POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [09.03.2011, 19:19:12] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Pobity 26-latek w stanie krytycznym

Kamień Pomorski: Pobity 26-latek w stanie krytycznym

fot. Sławomir Ryfczyński

Policja w Kamieniu Pomorskim pod nadzorem prokuratury bada okoliczności pobicia 26 – letniego Piotra M. Jak ustalił nieoficjalnie Kurier Szczeciński, mężczyzna został zaatakowany przez nieznanych sprawców w minioną sobotę.

Przez kolejne dni jego stan był krytyczny. W czwartek ma zostać odłączony od aparatury podtrzymującej życie.

Do pobicia doszło w minioną sobotę na terenie Kamienia Pomorskiego. Matka poszkodowanego powiadomiła policję w niedzielę. Przesłuchano już w tej sprawie kilkanaście osób.

Wiadomo tylko, że mężczyzna został uderzony, przewrócił się, zaś w trakcie upadku na chodnik doznał groźnych urazów głowy.

źródło: www.24kurier.pl


komentarzy: 230, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 230

Gość • Czwartek [21.07.2011, 23:23:25] • [IP: 92.40.152.**]

PAMIĘTAMY WCIĄŻ O TOBIE PRZYJACIELU

Gość • Wtorek [19.04.2011, 21:29:58] • [IP: 84.209.23.***]

Jak mozna zrobic takie cos ??

Gość • Poniedziałek [14.03.2011, 18:40:48] • [IP: 83.23.0.***]

[*][*][*] Na zawsze w naszej pamięci ; ( (([*]

DUCH • Niedziela [13.03.2011, 20:37:15] • [IP: 79.184.241.***]

Jak coś się stanie to wtedy ogólne poruszenie w codziennym życiu wszystko wszystkim pasuje i jest ok to jest właśnie kochany nasz naród!!

Gość • Niedziela [13.03.2011, 13:48:41] • [IP: 83.21.228.**]

16 marca, o godzinie 13.

ania • Piątek [11.03.2011, 22:54:15] • [IP: 83.21.226.**]

wiecie kiedy pogrzeb

Gość • Piątek [11.03.2011, 22:27:50] • [IP: 212.14.54.*]

[*] współczucia dla rodziców, i jego braci..

Gość • Piątek [11.03.2011, 18:00:38] • [IP: 80.59.229.**]

CO SIE Z WAMI DZIEJE!! ZYJCIE I DAJCIE ZYC!! nie mam slow...:(

Gość • Piątek [11.03.2011, 10:20:28] • [IP: 87.205.130.***]

za głupotę się płaci, oby gnił w więzieniu dożywotnio...

Gość • Piątek [11.03.2011, 00:14:44] • [IP: 83.11.146.***]

On już siedzi bo się boi tych których go szukają za PEPKA ;(( (Śpij Spokojnie [*][*][*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 22:20:40] • [IP: 212.2.96.**]

W następnym tygodniu najprawdopodobniej w środę

ania • Czwartek [10.03.2011, 22:07:06] • [IP: 83.21.218.**]

czy wiadomo już kiedy zostanie pochowany : (wyrazy współczucia dla bliskich ::(

Gość • Czwartek [10.03.2011, 20:33:38] • [IP: 86.28.97.***]

jestem w szoku... niedługo będę się bała wyjść z domu!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 20:31:07] • [IP: 83.25.123.***]

policjo obudz sie!!dawac zdiecie!!nie tylko wy go szukacie!!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 19:46:10] • [IP: 178.181.199.***]

(*)

Gość • Czwartek [10.03.2011, 17:26:57] • [IP: 178.42.178.***]

[*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:44:38] • [IP: 83.9.1.**]

[*][*] Pepe ; (((

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:40:30] • [IP: 178.181.1.**]

informacja ze strony kuriera:" Kamień Pomorski. 26-letni Piotr M. z Kamienia Pomorskiego, który w ubiegły piątek (4 bm.) idąc z dziewczyną został zaatakowany i uderzony w głowę, nie żyje. Mężczyzna był cały czas nieprzytomny i podłączony do aparatury wspomagającej oddech. Na wolności wciąż jest sprawca, który ukrywa się przed policją."

