POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [04.06.2019, 08:14:12] • Kamień Pomorski

Dzień Dziecka w Trzebieszewie

Dzień Dziecka w Trzebieszewie

fot. Organizator

W ten wyjątkowy czerwcowy dzień 1 czerwca 2019 r. Koło Gospodyń Wiejskich w Trzebieszewie, Sołtys i Rada Sołecka Trzebieszewa oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Trzebieszewie zorganizowali dla wszystkich dzieci i młodzieży festyn z okazji ,,Dnia Dziecka’’.

Organizatorzy zadbali o moc atrakcji dla wszystkich uczestników imprezy. Odbyły się liczne konkursy z nagrodami, gry, zabawy prowadzone przez Wesołą Ekipę Animatora Roksanę Jankowską-Niemczycką.

Dzień Dziecka w Trzebieszewie

fot. Organizator

Dzieci, młodzież oraz dorośli mogli wykazać się swoimi zdolnościami oraz sprawnością fizyczną. Wszystkie potyczki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i wykonywane były ze śmiechem, który przepełniał cały plac.

Dzień Dziecka w Trzebieszewie

fot. Organizator

Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów dzięki którym ten dzień był wyjątkowy.

Dzień Dziecka w Trzebieszewie

fot. Organizator

Dziękujemy Przewodniczącemu Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim Panu Sebastianowi Mamzer, właścicielowi firmy Pistaccio w Kamieniu Pomorskim Panu Jackowi Simankowiczowi, właścicielowi Pizzeria Aleksandria w Kamieniu Pomorskim Panu Arturowi Kozubowskiemu, Prezesowi Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Kamieniu Pomorskim Panu Adrianowiu Guranowskiemu, właścicielowi Piekarnia-Ciastkarnia Żelek Panu Wiesławowi Żelek, Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kamieniu Pomorskim, właścicielce Księgarni Wiedza w Kamieniu Pomorskim Pani Jadwidze Abramowicz, Panu Radosławowi Jasion oraz Panu Jackowi Nowak.

Dzień Dziecka w Trzebieszewie

fot. Organizator

Dzień Dziecka w Trzebieszewie

fot. Organizator

Organizatorzy


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Wtorek [04.06.2019, 20:50:08] • [IP: 83.11.148.**]

było super. daliście radę.

Gość • Wtorek [04.06.2019, 19:52:06] • [IP: 95.50.241.***]

super zrobione

Gość • Wtorek [04.06.2019, 09:49:59] • [IP: 83.12.44.***]

jak widac, jak sie chce to mozna. Pieknie to wyglada

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■