POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [10.06.2019, 13:16:28] • Kamień Pomorski

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Nie palę – wybieram zdrowie”

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Nie palę – wybieram zdrowie”

fot. Organizator

Z okazji Światowego Dnia bez Tytoniu Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kamieniu Pomorskim ogłosił konkurs plastyczny „Nie palę – wybieram zdrowie”. Konkursu skierowany został do uczniów szkół podstawowych na terenie powiatu kamieńskiego.

Celem Konkursu było: szerzenie wśród uczniów wiedzy na temat szkodliwości nikotynizmu, aktywizowanie uczniów do samodzielnej pracy i korzystania z różnych źródeł wiedzy, zapoznanie uczniów z profilaktyką uzależnień, promowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej, poszerzenie wiedzy dotyczącej szkodliwości palenia papierosów.

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Nie palę – wybieram zdrowie”

fot. Organizator

Do konkursu przystąpiło 4 szkoły: Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej, Zespół Szkół Publicznych w Golczewie, Społeczna Szkoła Podstawowa Ładzinie i Publiczna Szkoła Podstawowa w Koniewie.

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Nie palę – wybieram zdrowie”

fot. Organizator

Komisja Konkursowa oceniła 11 nadesłanych prac i przyznała 4 nagrody główne:
I, II i dwa równorzędne III miejsca.

I miejsce: Hanna Dziewulska z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie
II miejsce: Oskar Hałuszko również z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie
III miejsce: Karina Baderska oraz Ilona Osmałek ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Ładzinie

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Nie palę – wybieram zdrowie”

fot. Organizator

Ponadto wyróżniono dwie prace:
Wiktorii Chudzickiej i Marzeny Radoń ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej
Fundatorem Nagród była Gmina Dziwnów.

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Nie palę – wybieram zdrowie”

fot. Organizator

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Antonina Kawecka – starszy asystent OZiPZ w Kamieniu Pomorskim


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

• Poniedziałek [10.06.2019, 21:09:08] • [IP: 83.21.61.***]

To jest w ogóle czad, że to howno jest legalne.Raz, że ludzi płacą za skrócenie swojego życia, dwa że będą czekać w kolejkach do lekarzy od chorób wieńcowych itp. trzy, że kochane państwo bije na tym kasę.Dziwny jest ten świat, dziwni są ludzie.

Gość • Poniedziałek [10.06.2019, 16:19:03] • [IP: 83.11.64.***]

Narysowali i już nie będą palić!

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■