POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [09.03.2011, 19:19:12] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Pobity 26-latek w stanie krytycznym

Kamień Pomorski: Pobity 26-latek w stanie krytycznym

fot. Sławomir Ryfczyński

Policja w Kamieniu Pomorskim pod nadzorem prokuratury bada okoliczności pobicia 26 – letniego Piotra M. Jak ustalił nieoficjalnie Kurier Szczeciński, mężczyzna został zaatakowany przez nieznanych sprawców w minioną sobotę.

Przez kolejne dni jego stan był krytyczny. W czwartek ma zostać odłączony od aparatury podtrzymującej życie.

Do pobicia doszło w minioną sobotę na terenie Kamienia Pomorskiego. Matka poszkodowanego powiadomiła policję w niedzielę. Przesłuchano już w tej sprawie kilkanaście osób.

Wiadomo tylko, że mężczyzna został uderzony, przewrócił się, zaś w trakcie upadku na chodnik doznał groźnych urazów głowy.

źródło: www.24kurier.pl


komentarzy: 230, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 230

Gość • Czwartek [21.07.2011, 23:23:25] • [IP: 92.40.152.**]

PAMIĘTAMY WCIĄŻ O TOBIE PRZYJACIELU

Gość • Wtorek [19.04.2011, 21:29:58] • [IP: 84.209.23.***]

Jak mozna zrobic takie cos ??

Gość • Poniedziałek [14.03.2011, 18:40:48] • [IP: 83.23.0.***]

[*][*][*] Na zawsze w naszej pamięci ; ( (([*]

DUCH • Niedziela [13.03.2011, 20:37:15] • [IP: 79.184.241.***]

Jak coś się stanie to wtedy ogólne poruszenie w codziennym życiu wszystko wszystkim pasuje i jest ok to jest właśnie kochany nasz naród!!

Gość • Niedziela [13.03.2011, 13:48:41] • [IP: 83.21.228.**]

16 marca, o godzinie 13.

ania • Piątek [11.03.2011, 22:54:15] • [IP: 83.21.226.**]

wiecie kiedy pogrzeb

Gość • Piątek [11.03.2011, 22:27:50] • [IP: 212.14.54.*]

[*] współczucia dla rodziców, i jego braci..

Gość • Piątek [11.03.2011, 18:00:38] • [IP: 80.59.229.**]

CO SIE Z WAMI DZIEJE!! ZYJCIE I DAJCIE ZYC!! nie mam slow...:(

Gość • Piątek [11.03.2011, 10:20:28] • [IP: 87.205.130.***]

za głupotę się płaci, oby gnił w więzieniu dożywotnio...

Gość • Piątek [11.03.2011, 00:14:44] • [IP: 83.11.146.***]

On już siedzi bo się boi tych których go szukają za PEPKA ;(( (Śpij Spokojnie [*][*][*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 22:20:40] • [IP: 212.2.96.**]

W następnym tygodniu najprawdopodobniej w środę

ania • Czwartek [10.03.2011, 22:07:06] • [IP: 83.21.218.**]

czy wiadomo już kiedy zostanie pochowany : (wyrazy współczucia dla bliskich ::(

Gość • Czwartek [10.03.2011, 20:33:38] • [IP: 86.28.97.***]

jestem w szoku... niedługo będę się bała wyjść z domu!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 20:31:07] • [IP: 83.25.123.***]

policjo obudz sie!!dawac zdiecie!!nie tylko wy go szukacie!!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 19:46:10] • [IP: 178.181.199.***]

(*)

Gość • Czwartek [10.03.2011, 17:26:57] • [IP: 178.42.178.***]

[*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:44:38] • [IP: 83.9.1.**]

[*][*] Pepe ; (((

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:40:30] • [IP: 178.181.1.**]

informacja ze strony kuriera:" Kamień Pomorski. 26-letni Piotr M. z Kamienia Pomorskiego, który w ubiegły piątek (4 bm.) idąc z dziewczyną został zaatakowany i uderzony w głowę, nie żyje. Mężczyzna był cały czas nieprzytomny i podłączony do aparatury wspomagającej oddech. Na wolności wciąż jest sprawca, który ukrywa się przed policją."

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:28:04] • [IP: 178.42.187.***]

[*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:25:44] • [IP: 83.9.113.**]

Pepe : ([*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:23:19] • [IP: 83.11.66.**]

czy ktoś może napisać o jakiego Artura chodzi?? Kto zabił Pepę??

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:14:52] • [IP: 188.146.104.***]

przykro mi bardzo ale nie ma takiej mozliwosci zeby usunac ten artykul ani zablokowac komentarze

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:04:06] • [IP: 87.205.50.**]

Czemu wszyscy wypisujecie jakies bzdury!!.Pepe zyje i walczy o zycie.Modlmy sie za jego zdrowie, a nie przedwczesnie chowacie chlopaka do grobu!!Pepe 3maj sie!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:57:11] • [IP: 77.253.133.***]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:29] • [IP: 83.12.47.***] Jestem za ale to w końcu tylko i kamień !!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:50:50] • [IP: 83.23.248.**]

Żyjcie po Bożemu to nie będziecie osądzani. A portal jest po to, aby zamieszczał wszystkie opinie.Wygodne i nie wygodne.Ludzie oddzielą ziarno od plewy.A prokurator ukarze oszczercę.

