POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [09.03.2011, 19:19:12] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Pobity 26-latek w stanie krytycznym

Kamień Pomorski: Pobity 26-latek w stanie krytycznym

fot. Sławomir Ryfczyński

Policja w Kamieniu Pomorskim pod nadzorem prokuratury bada okoliczności pobicia 26 – letniego Piotra M. Jak ustalił nieoficjalnie Kurier Szczeciński, mężczyzna został zaatakowany przez nieznanych sprawców w minioną sobotę.

Przez kolejne dni jego stan był krytyczny. W czwartek ma zostać odłączony od aparatury podtrzymującej życie.

Do pobicia doszło w minioną sobotę na terenie Kamienia Pomorskiego. Matka poszkodowanego powiadomiła policję w niedzielę. Przesłuchano już w tej sprawie kilkanaście osób.

Wiadomo tylko, że mężczyzna został uderzony, przewrócił się, zaś w trakcie upadku na chodnik doznał groźnych urazów głowy.

źródło: www.24kurier.pl


komentarzy: 230, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 230

Gość • Czwartek [21.07.2011, 23:23:25] • [IP: 92.40.152.**]

PAMIĘTAMY WCIĄŻ O TOBIE PRZYJACIELU

Gość • Wtorek [19.04.2011, 21:29:58] • [IP: 84.209.23.***]

Jak mozna zrobic takie cos ??

Gość • Poniedziałek [14.03.2011, 18:40:48] • [IP: 83.23.0.***]

[*][*][*] Na zawsze w naszej pamięci ; ( (([*]

DUCH • Niedziela [13.03.2011, 20:37:15] • [IP: 79.184.241.***]

Jak coś się stanie to wtedy ogólne poruszenie w codziennym życiu wszystko wszystkim pasuje i jest ok to jest właśnie kochany nasz naród!!

Gość • Niedziela [13.03.2011, 13:48:41] • [IP: 83.21.228.**]

16 marca, o godzinie 13.

ania • Piątek [11.03.2011, 22:54:15] • [IP: 83.21.226.**]

wiecie kiedy pogrzeb

Gość • Piątek [11.03.2011, 22:27:50] • [IP: 212.14.54.*]

[*] współczucia dla rodziców, i jego braci..

Gość • Piątek [11.03.2011, 18:00:38] • [IP: 80.59.229.**]

CO SIE Z WAMI DZIEJE!! ZYJCIE I DAJCIE ZYC!! nie mam slow...:(

Gość • Piątek [11.03.2011, 10:20:28] • [IP: 87.205.130.***]

za głupotę się płaci, oby gnił w więzieniu dożywotnio...

Gość • Piątek [11.03.2011, 00:14:44] • [IP: 83.11.146.***]

On już siedzi bo się boi tych których go szukają za PEPKA ;(( (Śpij Spokojnie [*][*][*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 22:20:40] • [IP: 212.2.96.**]

W następnym tygodniu najprawdopodobniej w środę

ania • Czwartek [10.03.2011, 22:07:06] • [IP: 83.21.218.**]

czy wiadomo już kiedy zostanie pochowany : (wyrazy współczucia dla bliskich ::(

Gość • Czwartek [10.03.2011, 20:33:38] • [IP: 86.28.97.***]

jestem w szoku... niedługo będę się bała wyjść z domu!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 20:31:07] • [IP: 83.25.123.***]

policjo obudz sie!!dawac zdiecie!!nie tylko wy go szukacie!!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 19:46:10] • [IP: 178.181.199.***]

(*)

Gość • Czwartek [10.03.2011, 17:26:57] • [IP: 178.42.178.***]

[*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:44:38] • [IP: 83.9.1.**]

[*][*] Pepe ; (((

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:40:30] • [IP: 178.181.1.**]

informacja ze strony kuriera:" Kamień Pomorski. 26-letni Piotr M. z Kamienia Pomorskiego, który w ubiegły piątek (4 bm.) idąc z dziewczyną został zaatakowany i uderzony w głowę, nie żyje. Mężczyzna był cały czas nieprzytomny i podłączony do aparatury wspomagającej oddech. Na wolności wciąż jest sprawca, który ukrywa się przed policją."

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:28:04] • [IP: 178.42.187.***]

[*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:25:44] • [IP: 83.9.113.**]

Pepe : ([*]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:23:19] • [IP: 83.11.66.**]

czy ktoś może napisać o jakiego Artura chodzi?? Kto zabił Pepę??

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:14:52] • [IP: 188.146.104.***]

przykro mi bardzo ale nie ma takiej mozliwosci zeby usunac ten artykul ani zablokowac komentarze

Gość • Czwartek [10.03.2011, 15:04:06] • [IP: 87.205.50.**]

Czemu wszyscy wypisujecie jakies bzdury!!.Pepe zyje i walczy o zycie.Modlmy sie za jego zdrowie, a nie przedwczesnie chowacie chlopaka do grobu!!Pepe 3maj sie!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:57:11] • [IP: 77.253.133.***]

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:29] • [IP: 83.12.47.***] Jestem za ale to w końcu tylko i kamień !!