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:28:04] • [IP: 178.42.187.***]

[*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:25:44] • [IP: 83.9.113.**]

Pepe : ([*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:23:19] • [IP: 83.11.66.**]

czy ktoś może napisać o jakiego Artura chodzi?? Kto zabił Pepę??

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:14:52] • [IP: 188.146.104.***]

przykro mi bardzo ale nie ma takiej mozliwosci zeby usunac ten artykul ani zablokowac komentarze

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:04:06] • [IP: 87.205.50.**]

Czemu wszyscy wypisujecie jakies bzdury!!.Pepe zyje i walczy o zycie.Modlmy sie za jego zdrowie, a nie przedwczesnie chowacie chlopaka do grobu!!Pepe 3maj sie!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:57:11] • [IP: 77.253.133.***]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:29] • [IP: 83.12.47.***] Jestem za ale to w końcu tylko i kamień !!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:50:50] • [IP: 83.23.248.**]

Żyjcie po Bożemu to nie będziecie osądzani. A portal jest po to, aby zamieszczał wszystkie opinie.Wygodne i nie wygodne.Ludzie oddzielą ziarno od plewy.A prokurator ukarze oszczercę.

Oglądasz 1-25 z 230
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Sąd wyznaczył już termin procesu 26- letniego Mateusza S., który w Nowy Rok spowodował śmiertelny wypadek w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Szczecińskiej, powodując śmierć sześciu osób. Mężczyzna był pijany i pod wpływem narkotyków. Pierwsza rozprawa odbędzie się 23 września. ■ 1 września 2014 roku w auli Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim zainaugurowano pierwszy rok szkolny Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kamieniu Pomorskim. ■ Za pogotowiem ratunkowym w samym centrum Międzyzdrojów, wjazd od ulicy Niepodległości powstaje nowa przychodnia zdrowia. Teren jest bardzo trudny z dużą warstwą torfu, ponieważ było to dawne rozlewisko rzeki, która łączyła Zalew Szczeciński z morzem. Obiekt ten jest posadowiony na głębokich palach. Prace budowlane idą pełną parą. Budowa nowej przychodni zdrowia ma się zakończyć już w czerwcu 2015 roku. Inwestycją zajmuje się spółka Nowe Centrum. ■ Korzystając z możliwości wysłania maila do administratorów www.ikamien.pl pragnę serdecznie podziękować Panu Zbigniewowi Hanasz właścicielowi taksówki z Wisełki. Pan Zbigniew udzielił mi wydatnego wsparcia w poszukiwaniu pomocy medycznej dla recepcjonistki holenderskiego statku pasażerskiego Princess, który wczoraj przyprowadziłem do Wolina na 4 godzinny postój. Dzięki pomocy pana taksówkarza, doskonale orientującego się w uwarunkowaniach lokalnych, udało się w krótkim czasie odnaleźć właściwego lekarza i pomóc cierpiącej Holenderce. Dziękuję bardzo w imieniu własnym i załogi statku. Zbigniew M.Ferlas - pilot ■ W czwartek 28.08.2014 r. w ramach Czwartków Organowych w Kościele pw. św. Piotra Apostoła w Międzyzdrojach o godzinie 19.00 wystąpi Andrzej Chorosiński oraz Dominika Figurska.■ W sobotę, 30 sierpnia zespół Stawnianki świętował trzydziestolecie istnienia. Z tej okazji przygotowano specjalny koncert, na który zaproszono zaprzyjaźnione grupy takie jak kapela Alki ze Świnoujścia i zespół folklorystyczny Lipka z Kobylanki ■ Zakończyły się Mistrzostwa Europy w Klasie Słonka w Kamieniu Pomorskim. ■ Mieszkańcy się skarżą, a tiry nadal niszczą drogę. Wyremontowana niedawno droga została już zniszczona. Rozjeździły ją tiry. Problemem jest dziś przejazd osobowym autem. Mieszkańcy Górek Pomorskich liczyli, że pomogą im kamieńscy policjanci. Jak przyznają dzisiaj, bardzo się zawiedli ■ Szymon Kuczyński rusza w rejs - popłyń z nim na Puffinie ■ Z jachtu na marinie w Wolinie skradziono silnik Suzuki. Sprawców… nagrała kamera. Niestety, byli zakapturzeni. Może jednak ich poznacie? Kiedy dwóch kradło, trzeci, na czatach, jeździł rowerem. ■