Oglądasz 1-25 z 230
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od soboty - ks. Henryk Wejman jest biskupem archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej ■ Nowym wicestarostą powiatu kamieńskiego został Waldemar Dubrawski ■ Józef Malec został wybrany starostą kamieńskim. Za wyborem głosowało 10 radnych, przeciw było 7. Radnych, którzy brali udział w głosowaniu było 17. ■Trwają wybory starosty kamieńskiego. Zgłoszono tylko jedną kandydaturę jest nim Józef Malec obecny zastępca burmistrza Golczewa- prawdopodobnie ta kandydatura przejdzie w I turze głosowania■ ENEA Operator informuje o planowanym wyłączeniu: Międzyzdroje w dniach: 2014-12-22,w godzinach: 09:00 - 12:00 w miejscowości Kołczewo ul. Zwycięstwa, Strażacka,osiedle rybackie ■ Plan przygotowań Iskry Golczewo na nowy rok. Drużyna Iskry Golczewo po wstępnych ustaleniach wybrała już pełny skład sparing partnerów z jakimi przyjdzie im się zmierzyć w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej sezonu 2014/2015. ■ Kierowca lawety wpadł w poślizg i uderzył w seata. Trzy osoby poszkodowane. ■ Świąteczna niespodzianka dla dzieci od młodzieży z ZSP Wolin ■ ENEA Operator informuje o planowanym wyłączeniu Wolin w dniach: 2014-12-17, w godzinach: 08:00 - 11:00 w Skoszewo ■ ENEA Operator informuje o planowanym wyłączeniu: Wolin w dniach: 2014-12-17, w godzinach: 08:00 - 11:00 w Skorzewo oraz Wolin w dniach: 2014-12-18, w godzinach: 08:00 - 13:00 w miejscowości Ostromice, Mierzecin ■ Sąd Okręgowy w Szczecinie orzekł, że w gminie Świerzno wybory w okręgu numer 14 będą musiały zostać powtórzone. Jak się okazuje siedem kart do głosowania zostało źle wydanych. Komisja wyborcza wydawała karty do głosowania z okręgu numer 13. Dwóch kandydatów na radnych otrzymało tyle samo głosów. Mandat otrzymał radny, który zwyciężył w losowaniu. ■ W dniu 04.12.2014r. w Kościele Kolegiackim pw. św. Mikołaja Biskupa, dzięki uprzejmości ks. Dziekana prob. kan. Leszka Koniecznego, miało miejsce nagranie płyty demo w wykonaniu Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej działającej przy Ośrodku Kultury Gminy Wolin. ■ 13 grudnia 2014r. w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Komisji ds. Futsalu Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie. Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim. ■ W minioną niedzielę, 14 grudnia od samego rana zapachniało w naszym mieście świętami. Wystawcy, którzy korzystając z zaproszenia Gminy Kamień Pomorski i Kamieńskiego Domu Kultury wzięli udział w IV Jarmarku Świątecznym, zaskoczyli odwiedzających wielką gamą atrakcyjnych produktów i akcesoriów ■ Pierniczkowe rewelacje w Wiklinie w Wapnicy. Dlaczego lubimy Święta Bożego Narodzenia? Bo są piękne, kolorowe i pachną pierniczkami! Dlaczego lubimy pierniczki? Bo są piękne, kolorowe i pachną Świętami! ■ Sukces sportowy Tks „Jantar” w Wolinie na turnieju w Szczecinie. W niedzielę, 7 grudnia br. Taneczny Klub Sportowy „Jantar” w Wolinie uczestniczył w turnieju sportowym pn. Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Szczecina - GPP Ekstraklasa FTS. ■ Mikołajkowe sukcesy kolarzy z Golczewa. Kolarze Baszty Golczewo w dniu 6 grudnia br. w Nowogardzie brali udział w Mikołajkowym wyścigu. Sportowe zmagania były jednym z elementów przygotowań do nowego kolarskiego sezonu. ■ Strażacy z Kołczewa mają nowy samochód. W środę, 10 grudnia br. do siedziby OSP Kołczewo dostarczony został nowy, średni samochód ratowniczo-gaśniczy z funkcją ograniczania skażeń na podwoziu uterenowionym 4 x 4 Renault Midlum. ■ ENEA Operator informuje o planowanym wyłączeniu rejonu Międzyzdroje w dniach: 2014-12-16, w godzinach: 09:00 – 12:00, w miejscowości Chynowo oraz w dniach: 2014-12-17, w godzinach: 09:00 – 12:00 w miejscowości Lubin ul. Główna od 1 do 34,Portowa,Wodna ■ Sesja Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim nie odbyła się ze względu na brak kworum. Aby sesja mogła się odbyć potrzeba przynajmniej 9 radnych, niestety, na dzisiejszej sesji pojawiło się tylko 8 radnych. Sesja została odwołana, a wybory starosty przeniesione na następną sesję która odbędzie się 18 grudnia o godzinie 11:00. ■