POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [09.03.2011, 19:19:12] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Pobity 26-latek w stanie krytycznym

Kamień Pomorski: Pobity 26-latek w stanie krytycznym

fot. Sławomir Ryfczyński

Policja w Kamieniu Pomorskim pod nadzorem prokuratury bada okoliczności pobicia 26 – letniego Piotra M. Jak ustalił nieoficjalnie Kurier Szczeciński, mężczyzna został zaatakowany przez nieznanych sprawców w minioną sobotę.

Przez kolejne dni jego stan był krytyczny. W czwartek ma zostać odłączony od aparatury podtrzymującej życie.

Do pobicia doszło w minioną sobotę na terenie Kamienia Pomorskiego. Matka poszkodowanego powiadomiła policję w niedzielę. Przesłuchano już w tej sprawie kilkanaście osób.

Wiadomo tylko, że mężczyzna został uderzony, przewrócił się, zaś w trakcie upadku na chodnik doznał groźnych urazów głowy.

źródło: www.24kurier.pl


komentarzy: 230, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 230

Gość • Czwartek [21.07.2011, 23:23:25] • [IP: 92.40.152.**]

PAMIĘTAMY WCIĄŻ O TOBIE PRZYJACIELU

Gość • Wtorek [19.04.2011, 21:29:58] • [IP: 84.209.23.***]

Jak mozna zrobic takie cos ??

Gość • Poniedziałek [14.03.2011, 18:40:48] • [IP: 83.23.0.***]

[*][*][*] Na zawsze w naszej pamięci ; ( (([*]

DUCH • Niedziela [13.03.2011, 20:37:15] • [IP: 79.184.241.***]

Jak coś się stanie to wtedy ogólne poruszenie w codziennym życiu wszystko wszystkim pasuje i jest ok to jest właśnie kochany nasz naród!!

Gość • Niedziela [13.03.2011, 13:48:41] • [IP: 83.21.228.**]

16 marca, o godzinie 13.

ania • Piątek [11.03.2011, 22:54:15] • [IP: 83.21.226.**]

wiecie kiedy pogrzeb

Gość • Piątek [11.03.2011, 22:27:50] • [IP: 212.14.54.*]

[*] współczucia dla rodziców, i jego braci..

Gość • Piątek [11.03.2011, 18:00:38] • [IP: 80.59.229.**]

CO SIE Z WAMI DZIEJE!! ZYJCIE I DAJCIE ZYC!! nie mam slow...:(

Gość • Piątek [11.03.2011, 10:20:28] • [IP: 87.205.130.***]

za głupotę się płaci, oby gnił w więzieniu dożywotnio...

Gość • Piątek [11.03.2011, 00:14:44] • [IP: 83.11.146.***]

On już siedzi bo się boi tych których go szukają za PEPKA ;(( (Śpij Spokojnie [*][*][*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 22:20:40] • [IP: 212.2.96.**]

W następnym tygodniu najprawdopodobniej w środę

ania • Czwartek [10.03.2011, 22:07:06] • [IP: 83.21.218.**]

czy wiadomo już kiedy zostanie pochowany : (wyrazy współczucia dla bliskich ::(

Gość • Czwartek [10.03.2011, 20:33:38] • [IP: 86.28.97.***]

jestem w szoku... niedługo będę się bała wyjść z domu!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 20:31:07] • [IP: 83.25.123.***]

policjo obudz sie!!dawac zdiecie!!nie tylko wy go szukacie!!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 19:46:10] • [IP: 178.181.199.***]

(*)

Gość • Czwartek [10.03.2011, 17:26:57] • [IP: 178.42.178.***]

[*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:44:38] • [IP: 83.9.1.**]

[*][*] Pepe ; (((

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:40:30] • [IP: 178.181.1.**]

informacja ze strony kuriera:" Kamień Pomorski. 26-letni Piotr M. z Kamienia Pomorskiego, który w ubiegły piątek (4 bm.) idąc z dziewczyną został zaatakowany i uderzony w głowę, nie żyje. Mężczyzna był cały czas nieprzytomny i podłączony do aparatury wspomagającej oddech. Na wolności wciąż jest sprawca, który ukrywa się przed policją."

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:28:04] • [IP: 178.42.187.***]

[*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:25:44] • [IP: 83.9.113.**]

Pepe : ([*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:23:19] • [IP: 83.11.66.**]

czy ktoś może napisać o jakiego Artura chodzi?? Kto zabił Pepę??

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:14:52] • [IP: 188.146.104.***]

przykro mi bardzo ale nie ma takiej mozliwosci zeby usunac ten artykul ani zablokowac komentarze

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:04:06] • [IP: 87.205.50.**]

Czemu wszyscy wypisujecie jakies bzdury!!.Pepe zyje i walczy o zycie.Modlmy sie za jego zdrowie, a nie przedwczesnie chowacie chlopaka do grobu!!Pepe 3maj sie!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:57:11] • [IP: 77.253.133.***]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:29] • [IP: 83.12.47.***] Jestem za ale to w końcu tylko i kamień !!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:50:50] • [IP: 83.23.248.**]

Żyjcie po Bożemu to nie będziecie osądzani. A portal jest po to, aby zamieszczał wszystkie opinie.Wygodne i nie wygodne.Ludzie oddzielą ziarno od plewy.A prokurator ukarze oszczercę.

