POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [04.06.2019, 08:14:12] • Kamień Pomorski

Dzień Dziecka w Trzebieszewie

Dzień Dziecka w Trzebieszewie

fot. Organizator

W ten wyjątkowy czerwcowy dzień 1 czerwca 2019 r. Koło Gospodyń Wiejskich w Trzebieszewie, Sołtys i Rada Sołecka Trzebieszewa oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Trzebieszewie zorganizowali dla wszystkich dzieci i młodzieży festyn z okazji ,,Dnia Dziecka’’.

Organizatorzy zadbali o moc atrakcji dla wszystkich uczestników imprezy. Odbyły się liczne konkursy z nagrodami, gry, zabawy prowadzone przez Wesołą Ekipę Animatora Roksanę Jankowską-Niemczycką.

Dzień Dziecka w Trzebieszewie

fot. Organizator

Dzieci, młodzież oraz dorośli mogli wykazać się swoimi zdolnościami oraz sprawnością fizyczną. Wszystkie potyczki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i wykonywane były ze śmiechem, który przepełniał cały plac.

Dzień Dziecka w Trzebieszewie

fot. Organizator

Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów dzięki którym ten dzień był wyjątkowy.

Dzień Dziecka w Trzebieszewie

fot. Organizator

Dziękujemy Przewodniczącemu Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim Panu Sebastianowi Mamzer, właścicielowi firmy Pistaccio w Kamieniu Pomorskim Panu Jackowi Simankowiczowi, właścicielowi Pizzeria Aleksandria w Kamieniu Pomorskim Panu Arturowi Kozubowskiemu, Prezesowi Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Kamieniu Pomorskim Panu Adrianowiu Guranowskiemu, właścicielowi Piekarnia-Ciastkarnia Żelek Panu Wiesławowi Żelek, Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kamieniu Pomorskim, właścicielce Księgarni Wiedza w Kamieniu Pomorskim Pani Jadwidze Abramowicz, Panu Radosławowi Jasion oraz Panu Jackowi Nowak.

Dzień Dziecka w Trzebieszewie

fot. Organizator

Dzień Dziecka w Trzebieszewie

fot. Organizator

Organizatorzy


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Wtorek [04.06.2019, 20:50:08] • [IP: 83.11.148.**]

było super. daliście radę.

Gość • Wtorek [04.06.2019, 19:52:06] • [IP: 95.50.241.***]

super zrobione

Gość • Wtorek [04.06.2019, 09:49:59] • [IP: 83.12.44.***]

jak widac, jak sie chce to mozna. Pieknie to wyglada

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■