Gość • Czwartek [10.03.2011, 14:50:50] • [IP: 83.23.248.**]

Żyjcie po Bożemu to nie będziecie osądzani. A portal jest po to, aby zamieszczał wszystkie opinie.Wygodne i nie wygodne.Ludzie oddzielą ziarno od plewy.A prokurator ukarze oszczercę.

Oglądasz 1-25 z 230
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Komunikat dla płatników składek w KRUS. 31 stycznia 2015 r. upływa ustawowy termin na opłacenie składek na ubezpieczenie społeczne rolników i ubezpieczenie zdrowotne. ■ Kolarze golczewskiej Baszty wchodzą w decydujący okres przygotowań do sezonu startowego 2015. Obecnie przebywają na sportowym zgrupowaniu w Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji „Jantar” w Dziwnówku. ■ Porzucony, śliczny, młody mieszaniec szuka dobrego domu, odpowiedzialnych i kochających ludzi, którzy się nim zaopiekują. ■ Wyróżnienie dla Pani Karoliny Flacht ■ Wyżeł pilnie poszukuje właściciela! ■ UWAGA od środy należy spodziewać się opadów marznącego deszczu powodującego gołoledź i oblodzenia, przewiduje się także silny wiatr w porywach do 75 km/h informuje centrum meteorologiczne MetoSky ■ ENEA Operator informuje o planowanym wyłączeniu Międzyzdroje w dniach: 2015-01-28, w godzinach: 08:00 – 11:00 w miejscowości Kołczewo, Wisełka Kolonia oraz Międzyzdroje w dniach: 2015-01-30, w godzinach: 13:00 – 15:00 w miejscowości Kołczewo, Wisełka Kolonia ■ Jak informuje centrum meteorologiczne MeteoSky od godz. 05:00 dnia 27-01-2015 do godz. 14:00 dnia 27-01-2015 na terenie województwa zachodniopomorskiego prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej -1°C, który w połączeniu z mokrymi nawierzchniami dróg i chodników spowoduje ich zamarzanie ■ Na terenie Wolińskiego Parku Narodowego powstaje nowy ośrodek edukacyjny – Centrum Współpracy Międzynarodowej. Będzie miejscem spotkań i realizacji projektów, w tym w ramach współpracy polsko-węgierskiej. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej ■ Bałtyk znów do kupienia. W lutym odbędzie się druga licytacja dawnego Hotelu Bałtyk w Międzyzdrojach. Czy dzisiejsza rudera odzyska swój dawny blask? Wszystko zależy od tego, czy znajdzie się kupiec. ■ Relacja I tydzień ferii zimowych - Wolin 2015. Dobiegł końca pierwszy tydzień ferii zimowych w Ośrodku Kultury Gminy Wolin. W trakcie zajęć plastycznych tworzone były prace zbiorowe pt.: "Śnieżne szaleństwa". Po zajęciach plastycznych odbyło się spotkanie na temat bezpieczeństwa pn.: "BEZPIECZNE FERIE", zorganizowane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kamieniu Pomorskim oraz Komendę Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■ Afera w powiecie kamieńskim! Podczas wyboru starosty, wicestarosty i zarządu powiatu radni dostali ponumerowane karty do głosowania! Karty wydawano w kolejności alfabetycznej, co pozwala stwierdzić, jak kto głosował. Okazuje się także, że niewłaściwie policzono głosy. Opozycja złożyła zawiadomienie do wojewody ■ Na miejsce dotychczasowego Przewodniczącego Rady Powiatu Kamieńskiego wybrana została radna Jadwiga Adamowicz ■ W Kamieniu Pomorskim na Sesji Rady Powiatu podczas ustalania porządku obrad, radny Marek Matys zgłosił wniosek o odwołanie z funkcji Przewodniczącego Rady Sebastiana Mamzera. Wniosek o wprowadzenie tego punktu do porządku sesji poparło 9 radnych ■ W Grodnie koło Międzyzdrojów powstaje Centrum Współpracy Międzynarodowej ■ Niezwykłe zabytki w Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej. W ostatni wtorek panowie Damian i Przemysław Stefańscy – mieszkańcy Wysokiej Kamieńskiej – członkowie grupy eksploracyjno – poszukiwawczej działającej przy Towarzystwie Miłośników Ziemi Kamieńskiej, przekazali do Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej niezwykle interesujące zabytki. Pracownia Rękodzieła Artystycznego „Impresje” działająca przy MDK w Międzyzdrojach obchodzi swoje pierwsze urodziny. Została założona w styczniu w 2014 roku przez Annę Piecyk i Monikę Jakubowską ■