [IP: 83.21.226.**]

wiecie kiedy pogrzeb

Gość • Piątek [11.03.2011, 22:27:50] • [IP: 212.14.54.*]

[*] współczucia dla rodziców, i jego braci..

Gość • Piątek [11.03.2011, 18:00:38] • [IP: 80.59.229.**]

CO SIE Z WAMI DZIEJE!! ZYJCIE I DAJCIE ZYC!! nie mam slow...:(

Gość • Piątek [11.03.2011, 10:20:28] • [IP: 87.205.130.***]

za głupotę się płaci, oby gnił w więzieniu dożywotnio...

Gość • Piątek [11.03.2011, 00:14:44] • [IP: 83.11.146.***]

On już siedzi bo się boi tych których go szukają za PEPKA ;(( (Śpij Spokojnie [*][*][*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 22:20:40] • [IP: 212.2.96.**]

W następnym tygodniu najprawdopodobniej w środę

ania • Czwartek [10.03.2011, 22:07:06] • [IP: 83.21.218.**]

czy wiadomo już kiedy zostanie pochowany : (wyrazy współczucia dla bliskich ::(

Gość • Czwartek [10.03.2011, 20:33:38] • [IP: 86.28.97.***]

jestem w szoku... niedługo będę się bała wyjść z domu!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 20:31:07] • [IP: 83.25.123.***]

policjo obudz sie!!dawac zdiecie!!nie tylko wy go szukacie!!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 19:46:10] • [IP: 178.181.199.***]

(*)

Gość • Czwartek [10.03.2011, 17:26:57] • [IP: 178.42.178.***]

[*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:44:38] • [IP: 83.9.1.**]

[*][*] Pepe ; (((

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:40:30] • [IP: 178.181.1.**]

informacja ze strony kuriera:" Kamień Pomorski. 26-letni Piotr M. z Kamienia Pomorskiego, który w ubiegły piątek (4 bm.) idąc z dziewczyną został zaatakowany i uderzony w głowę, nie żyje. Mężczyzna był cały czas nieprzytomny i podłączony do aparatury wspomagającej oddech. Na wolności wciąż jest sprawca, który ukrywa się przed policją."

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:28:04] • [IP: 178.42.187.***]

[*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:25:44] • [IP: 83.9.113.**]

Pepe : ([*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:23:19] • [IP: 83.11.66.**]

czy ktoś może napisać o jakiego Artura chodzi?? Kto zabił Pepę??

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:14:52] • [IP: 188.146.104.***]

przykro mi bardzo ale nie ma takiej mozliwosci zeby usunac ten artykul ani zablokowac komentarze

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:04:06] • [IP: 87.205.50.**]

Czemu wszyscy wypisujecie jakies bzdury!!.Pepe zyje i walczy o zycie.Modlmy sie za jego zdrowie, a nie przedwczesnie chowacie chlopaka do grobu!!Pepe 3maj sie!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:57:11] • [IP: 77.253.133.***]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:29] • [IP: 83.12.47.***] Jestem za ale to w końcu tylko i kamień !!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:50:50] • [IP: 83.23.248.**]

Żyjcie po Bożemu to nie będziecie osądzani. A portal jest po to, aby zamieszczał wszystkie opinie.Wygodne i nie wygodne.Ludzie oddzielą ziarno od plewy.A prokurator ukarze oszczercę.

