POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [19.05.2019, 17:20:46] • Gmina Kamień Pomorski

Dzień otwarty szkoły ZSP w Benicach

Dzień otwarty szkoły ZSP w Benicach

fot. Organizator

Dnia 16 maja 2019 roku w Naszej Szkole odbył się Dzień Otwarty, na który przybyło bardzo dużo osób zainteresowanych ofertą edukacyjną.

Uroczystego otwarcia dokonała Pan Dyrektor Marek Maślak wraz z Panią Mirosławą Pyzik-Marciniak kierownikiem ds. kształcenia. Wystąpił również komendant powiatowy Policji w Kamieniu Pomorskim mł. insp. Leszek Nowak.

Dzień otwarty szkoły ZSP w Benicach

fot. Organizator

Następnie odbyły się panele tematyczne dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz ósmych klas szkół podstawowych. Wykłady dotyczyły kierunków Technikum Leśnego oraz Technikum Hodowli Koni profil policja konna.

Dzień otwarty szkoły ZSP w Benicach

fot. Organizator

Na placu przed szkołą miał miejsce pokaz musztry paradnej pod czujnym okiem Pana nadkomisarza Marcina Kraszewskiego w wykonaniu grupy reprezentacyjnej Technikum Hodowli Koni profil policja konna. Uczniowie technikum leśnego przygotowali pokaz pilarski oraz zaprezentowali ścinanie drzew.

Przez cały czas można było zapoznawać się z naszą ofertą edukacyjną poprzez rozmowy z nauczycielami, uczniami oraz absolwentami naszej szkoły. Nie mogło również zabraknąć pokazu czyszczenia koni, wizyty w szkolnej stajni i przejażdżek konnych. Była również możliwość zwiedzania internatu szkolnego.

Dzień otwarty szkoły ZSP w Benicach

fot. Organizator

Wśród zaproszonych gości swoje stoisko informacyjne miała Komenda Powiatowa Policji z Kamienia Pomorskiego oraz Policjanci z Sekcji Konnej Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Cała imprezę uświetniła przepyszna grochówka przygotowane przez nasze Panie kucharki.

Dzień otwarty szkoły ZSP w Benicach

fot. Organizator

Dzień otwarty należy uznać za bardzo udany.

Podziękowania nalezą się uczniom Naszej szkoły za przygotowanie tego dnia oraz kadrze za pomoc i zaangażowanie.

Dzień otwarty szkoły ZSP w Benicach

fot. Organizator

Dziękujemy również wszystkim sympatykom Naszej szkoły, przyszłym uczniom, Gościom którzy tak licznie przybyli.

Zapraszamy za rok.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ W dniu 16.09.2019 r. o godz. 12.30 odbedzie się podpisanie umów na dofinansowanie inwestycji na drogach Powiatowych z funduszu Dróg Samorządowych. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym ■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz. 14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ 7 września na terenie podzamcza przy wieży zamkowej w Golczewie odbędzie się akcja Narodowe Czytanie. W tym dniu Stowarzyszenie Społeczny Komitet Remontu Kościoła Parafialnego w Golczewie jest również organizatorem imprezy pn. „Spotkajmy się na wzgórzu zamkowym w Golczewie” w ramach, której organizatorzy chcą zachęcić organizacje pozarządowe do wspólnej debaty związanej z wieżą zamkową. W programie wydarzenia znajdzie się także miejsce na wspólne czytanie jednej z nowel Bolesława Prusa pt. „Katarynka”. Akcja Narodowe Czytanie w Golczewie organizowana jest po raz pierwszy i została oficjalnie zgłoszona do ogólnopolskiego wydarzenia. Głównym promotorem całej akcji jest Prezydent RP. ■