POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [09.03.2011, 19:19:12] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Pobity 26-latek w stanie krytycznym

Kamień Pomorski: Pobity 26-latek w stanie krytycznym

fot. Sławomir Ryfczyński

Policja w Kamieniu Pomorskim pod nadzorem prokuratury bada okoliczności pobicia 26 – letniego Piotra M. Jak ustalił nieoficjalnie Kurier Szczeciński, mężczyzna został zaatakowany przez nieznanych sprawców w minioną sobotę.

Przez kolejne dni jego stan był krytyczny. W czwartek ma zostać odłączony od aparatury podtrzymującej życie.

Do pobicia doszło w minioną sobotę na terenie Kamienia Pomorskiego. Matka poszkodowanego powiadomiła policję w niedzielę. Przesłuchano już w tej sprawie kilkanaście osób.

Wiadomo tylko, że mężczyzna został uderzony, przewrócił się, zaś w trakcie upadku na chodnik doznał groźnych urazów głowy.

źródło: www.24kurier.pl


komentarzy: 230, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 230

Gość • Czwartek [21.07.2011, 23:23:25] • [IP: 92.40.152.**]

PAMIĘTAMY WCIĄŻ O TOBIE PRZYJACIELU

Gość • Wtorek [19.04.2011, 21:29:58] • [IP: 84.209.23.***]

Jak mozna zrobic takie cos ??

Gość • Poniedziałek [14.03.2011, 18:40:48] • [IP: 83.23.0.***]

[*][*][*] Na zawsze w naszej pamięci ; ( (([*]

DUCH • Niedziela [13.03.2011, 20:37:15] • [IP: 79.184.241.***]

Jak coś się stanie to wtedy ogólne poruszenie w codziennym życiu wszystko wszystkim pasuje i jest ok to jest właśnie kochany nasz naród!!

Gość • Niedziela [13.03.2011, 13:48:41] • [IP: 83.21.228.**]

16 marca, o godzinie 13.

ania • Piątek [11.03.2011, 22:54:15] • [IP: 83.21.226.**]

wiecie kiedy pogrzeb

Gość • Piątek [11.03.2011, 22:27:50] • [IP: 212.14.54.*]

[*] współczucia dla rodziców, i jego braci..

Gość • Piątek [11.03.2011, 18:00:38] • [IP: 80.59.229.**]

CO SIE Z WAMI DZIEJE!! ZYJCIE I DAJCIE ZYC!! nie mam slow...:(

Gość • Piątek [11.03.2011, 10:20:28] • [IP: 87.205.130.***]

za głupotę się płaci, oby gnił w więzieniu dożywotnio...

Gość • Piątek [11.03.2011, 00:14:44] • [IP: 83.11.146.***]

On już siedzi bo się boi tych których go szukają za PEPKA ;(( (Śpij Spokojnie [*][*][*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 22:20:40] • [IP: 212.2.96.**]

W następnym tygodniu najprawdopodobniej w środę

ania • Czwartek [10.03.2011, 22:07:06] • [IP: 83.21.218.**]

czy wiadomo już kiedy zostanie pochowany : (wyrazy współczucia dla bliskich ::(

Gość • Czwartek [10.03.2011, 20:33:38] • [IP: 86.28.97.***]

jestem w szoku... niedługo będę się bała wyjść z domu!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 20:31:07] • [IP: 83.25.123.***]

policjo obudz sie!!dawac zdiecie!!nie tylko wy go szukacie!!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 19:46:10] • [IP: 178.181.199.***]

(*)

Gość • Czwartek [10.03.2011, 17:26:57] • [IP: 178.42.178.***]

[*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:44:38] • [IP: 83.9.1.**]

[*][*] Pepe ; (((

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:40:30] • [IP: 178.181.1.**]

informacja ze strony kuriera:" Kamień Pomorski. 26-letni Piotr M. z Kamienia Pomorskiego, który w ubiegły piątek (4 bm.) idąc z dziewczyną został zaatakowany i uderzony w głowę, nie żyje. Mężczyzna był cały czas nieprzytomny i podłączony do aparatury wspomagającej oddech. Na wolności wciąż jest sprawca, który ukrywa się przed policją."

