POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [03.06.2019, 17:50:24] • Gmina Świerzno

Groźnie wyglądające zdarzenie na drodze wojewódzkiej 103. Kierująca skodą wymusiła pierwszeństwo przejazdu

Groźnie wyglądające zdarzenie na drodze wojewódzkiej 103. Kierująca skodą wymusiła pierwszeństwo przejazdu

fot. Czytelnik

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem Skody oraz BMW doszło na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 103, na wysokości miejscowości Kaleń. Jak wynika z ustaleń reporterów będących na miejscu zdarzenia, kobieta kierująca pojazdem marki skoda nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu podczas włączenia się do ruchu, na skutek czego doszło do zderzenia pojazdów. Na miejsce wezwane zostały służby ratunkowe oraz helikopter lotniczego pogotowia ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń reporterów będących na miejscu zdarzenia wynika, że w pojeździe marki skoda podróżowały dwie kobiety.

Groźnie wyglądające zdarzenie na drodze wojewódzkiej 103. Kierująca skodą wymusiła pierwszeństwo przejazdu

fot. Czytelnik

Kierująca skodą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i wyjechała wprost przed nadjeżdżający samochód marki BMW, którym podróżowały także dwie kobiety. Na miejsce zdarzenia wysłani zostali strażacy, policjanci oraz ratownicy medyczni wraz z lotniczym pogotowiem ratunkowym.

Jedna z kobiet została zabrana do karetki.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Sobota [08.06.2019, 10:38:04] • [IP: 31.0.43.**]

Dać baranowi samochód. Taczke w pazury a nie auto.

Gość bodzo • Poniedziałek [03.06.2019, 23:11:40] • [IP: 89.174.73.**]

To po co helikopter?

Gość • Poniedziałek [03.06.2019, 19:54:51] • [IP: 95.112.120.**]

Uwaga uwaga !! głąby kapuściane w samochodach, strach wyjść na jezdnie.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■