POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [10.06.2019, 23:39:39] • Lubin

Jacht już w bazie rybackiej w Lubinie. Los jego załogi nadal nieznany

Jacht już w bazie rybackiej w Lubinie. Los jego załogi nadal nieznany

fot. Czytelnik

Do bazy rybackiej w Lubinie (gmina Międzyzdroje) zholowano już jacht zauważony na mieliźnie Zalewu Szczecińskiego. Nadal nie znaleziono jednak jego załogi. Czekamy na informacje służb.

Około godziny 22 do bazy rybackiej w Lubinie (w gminie Międzyzdroje) zholowano jacht znaleziony na mieliźnie Zalewu Szczecińskiego. Nadal nie jest jednak znany los jego załogi.

Przypomnijmy: opuszczoną jednostkę zauważyła załoga jachtu z Polic, która płynęła do mariny w Wapnicy. Na wysokości Starej Świny u podnóża Klifu Lubińskiego zobaczyła na mieliźnie jacht. Na jego pokładzie nikogo nie było. Powiadomiono służby.

Jacht już w bazie rybackiej w Lubinie. Los jego załogi nadal nieznany

fot. Czytelnik

W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR i WOPR. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona.

Dostaliśmy zdjęcia od naszych Czytelników, którzy przyglądali się holowaniu opuszczonego jachtu.

Służby wznowią poszukiwania około 4-5 rano.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

koko • Piątek [14.06.2019, 10:28:33] • [IP: 37.247.211.***]

i nadal brak nazwy jachtu

Gość • Środa [12.06.2019, 23:52:08] • [IP: 178.3.26.**]

"Dostaliśmy zdjęcia od naszych Czytelników"-cytat-.To ma byc rzetelny przekaz ?

Gość • Wtorek [11.06.2019, 10:43:54] • [IP: 83.20.250.***]

Jaki jach? Jaki typ? Jaką nosi nazwę? Jaka bandera? Bo szukacie kogoś a brak podstawowych informacji. Po za tym tyle razy zdjęcia nie zgadzay sie z artykułem, ze ciężko cokolwiek wywnioskować z tego artykułu. Jak się za cos bierzecie to róbcie to do końca. Na razie z tych informacji wynika ze to jacht widmo.

Gość • Wtorek [11.06.2019, 01:23:31] • [IP: 37.30.23.***]

Dziękuję za rzetelne informacje.

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■