Oglądasz 1-25 z 230
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W górze słychać niezwykłe buczenie... Nadlatują! Zrobiło się ciepło i już się pojawiły. Jeszcze nie „żrą”, ale za chwilę się zacznie. Mieszkańcy przerażeni. Niebo w Lubinie czarne od krwiożerczych bestii. Całe chmary komarów krążą nad głowami mieszkańców podmiędzyzdrojskiego Lubina. Natknąć się można na nie na każdym kroku ■ Po 70 latach szerzenia oświaty Szkoła Podstawowa w Górkach odchodzi w niebyt. Na Jubileusz 70-lecia istnienia Szkoły Podstawowej w Górkach radni Rady Miejskiej Kamienia Pomorskiego na sesji w dniu 29 kwietnia 2016 roku, większością głosów podjęli uchwałę w sprawie jej likwidacji. ■ Podinspektor Jacek Cegieła Komendantem Wojewódzkim Policji w Szczecinie. Minister Spraw Wewnętrznych Mariusz Błaszczak, na wniosek Komendanta Głównego Policji, powołał na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, podinsp. Jacka Cegiełę. Dzisiaj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie odbyła się uroczystość wprowadzenia, w której wzięli udział I Zastępca Komendanta Głównego Policji insp. Andrzej Szymczyk, Wojewoda Zachodniopomorski Piotr Jania, przedstawiciele organów administracji rządowej i samorządowej oraz kadra kierownicza garnizonu zachodniopomorskiego. ■ Czytanie bajek w przedszkolu numer 1 w Kamieniu Pomorskim. W ramach integracji pokoleń, dwie wolontariuszki Ela i Stasia – słuchaczki kamieńskiego UTW, wybrały się tym razem do Przedszkola nr 1 przy ul. Wysockiego w Kamieniu Pomorskim aby dzieciom poczytać bajki. Czytanie odbyło się w dwóch grupach ■ Pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, 23-latek pod wpływem narkotyków wsiadł za kółko! Został zatrzymany w Dziwnówku! Skrajna nieodpowiedzialność i brak zdrowego rozsądku – tak trzeba podsumować zachowanie 23-letniego kierowcy Mercedesa, który został zatrzymany do kontroli przez policjantów Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego w Kamieniu Pomorskim. Młody mężczyzna jechał pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów i pod działaniem narkotyku. Teraz stanie przed Sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. ■ Kadetki z klasy mundurowej odbyły praktykę w KPP w Kamieniu Pomorskim! Kadetki z klasy mundurowej I Liceum Ogólnokształcącego im. ppor. E. Gierczak w Nowogardzie, odbyły dwudniową praktykę w Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Uczennice poznały historię powstania Polskiej Policji, jej strukturę organizacyjną, zasady rekrutacji do policji ■ Potrzebujesz adwokata? Nowa kancelaria w Kamieniu Pomorskim zaprasza na dzień bezpłatnch porad. Nowo otwarta filia szczecińskiej Kancelarii Radcy Prawnego Aleksandry Usielskiej i Adwokata Jakuba Usielskiego zaprasza wszystkich mieszkańców Kamienia Pomorskiego i okolic na dzień porad prawnych udzielanych pro bono ■ UE wprowadzi ograniczenia w korzystaniu z portali społecznościowych. Dzieci poniżej 16. roku życia nie będą mogły korzystać z Facebooka, Twittera i Snapchata. ■ Szokujące dane! W marcu tak niskiej stopy bezrobocia w Zachodniopomorskim jeszcze nie było! 13,3 % tyle w marcu wyniosła stopa bezrobocia w województwie zachodniopomorskim. Takie dane podaje Wojewódzki Urząd Marszałkowski. To najniższy wynik dla tego miesiąca od wielu lat. Na rynku pracy wiosna zazwyczaj przynosi ożywienie i nowe oferty dla poszukujących zatrudnienia. To okres, gdy wiele firm rozpoczyna rekrutację, zapowiada inwestycje lub rozpoczyna przygotowania do sezonu letniego, tak istotnego dla gospodarki Pomorza Zachodniego. Efekty tych działań, często mają odzwierciedlenie we wskaźnikach pomiaru poziomu bezrobocia. ■ Na rozwój obszarów wiejskich blisko 43,9 mln euro. Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego zatwierdził do realizacji siedemnaście lokalnych strategii rozwoju. Są to kluczowe dla wiejskich i miejsko-wiejskich społeczności dokumenty, otwierające drogę do pozyskiwania środków z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. ■ Rośnie liczba nieszczepionych dzieci! Kamieński sanepid ostrzega przed konsekwencjami! Rusza Europejski Tydzień Szczepień 24-30 kwietnia. Co roku o ok. 40% rośnie liczba nieszczepionych dzieci. W roku 2016 Światowa Organizacja Zdrowia szczególną uwagę poświęca działaniom do wyeliminowania odry i różyczki. Odra to ciężka, niekiedy śmiertelna choroba zakaźna, która dzięki szczepieniom w Polsce należy do rzadkości. U dzieci nieszczepionych może powodować powikłania ■