POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [10.06.2019, 23:39:39] • Lubin

Jacht już w bazie rybackiej w Lubinie. Los jego załogi nadal nieznany

Jacht już w bazie rybackiej w Lubinie. Los jego załogi nadal nieznany

fot. Czytelnik

Do bazy rybackiej w Lubinie (gmina Międzyzdroje) zholowano już jacht zauważony na mieliźnie Zalewu Szczecińskiego. Nadal nie znaleziono jednak jego załogi. Czekamy na informacje służb.

Około godziny 22 do bazy rybackiej w Lubinie (w gminie Międzyzdroje) zholowano jacht znaleziony na mieliźnie Zalewu Szczecińskiego. Nadal nie jest jednak znany los jego załogi.

Przypomnijmy: opuszczoną jednostkę zauważyła załoga jachtu z Polic, która płynęła do mariny w Wapnicy. Na wysokości Starej Świny u podnóża Klifu Lubińskiego zobaczyła na mieliźnie jacht. Na jego pokładzie nikogo nie było. Powiadomiono służby.

Jacht już w bazie rybackiej w Lubinie. Los jego załogi nadal nieznany

fot. Czytelnik

W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR i WOPR. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona.

Dostaliśmy zdjęcia od naszych Czytelników, którzy przyglądali się holowaniu opuszczonego jachtu.

Służby wznowią poszukiwania około 4-5 rano.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

koko • Piątek [14.06.2019, 10:28:33] • [IP: 37.247.211.***]

i nadal brak nazwy jachtu

Gość • Środa [12.06.2019, 23:52:08] • [IP: 178.3.26.**]

"Dostaliśmy zdjęcia od naszych Czytelników"-cytat-.To ma byc rzetelny przekaz ?

Gość • Wtorek [11.06.2019, 10:43:54] • [IP: 83.20.250.***]

Jaki jach? Jaki typ? Jaką nosi nazwę? Jaka bandera? Bo szukacie kogoś a brak podstawowych informacji. Po za tym tyle razy zdjęcia nie zgadzay sie z artykułem, ze ciężko cokolwiek wywnioskować z tego artykułu. Jak się za cos bierzecie to róbcie to do końca. Na razie z tych informacji wynika ze to jacht widmo.

Gość • Wtorek [11.06.2019, 01:23:31] • [IP: 37.30.23.***]

Dziękuję za rzetelne informacje.

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■