POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [10.06.2019, 13:16:28] • Kamień Pomorski

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Nie palę – wybieram zdrowie”

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Nie palę – wybieram zdrowie”

fot. Organizator

Z okazji Światowego Dnia bez Tytoniu Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kamieniu Pomorskim ogłosił konkurs plastyczny „Nie palę – wybieram zdrowie”. Konkursu skierowany został do uczniów szkół podstawowych na terenie powiatu kamieńskiego.

Celem Konkursu było: szerzenie wśród uczniów wiedzy na temat szkodliwości nikotynizmu, aktywizowanie uczniów do samodzielnej pracy i korzystania z różnych źródeł wiedzy, zapoznanie uczniów z profilaktyką uzależnień, promowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej, poszerzenie wiedzy dotyczącej szkodliwości palenia papierosów.

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Nie palę – wybieram zdrowie”

fot. Organizator

Do konkursu przystąpiło 4 szkoły: Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej, Zespół Szkół Publicznych w Golczewie, Społeczna Szkoła Podstawowa Ładzinie i Publiczna Szkoła Podstawowa w Koniewie.

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Nie palę – wybieram zdrowie”

fot. Organizator

Komisja Konkursowa oceniła 11 nadesłanych prac i przyznała 4 nagrody główne:
I, II i dwa równorzędne III miejsca.

I miejsce: Hanna Dziewulska z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie
II miejsce: Oskar Hałuszko również z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie
III miejsce: Karina Baderska oraz Ilona Osmałek ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Ładzinie

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Nie palę – wybieram zdrowie”

fot. Organizator

Ponadto wyróżniono dwie prace:
Wiktorii Chudzickiej i Marzeny Radoń ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej
Fundatorem Nagród była Gmina Dziwnów.

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Nie palę – wybieram zdrowie”

fot. Organizator

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Antonina Kawecka – starszy asystent OZiPZ w Kamieniu Pomorskim


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

• Poniedziałek [10.06.2019, 21:09:08] • [IP: 83.21.61.***]

To jest w ogóle czad, że to howno jest legalne.Raz, że ludzi płacą za skrócenie swojego życia, dwa że będą czekać w kolejkach do lekarzy od chorób wieńcowych itp. trzy, że kochane państwo bije na tym kasę.Dziwny jest ten świat, dziwni są ludzie.

Gość • Poniedziałek [10.06.2019, 16:19:03] • [IP: 83.11.64.***]

Narysowali i już nie będą palić!

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■