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:28:04] • [IP: 178.42.187.***]

[*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:25:44] • [IP: 83.9.113.**]

Pepe : ([*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:23:19] • [IP: 83.11.66.**]

czy ktoś może napisać o jakiego Artura chodzi?? Kto zabił Pepę??

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:14:52] • [IP: 188.146.104.***]

przykro mi bardzo ale nie ma takiej mozliwosci zeby usunac ten artykul ani zablokowac komentarze

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:04:06] • [IP: 87.205.50.**]

Czemu wszyscy wypisujecie jakies bzdury!!.Pepe zyje i walczy o zycie.Modlmy sie za jego zdrowie, a nie przedwczesnie chowacie chlopaka do grobu!!Pepe 3maj sie!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:57:11] • [IP: 77.253.133.***]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:29] • [IP: 83.12.47.***] Jestem za ale to w końcu tylko i kamień !!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:50:50] • [IP: 83.23.248.**]

Żyjcie po Bożemu to nie będziecie osądzani. A portal jest po to, aby zamieszczał wszystkie opinie.Wygodne i nie wygodne.Ludzie oddzielą ziarno od plewy.A prokurator ukarze oszczercę.

Oglądasz 1-25 z 230
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zginęły Ci tablice rejestracyjne? Jak się okazuje, złodzieje często kradną rejestracje, aby dokonywać na nich przestępstw lub kradzieży! Tak było w przypadku renault megane zaparkowanego w Dziwnowie, z którego na początku weekendu, sprawcy ukradli tablice rejestracyjne. Jak się okazało, chwilę później, beżowe BMW na kradzionych tablicach rejestracyjnych widziane było w Międzyzdrojach na stacji Statoil, gdzie doszło do kradzieży paliwa ■ Będzie jeszcze jeden powód więcej, by odwiedzić Międzyzdroje. Władze Międzyzdrojów rozpoczęły wstępne rozmowy w sprawie połączenia gminy ze Świnoujściem ścieżką rowerową. - Tereny mamy piękne, więc warto kontynuować ten kierunek rozwoju – przyznaje Jadwiga Bober z międzyzdrojskiego magistratu. ■ Czy bać się wilka? Na Pomorze wracają wilki. Zapytaliśmy specjalistę z Wolińskiego Parku Narodowego, czy do nas dotrą i czy powinniśmy obawiać się tych zwierząt. ■ Los szkoły w Gostyniu w rękach radnych – podniesionych w górę lub nie! Na czwartkowym, wspólnym posiedzeniu komisji stałych: Komisji Rolno-Budżetowej oraz Komisji Oświaty, Kultury, Służby Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Gminy Świerzno podczas głosowania członkowie obu komisji nie poparli projektu uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Podstawowej w Gostyniu. 5 radnych było przeciw, 2 radnych za, natomiast 7 radnych wstrzymało się od oddania głosu. ■ Zgłoszeń na mecz wciąż przybywa, bo to bardzo wyjątkowy mecz. 7 lutego w Świerznie odbędzie się turniej, na którym zbierane będą pieniądze dla małej i bardzo chorej Lenki. ■ Szajka złodziejaszków wpadła w ręce policji. Okradali kioski w Kamieniu Pomorskim. Nawet 10 lat więzienia grozi szajce trzech włamywaczy, którzy w ostatni weekend włamali się do kiosku przy Placu Wolności w Kamieniu Pomorskim. Jak się okazuje rabusie mieli już na swoim koncie inne przestępstwa. W minionym tygodniu ich łupem padł towar z kiosku przy ulicy Jagiełły. Trzech włamywaczy trafiło już w ręce policji. Jeden z nich 19- letni mieszkaniec Kamienia Pomorskiego wpadł na gorącym uczynku ■ Ferie w Dziwnowskiej Bibliotece Publicznej. Serdecznie witamy w Ferie 2016 w Dziwnowskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej, dzień pierwszy minął super. Przybyło do nas 49 uczestników , wybraliśmy władze ■ Uwaga! W powiecie kamieńskim rusza kwalifikacja wojskowa. W dniach 22.02. – 08.03.2016 roku na terenie powiatu kamieńskiego rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa w ramach której będzie działała Powiatowa Komisja Lekarska (PKL) w Kamieniu Pomorskim ■