Oglądasz 1-25 z 230
■ Info od Szymona z wieczora jeszcze: żagle na 3 refie, fok na wytyku i jadę ponad 6 węzłów. Do tego spora fala. i czasem ślizgi! dookoła dużo jachtów. Ostatnia pozycja z sprzed godziny. Szymon obiera kurs bardziej na południe aby złapać ładny pasat, bo w tym roku on ładnie wieje
■ ENEA Operator sp. z o.o. PLANOWANE WYŁĄCZENIA - Rejon Międzyzdroje, Kamień Pomorski w dniach: 2014-11-25, w godzinach: 09:00 - 15:30 w Miejscowości: Chrząszczewo, Buniewice oraz w dniach: 2014-11-26, w godzinach: 09:00 - 14:00 w miejscowości Wrzosowo. ■ Szanowni Państwo, wpłynęło do naszej Fundacji dziś oświadczenie od komitetu wyborczego Stanisława Kuryłło. Z naszej strony potwierdzamy chęć organizacji debaty w Kamieniu Pomorskim. Od momentu otrzymania zaproszenia komitet tego Pana nie wystosował propozycji spotkania, ani uwag do przebiegu debaty. Zapraszamy komitety do współpracy w tym zakresie. Jednocześnie chcemy wydać oświadczenie, że wymieniany na portalach Pan Adrian Guranowski nie jest ani fundatorem Fundacji, ani jej pracownikiem i nie jest związany z naszą fundacją. Z poważaniem Arkadiusz Mielczarek wiceprezes fundacji ■ UKS „Chrobry” liderem I Ligi Kobiet. Podczas ostatniego weekendu zawodniczki UKS Chrobry Międzyzdroje rozegrały dwa spotkania we własnej hali w I Lidze tenisa stołowego. Pierwszy mecz z KU AZS PWSiP Łomża odbył się w piątek, 21 listopada 2014r. Spotkanie rozegrane awansem z 9 kolejki zakończyło się łatwym zwycięstwem naszych tenisistek wynikiem 9:1 ■ Maliny na koniec listopada. Po ostatnim zamieszaniu z Państwową Komisją Wyborczą w tle, to właściwie nic nie powinno nas już zadziwić. A jednak. Otrzymaliśmy zdjęcie zrobione w niedzielę w ogrodzie naszego Czytelnika z informacją: - W smaku już nie są takie słodkie jak w wakacje ale sam fakt, że są o tej porze roku to też szok. Bilans kadencji: Poprawa warunków w szkołach i przedszkolach. Lepiej dla naszych dzieci. Pamiętacie zapisy do przedszkola cztery lata temu? Emocje przy czytaniu listy przyjętych dzieci? I Wasze dziecko na liście rezerwowej? A warunki w szkołach? A place zabaw? Zobaczmy, co się zmieniło przez ostatnią kadencję Tragiczny wypadek w Benicach. Trzech mężczyzn porażonych prądem. Nie żyją. ■ Policja kontroluje ogrody działkowe. Zima to czas szczególnie niebezpieczny dla osób pozbawionych dachu nad głową. Wzorem lat ubiegłych policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim wraz z pracownikami Opieki Społecznej, Zarządu Działkowców oraz Strażą Miejską odwiedzali ogrody działkowe na terenie naszego powiatu. ■ Policja zajmie się bydlakiem, który z zimną krwią zastrzelił psa. Na łamach portalu ikamien.pl pisaliśmy na temat incydentu na kamieńskim tzw. ”osiedlu” przy ulicy Warcisława. Nieznany sprawca zastrzelił z wiatrówki psa rasy jack russel terrier. W tej sprawie napisała do nas Czytelniczka. Teraz sprawą zajmie się policja, która będzie dążyć do ustalenia kto dopuścił się tego bestialskiego czynu. ■ Jest wiele powodów do niepokoju. Nie wykluczam możliwości, po podliczeniu głosów, postulatu o powtórzeniu wyborów - powiedział minister Cezary Grabarczyk na antenie TVN24.■ ENEA Operator sp. z o.o. informuje iż w dniu 2014-11-20 w godzinach: 09:00 - 14:00 w miejscowości Wolin ul. Słowiańska 14,16,19,20,24,26,28,30,32 oraz w dniu 2014-11-21 w godzinach: 09:00 - 14:00 w miejscowości Wolin ul. Słowiańska 36,38,40,42,43,45,51,53,55,57,59 odbędzie się planowane wyłączenie prądu ■ Według nieoficjalnych danych do rady powiatu poszczególne partie i komitety wyborcze zdobyły następującą ilość mandatów: PO - 3; SLD - 4; PSL - 4; "Nasza Gmina - Nasz Powiat" - 4; Liga Samorządowa Ziemi Kamieńskiej - 2. ■ Mieszkańcy gminy Golczewo największym zaufaniem obdarzyli Andrzeja Danieluka. ■ Według nieoficjalnych danych do rady powiatu poszczególne partie i komitety wyborcze zdobyły następującą ilość mandatów: PO - 3; SLD - 4; PSL - 4; "Nasza Gmina - Nasz Powiat" - 4; Liga Samorządowa Ziemi Kamieńskiej - 2. ■ Dziwnów: Grzegorz Jóźwiak jedyny kandydat na burmistrza uzyskał 83,96% poparcia wyborców. W radzie miasta znajdzie się także 10 radnych z komitetu wyborczego burmistrza ■ Nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych na burmistrza Międzyzdrojów: Leszek Tomasz Dorosz 1239 głosów – 52,10%, Kazimierz Jan Solarz 297 głosów - 12,49 % , Michał Sutyła - 842 głosy - 35,41 %. ■ Drugiej tury nie będzie również w Dziwnowie. Tam jedyny kandydat, urzędujący burmistrz Grzegorz Jóźwiak, uzyskał 90 proc. poparcie. To dane z trzech na pięć działających w mieście komisji. ■