POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [11.06.2019, 21:25:45] • Gmina Golczewo

Wyróżnienia dla najlepszych uczniów

Wyróżnienia dla najlepszych uczniów

fot. Organizator

W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie w dniu 11 czerwca odbyła się miła uroczystość, podczas której uczniowie naszych szkół otrzymali wyróżnienia „Najlepszy Uczeń 2018/2019”.

W ceremonii wzięli udział: Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński, Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie Mariusz Michalik, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej w. z. Agnieszka Jasik, Zastępca Burmistrza Golczewa Andrzej Swatowski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Golczewie Grzegorz Chłopek, wyróżnieni uczniowie i ich rodzice wraz z rodzinami.

Uroczystość miała szczególną oprawę, którą uświetniły występy muzyczne dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie.

Najważniejszym punktem ceremonii było przyznanie wyróżnień Najlepszy Uczeń 2018/2019 dla osób, które w bieżącym roku szkolnym wykazały się bardzo dobrymi wynikami w nauce, wzorowym zachowaniem oraz działalnością promocyjną na rzecz swojej szkoły i Gminy Golczewo. Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki oraz statuetki absolwenta.

Osoby wyróżnione tytułem „NAJLEPSZY UCZEŃ 2018/2019”:
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Golczewie
1. Alicja Adamowicz
2. Anna Wereszczyńska
3. Jakub Adama Kluska
4. Michał Leus
5. Nadia Amelia Pawluś
6. Julia Kolec
7. Zuzanna Auguścik
8. Alicja Myśliwiec
9. Natan Jędrulak
10. Zofia Katarzyna Kiełbasa
11. Julia Matczak
12. Paulina Bartniczuk
13. Karol Suszek
14. Klaudia Pustelnik
15. Maria Krystyna Cieloch
16. Amelia Natalia Robelka
17. Martyna Pietrzak
18. Agata Wyka
19. Julian Zieliński

Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej:
1. Marcin Wenszka
2. Urszula Szabat
3. Zofia Kwiatkowska
4. Alan Saładajczyk
5. Marzena Radoń
6. Kornelia Orszulak
7. Julia Chybowska

Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej Curie w Golczewie:
1. Krystian Janiszewski
2. Tomasz Opowicz

Wszystkim laureatom i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

źródło: www.golczewo.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Środa [12.06.2019, 11:07:48] • [IP: 5.173.209.**]

Gratulacje Klaudia. ! :) jesteś najlepsza.!

Gość • Środa [12.06.2019, 08:16:59] • [IP: 31.0.121.***]

Gratulacje dla Klaudii, jastesmy z ciebie dumni!!

Gość • Wtorek [11.06.2019, 22:17:47] • [IP: 83.23.254.***]

gratulacje dla Wszystkich nagrodzonych !! ale najwieksze dla Naszej najmlodszej wnuczki !!

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ W dniu 16.09.2019 r. o godz. 12.30 odbedzie się podpisanie umów na dofinansowanie inwestycji na drogach Powiatowych z funduszu Dróg Samorządowych. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym ■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz. 14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ 7 września na terenie podzamcza przy wieży zamkowej w Golczewie odbędzie się akcja Narodowe Czytanie. W tym dniu Stowarzyszenie Społeczny Komitet Remontu Kościoła Parafialnego w Golczewie jest również organizatorem imprezy pn. „Spotkajmy się na wzgórzu zamkowym w Golczewie” w ramach, której organizatorzy chcą zachęcić organizacje pozarządowe do wspólnej debaty związanej z wieżą zamkową. W programie wydarzenia znajdzie się także miejsce na wspólne czytanie jednej z nowel Bolesława Prusa pt. „Katarynka”. Akcja Narodowe Czytanie w Golczewie organizowana jest po raz pierwszy i została oficjalnie zgłoszona do ogólnopolskiego wydarzenia. Głównym promotorem całej akcji jest Prezydent RP. ■