POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [26.05.2019, 20:24:11] • Polska

Nowa wyszukiwarka połączeń PKP. Sprawdzisz gdzie jest twój pociąg

Nowa wyszukiwarka połączeń PKP. Sprawdzisz gdzie jest twój pociąg

fot. ikamien.pl

Według PKP wyszukiwarka nie tylko ma zmienianą szatę graficzną ale ma być szybsza i bardziej przyjazna użytkownikowi. Sprawdzisz nawet gdzie jest obecnie twój pociąg.

PKP zapewnia, że dzięki nowym zastosowaniom nawet na małych ekranach naszych telefonów będzie można w sposób prosty i wygodny sprawdzić i uzyskać interesujące informację.

Właściciel kolei zapewnia, że będzie można zapisać nawet swoje „ ulubione relacje” aby wszystkiego nie szukać stale od nowa. Ta funkcja zapewne ucieszy tych, którzy dość często podążają koleją w stele do tego samego miejsca.

Serwis będzie obsługiwał użytkowników w dwóch
Językach. Jednym będzie język angielski a drugim oczywiści nasz rodzimy polski.

Jeszcze w tym miesiącu w Google Play i Apple
Store będzie dodana nowa aplikacja na telefony

Nową wyszukiwarkę znajdziecie pod adresem https://portalpasazera.pl/

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■